Afirmacje mp3 do nauki angielskiego

Wszystko o języku i kulturze angielskiej
ODPOWIEDZ
brygida
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw gru 11, 2014 8:42 am
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

pt gru 12, 2014 12:58 pm

Hej :D Chciałabym szybko opanować podstawy języka angielskiego. Znajoma poleciła mi podobno świetny sposób – afirmacje mp3 do nauki. Słyszeliście w ogóle o czymś takim? Czy to działa? :) Jeśli macie jakieś doświadczenia z taki afirmacjami to piszcie. Dzięki :)
winicjusz
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 16, 2014 2:06 pm

pt gru 19, 2014 12:22 pm

Ja mam małe doświadczenie w afirmacjach mp3.
Wiem, że afirmacje mp3 do nauki języków, polegają na tym, żeby zaprogramować nas na naukę danego języka, tak aby to było dla nas czymś bardzo normalnym, codziennym, przyjemnym.

Żebyśmy wręcz dążyli i pragnęli się tego stale uczyć.

Dzieje się tak, ponieważ sugestie, które są nam podawane w czasie stanu alfa i beta, łatwiej się adaptują i są łatwiej przyswajane.

Naprawdę warto przetestować, bo dobrze to działa.
brygida
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw gru 11, 2014 8:42 am
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

pn gru 22, 2014 2:37 pm

Ok, no to od 2 dni testujemy. Zamówione, doszło po 15 minutach od opłacenia (w regulaminie mam 14 dni na zwrot, więc można testować ;) ).

Pierwsze wrażenie bardzo dobre, jak hipnoza, taki błogi stan. Po odstawieniu słuchawek, ogromna chęć na naukę, poszukiwanie słówek, materiałów, rozmówek. Znalazłam tego naprawdę całą masę, teraz tylko sobie to rozplanować i codziennie się uczyć.
winicjusz
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 16, 2014 2:06 pm

śr sty 07, 2015 3:03 pm

brygida pisze:Ok, no to od 2 dni testujemy. Zamówione, doszło po 15 minutach od opłacenia (w regulaminie mam 14 dni na zwrot, więc można testować ;) ).

Pierwsze wrażenie bardzo dobre, jak hipnoza, taki błogi stan. Po odstawieniu słuchawek, ogromna chęć na naukę, poszukiwanie słówek, materiałów, rozmówek. Znalazłam tego naprawdę całą masę, teraz tylko sobie to rozplanować i codziennie się uczyć.
Daj znać jak te afirmacje będą się sprawdzały u Ciebie. Pozostaje życzyć udanych sukcesów.
Na koniec dodam, że szybka nauka angielskiego, niemieckiego czy japońskiego, to coś więcej niż tylko kurs w szkole nauki, dlatego jeśli chcesz to szybko opanować, to trzeba dać z siebie 110%
ODPOWIEDZ