Złamalem obojczyk co robić

Wszystko o naszym zdrowiu i NHS w UK
ODPOWIEDZ
kolabo
Gość
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 25, 2016 11:15 pm

wt paź 25, 2016 11:32 pm

Witam z soboty na niedzielę złamalem obojczyk z przemieszczeniem. W sobotę rano pojechałem do General Hospital żeby coś z tym zrobić. Po tym jak mnie przyjęli zrobiono mi rentgen klatki piersiowej i okazało się że obojczyk jest złamany z przemieszczeniem dostałem paracetamol i temblak na rękę i... To wszystko lekarza powiedział że kości wrócą na swoje miejsce i po dwóch tyg będzie ok. Jakoś mi się nie wydaje żeby kości które cały czas są w ruchu mogły się zrosnac. Gdy stoję lub siedzę czuje ze jedna część jest nad drugą a gdy leżę są że sobą złączone normalnie. Powiedzcie mi co robić martwię się strasznie
Dollan
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pn sty 16, 2017 2:03 pm
Lokalizacja: Southampton

pn sty 16, 2017 2:05 pm

Wydaje mi się, że najlepiej będzie jeżeli skonsultujesz to u ortopedy. Miałem podobna sytuację kiedyś i okazało się, że musiałem mieć operację z tego powodu. Oczywiście nie podjąłem się tego w UK ze względu na koszty. Wybrałem się do Szczecina do kliniki Orthosport, bo nawet z przelotem i noclegiem wyszło zdecydowanie taniej. Specjaliści naprawdę bardzo dobrzy, światowa klasa więc też wróciłem do pełnej sprawności. Ogólnie to nie zaniedbaj sobie tego, mogą być później problemy.
ODPOWIEDZ