MMORPG ps3 (...)

Chcesz poznać ludzi w Soton ? Szukasz przyjaciół ? Chcesz poznać dziewczynę, chłopaka?

Moderator: NaDi@30

ODPOWIEDZ
Maryanne
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pn maja 21, 2012 10:21 pm

sob paź 05, 2013 12:43 pm

Witam.
Poszukuje kogos kto podziela moje zainteresowania. Lubie grac on-line (I nie w jakals farme na fb) tylko porzadne mmorpg. Gralam przez 4 lata w WoW'a, potem jak sie zgorszyl przerzucalam sie na inne (Tear. Rift. Guild Wars2. Star Wars on-line. I jakies inne maloznane) czekam na Elders Scrols,t bedzie nstepne mmorpg w ktore cyba aczne. Lubie spedzac wieczory grywajac na PS3 w zrecznosciowki (ostatnio zainteresowal mnie Fallout NW).
Moje aktualne zycie spada do pracy na tygodniu I nudzeniu sie w weekendy, poszla bym na kawe I pogadala o fantasy I grach od czasu do czasu o innych bzdetch C czasem lubie laziorowac po centrum.
Jestem juz w Southampton 6 lat, I jak do tej pory poznalam jedna osobe z ktora moge pogadac o trolowaniu, jednakt za malo.
Plec piekna by byla dla mnie w sam raz nie szukam faceta bo juz posiadam droga polowke,ale ostatnio nawet On wypalil sie co do On-line i siedzi Xfactora oglada ciagle.
Pisac na pv, Fb nie posiadam bo wystarczy, ze na hopaj przesiaduje tony godzn.
Awatar użytkownika
fLiPeR
Nowicjusz
Posty: 68
Rejestracja: czw kwie 19, 2012 9:48 am
Kontakt:

sob paź 05, 2013 4:28 pm

kobieta marzenie ;)
stary mosze
Gość
Posty: 24
Rejestracja: czw mar 24, 2011 8:05 pm

sob paź 05, 2013 8:09 pm

jak juz masz faceta i ci sie z nim nudzi to moze znajdz kochanka to dobra alternatywa na nude
Maryanne
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pn maja 21, 2012 10:21 pm

ndz paź 06, 2013 10:11 am

Nie potrebny mi kochanek, tylko ktos z podobnymi zinteresowaniami az do czasu jak Elders Scrols wyjdzie wtedy na wstepie bedza dwie ooby na nolifienie (ja I maz),le awet jak gram to mam czas na znajomych.
ODPOWIEDZ