23 letni chlopak / magazyny / produkcja / hotel / cokolwiek

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
hasbro1990
Gość
Posty: 6
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 12:29 pm

śr wrz 11, 2013 12:46 pm

Witam mam na Imie Konrad wiek 23lata . 21 wrzesnia wyjezdzam do Southapton. Szukam pracy na magazynie badz produkcji badz gdziekolwiek gdzie wystarczy mi na przezycie, na mieszkanie i odlozenie troche grosza do polski. Ukonczylem technikum informatyczne oraz studia licencjackie z kierunku bezpieczenstwa narodowego. Przyjezdzam tutaj z zamiarem zarobienia jakichkolwiek pieniedzy wiec praca po 12h badz na nocna zmiane wchodzi jak najbardziej w rachube. Jezeli jest ktos wstanie pomoc prosze o kontakt mailowy : konradtomkalskiallegro@wp.pl badz pod numerem polskim telefonu 48508810059 lub priv tutaj. za pomoc na pewno sie odwdziecze :))

Ps. prosze nie piszcie mi ze nie ma pracy bo szkoda czytac waszych uzalen, lepiej nie piszcie jak nie jestescie w temacie zaoszczędzimy sobie nawzajem czasu . Pozdrawiam ^^
Awatar użytkownika
fLiPeR
Nowicjusz
Posty: 68
Rejestracja: czw kwie 19, 2012 9:48 am
Kontakt:

czw wrz 12, 2013 5:02 pm

to wyksztalcenie z pl mozesz sobie wsadzic w d... :) , smutne, ale prawdziwe
lepszy bylby kurs na wozek widlowy czy jakies prawko inne niz b
jezyk

i ile tak wytrzymasz na shifcie 12h?, tydzien, dwa? o ile sie taki znajdzie bo zakladam, ze na poczatek trafisz do agencji...

u mnie w pracy osob z agencji jest coraz mniej, a robia po 8h, 1 max 4x w tygodniu...stawka dla nich najnizsza wiec pomnoz, podziel, spierwiastkuj i ocen ile wyslesz do pl :)

pozdr i powodzenia
hasbro1990
Gość
Posty: 6
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 12:29 pm

czw wrz 12, 2013 6:38 pm

No moze i moge sobie wsadzic jak bd w anglii, na terenie naszego kraju z pewnoscia sie kiedys przyda ^^
Tak jak pisalem wczesniej praca obojetnie jaka moze byc i po 8 godzin a gdy byloby trzeba pracowac i po 12h z pewnoscia bym nie narzekal.
Prawda jest taka ze kazdy z tego forum mieszkajacy w Southampton ma prace , nie siedzicie przeciez na stacji pkp i prosicie o funty na utrzymanie, wiem ze trudno sie zapytac o glupi jakis wolny wakat dla rodaka chociaz to dla ludzi nie ma znaczenia gdy dorwa sie do koryta :) glupia zawisc polaczkow i obawa o własny Tyłek :P

Rowniez pozdrawiam i 3maj sie :)
ODPOWIEDZ