Basen dla niemowlaka w okolicach Southampton, ktoś wie??

Wszystko dla obecnych i przyszłych rodziców.

Moderator: pauli

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pocelanowa
Gość
Posty: 6
Rejestracja: czw lip 24, 2008 10:55 pm
Lokalizacja: Southampton

pt lip 25, 2008 3:27 pm

witam, czy ktos moze wie, czy w poblizu Southampton jest basen przystosowany dla niemowlaków? synek ma 4 miesiace, i chetnie zabralibysmy go na ''wielką wode" :) dajecie namiary jesli wiecie, pozdrawiam
Awatar użytkownika
didi05-88
Zaczyna Działać
Posty: 163
Rejestracja: pn cze 25, 2007 6:52 pm
Lokalizacja: Southampton, Dolny Slask

pt lip 25, 2008 4:46 pm

basen w centrum ''westquay'' ma osobny brodzik z plytka woda,bylam tam z moja coreczka gdy miala 4 misiace,bardzo jej sie podobalo,zwlaszcza w jakuzzi :-) teraz to juz jak widzi wieksza kaluze to juz by sie w niej kapac chciala,jedynym minusem tego basenu jest to,ze moim zdaniem muzyka leci tam za glosno,takze siebie prawie sie nie slyszy,a co dopiero mowiac,ze dziecko cie uslyszy jak je bedziesz uspakajac delikatnym glosikiem :-) kolejny minus to to ze nie wolno robic zdjec ;/ absurd moim zdaniem,nie wiem o co im chodzi?? nie rozumiem tego zakazu... a wracajac do tej muzyki,to nastepnym razem jak bede na tym basenie,to poprosze,zeby ja po prostu sciszyli,ciekawe czy posluchaja?? ale poleciam ci serdecznie wybrac sie z maluchem na basen!! wspaniale doswiadczenie dla dziecka jak i rodzicow...
Awatar użytkownika
pocelanowa
Gość
Posty: 6
Rejestracja: czw lip 24, 2008 10:55 pm
Lokalizacja: Southampton

pt lip 25, 2008 8:42 pm

dzieki! nie wiedzialam ze ten basen jest dostosowany dla takich maluchów, a czy jest tam miejsce zeby przewinąc małego? jakies wskazówki moze, co warto wziac ze soba?? na pewno sie wybierzemy w najblizszym czasie ;)
Awatar użytkownika
pauli
Zasłużony W Boju
Posty: 399
Rejestracja: pn mar 26, 2007 9:22 pm

pt lip 25, 2008 9:38 pm

Pocelanowa, sporo lokalnych tez jest dostosowanych, nie wiem gdzie mieszkasz, to nie pisze, ze u nas na Bitterne tez :lol: ; swego czasu rozdawali wejsciowki na basen za £1 na play grupach 8) .
Przyda sie taka pieluszka basenowa Little swimmer bodajze, czasem na sztuki w aptekach sprzedaja.
A i pochwal sie w jakim wieku synek( chyba? piszesz malego ja bym mala napisala :) ). Aaa doczytalam 4 miesieczny synek :)
gg2833495

[img]http://images49.fotosik.pl/33/c0194fb46e7b99ff.jpg[/img]

Everyone is entitled to my opinion.
Awatar użytkownika
didi05-88
Zaczyna Działać
Posty: 163
Rejestracja: pn cze 25, 2007 6:52 pm
Lokalizacja: Southampton, Dolny Slask

pt lip 25, 2008 9:44 pm

na basenie mozna taka pieluszke zakupic :-) jest pokoj dla rodzicow z dziecmi przebieralnie sa duze,tak wiec bez problemu mozna tam przewinac maluszka :-)
Awatar użytkownika
pocelanowa
Gość
Posty: 6
Rejestracja: czw lip 24, 2008 10:55 pm
Lokalizacja: Southampton

pt lip 25, 2008 10:10 pm

super, dzieki za wiesci, ja mieszkam niedaleko Shirley, a czy dokładna nazwa tego basenu to... Quays Swimming and Diving Complex ?? W pampersiki sie juz zaopatrzylismy :) cos mi sie zdaje że ten weekend bedzie ciekawy :) Mały uwielbia kąpiele, choć nie mieści sie juz w swojej wanience chlapie na cały pokój i sie cieszy :D
Awatar użytkownika
didi05-88
Zaczyna Działać
Posty: 163
Rejestracja: pn cze 25, 2007 6:52 pm
Lokalizacja: Southampton, Dolny Slask

sob lip 26, 2008 12:01 am

dokladnie tak :-)
Awatar użytkownika
NaDi@30
Zawodowiec
Posty: 1128
Rejestracja: wt lip 24, 2007 8:35 pm
Lokalizacja: So`ton

ndz lip 27, 2008 5:28 pm

Chyba wszystkie baseny sa przystosowane dla maluszkow.Kwestia tylko tego w jakim otoczeniu chcesz przebywac z malcem tzn kwestia aranzacji itp...
[img]http://img.userbars.pl/23/4487.png[/img] [img]http://img.userbars.pl/32/6346.gif[/img]


Bóg mnie stworzył,diabeł opętał.Na zawsze będę
grzeszna i święta...

gg:2306643
Awatar użytkownika
pocelanowa
Gość
Posty: 6
Rejestracja: czw lip 24, 2008 10:55 pm
Lokalizacja: Southampton

pn lip 28, 2008 9:38 am

W niedziele byliśmy na baseniku i była niesamowita zabawa dla Michałka, faktycznie było troche głosno, ale małemu to nie przeszkadzało, no i szkoda że zdjęć nie można było robic.. Chlapanko było na całego, na pewno bedziemy cześciej korzystać z tej przyjemnosci. :D :D :D
Awatar użytkownika
didi05-88
Zaczyna Działać
Posty: 163
Rejestracja: pn cze 25, 2007 6:52 pm
Lokalizacja: Southampton, Dolny Slask

pn lip 28, 2008 7:27 pm

no widzisz!! ja tez mysle,ze jest tam za glosno,ciekawa jestem jak jest w tygodniu jak jest mniej ludzi?? ale na prawde warto sie wybrac...moje dziecko balo sie wody,a juz o polozeniu sie na pleckach i umyciu glowy mowy nie bylo,a teraz?? jak widzi wode to leci jak szalona,w wannie samam sie kladzie,uwielbia kompiele,bo powoli ja oswajalismy wlasnie na basenie :-) zachecam wszystkich!!
pettite
Gość
Posty: 7
Rejestracja: pt lip 04, 2008 12:53 pm
Lokalizacja: TOTTON/OLSZTYN/GDYNIA

śr wrz 02, 2009 10:29 am

jesli chodzi o muzyke to jesli pojdziesz rano na zajecia dla Todlersow to nie ma jej w ogole:)

masz natomiast basen kolo siebie z ciepla woda - shirley pool. Co prawda wystroj moze komunistyczny i basen jest malutki, natomiast zajecia w wodzie prowadzi pani, jest duzo piosenek, skakania, nurkowania, sa zabawki i temperatura wody jest dosc wysoko - ok 34C. Minus - placisz direct debit.


My plywamy w Applemore w Hythe - jest po remoncie, przebieralnie dla dzieci sa swietnie, natomiast nie ma zabawek, muzyki ani instruktora. Jest duzo miejsca i mozna sie wyglupiac z dzieckiem do woli. Operuja Pay as you go 3.40GBP. Zabawki mozna przyniesc swoje i siedzi sie w wodzie ile sie chce, - woda ma jakies 28C wiec warto zaopatrzyc maluszka w pianke. Parking jest gratis. :lol: :)
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

śr wrz 02, 2009 11:33 am

Pocelanowa zakaz robienia zdjęc jest po to aby uchronic dzieci przed pedofilami, oraz po to aby nikt nie zrobił zdjęcia TOBIE lub TWOJEMU DZIECKU i np. wrzucił na strony internetowe.

A jeśli takie sie dostaną do sieci to nie ma już zadnej możliwosci żeby powstrzymac rozprzestrzenianie się takich fotek w sieci! Mnie np. przerażają nagie lub pół-nagie fotki takich dzieciaków umieszczanych przez rodziców np. na portalu nasza-klasa, ponieważ w sieci aż sie roi od podofilów którzy mają uciechę oglądając sobie takie fotki podszywając się np. pod jakies dziwne profile typu "wszyscy polacy", "piękne kobiety" itd...

Zdjęcia zawsze możesz zrobic dziecku w wannie lub na ogródku w baseniku dmuchanym.
Pozdrawiam
ksenia88
Nowicjusz
Posty: 89
Rejestracja: wt gru 27, 2016 9:24 am

pn lip 08, 2019 2:12 pm

Mieszkaliśmy tam kiedyś, ale teraz nawet nie pamiętam, co gdzie było i czy się coś nie pozmieniało. A próbowałaś szukać online? Wydaje mi się, że online znajdziesz najwięcej informacji. My też właśnie przygotowujemy się do pływania, zamówienie od Finis przyszło, pieluchy do pływania są świetne, więc możemy działać i możemy w końcu wspólnie wybrać się na basen.
ODPOWIEDZ