Horoskopy

Czyli nasze pogaduchy o wszystkim i o niczym .. :)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz kwie 08, 2007 8:28 pm

a tutaj pokłócę sie z każdym kto nie wierzy w horoskopy ;) podaj mi swoj znak a powiem ci kim jesteś :p a jak nie wierzysz wejdź tutaj - http://www.strefa54.pl/horoskop.php?horoskop=43
gofr
Gość
Posty: 11
Rejestracja: pt lis 17, 2006 11:01 pm
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

pn kwie 09, 2007 8:29 pm

O tak... mnie juz kopnal ten zaszczyt ;)
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

pn kwie 09, 2007 10:18 pm

serio gofr wczesniej nie wierzył ;) ja go przekonałam :)a teraz chlopoczek jak spotka dziewcyne to leci na neta sprawdzic z kim ma do czynienia :P ja jestem Baranica :] i to co piszą o mnie to w 90 % prawda :](nieprawdą jest, że rzucę męża i zabiore wszystkie kosztownosci i wyjade z jakims tam ;) ) posłuchajcie ,,starej'' czarownicy a nie zginiecie ;)
LAFORGE
Gość
Posty: 17
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 4:22 pm
Lokalizacja: inferno

ndz maja 13, 2007 8:11 pm

Oj Ewcia , Ewcia kiedy z tego wyrosniesz :wink:
Awatar użytkownika
Kris
Bardzo odważny
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 08, 2007 10:51 pm
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

ndz maja 13, 2007 8:13 pm

Horoskopy są z palca wyssane
[img]http://img256.imageshack.us/img256/3926/sig2pk.jpg[/img]
LAFORGE
Gość
Posty: 17
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 4:22 pm
Lokalizacja: inferno

ndz maja 13, 2007 8:46 pm

kris.krakow pisze:Horoskopy są z palca wyssane
Nie wiem czy z palca , ale szmal ktos na tym robi dosc niezly . Nu ale jesli ludzie chca wierzyc w to , chiromancje , feng shui czy inne.... prosze bardzo . :wink:
gg 4592345
Awatar użytkownika
sweter
Gość
Posty: 14
Rejestracja: sob mar 24, 2007 12:57 pm
Lokalizacja: Wroclaw / Southampton
Kontakt:

pn maja 14, 2007 12:09 am

No akurat mam znajoma, ktora jest bardzo dobra w czytaniu z reki. Co prawda nie wiem na ile moge jej wierzyc, bo dosc dobrze sie znamy, ale jak czytala innych moich znajomych, ktorych nie zna to byla dosc celna w swojej ocenie.
Awatar użytkownika
Kris
Bardzo odważny
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 08, 2007 10:51 pm
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

pn maja 14, 2007 6:24 am

Sweter, wystarczy poczytac kilka(nascie) ksiazek do psychologii i mozna o kazdym powiedziec cos trafnego. Sa pewne ogolniki, ktore do kazdego pasuja, oprocz tego wiele mozna wyczytac np. z twarzy, zachowania i innych gestow, ktorych na codzien nie zauwazamy. Jak ktos w tym siedzi to potrafi takie 'cuda' :)
[img]http://img256.imageshack.us/img256/3926/sig2pk.jpg[/img]
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

wt maja 15, 2007 7:58 am

kris to poprosze o twoj znak ... powiem ci kim jestes :)
Laforge nie fikaj ... ;) laforge to traktor francuski ? :P
Awatar użytkownika
Kris
Bardzo odważny
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 08, 2007 10:51 pm
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

wt maja 15, 2007 9:01 am

Spoko Ewelina wchodze w to. Jestem RAKIEM.
Jesli na tej podstawie podasz mi najbardziej intymne i szczegolowe cechy mojego charakteru to sie zastanowie :)
Moze bede Cie musial zabic ;)
P.S. Umysl scisly nie tak latwo do takich bredni jak horoskopy przekonac.
[img]http://img256.imageshack.us/img256/3926/sig2pk.jpg[/img]
Awatar użytkownika
ANECZKA25
Administrator
Posty: 412
Rejestracja: pn paź 16, 2006 7:30 pm
Lokalizacja: Southampton

wt maja 15, 2007 11:42 am

A ja jestem blizniak:-) dalej Ewelina powiedz nam co nas czeka:-D hihi :D
---Wonderful girl. Either I'm going to kill her or I'm beginning to like her---
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

wt maja 15, 2007 11:07 pm

PAN RAK
Na pierwszy rzut oka nie wygląda obrzydliwie. Mokrym spojrzeniem, charakterystycznym dla znaków wodnych, patrzy czujnie, acz przymilnie na świat. Od dziecka pisze elegie i treny, kolekcjonuje czaszki i piszczele. O ile w wieku młodzieńczym nie popadnie w dewocję, poprzestaje na wybujałym autoerotyzmie. O ile popadnie - znajdzie wielką przyjemność w samoudręczeniu i umartwianiu się na oczach pięknych pań, pod kontrolą spowiednika. Boi się wszystkiego, popija więc dla kurażu z kolegami i sam. Oczywiście w domu, bo jest urodzonym domatorem. Siedzi melancholijnie w kącie i patrzy na zmagania żony z piątką lub lepiej dziesiątką dzieci. Jest urodzonym gadulą i teoretykiem-erotomanem. Przekupuje otoczenie ekstrawaganckimi podarunkami i historyjkami o swoich podbojach i wynalazkach. Pieniędzy nie ma. Jest zbyt wątły psychicznie, żeby je zarobić i zbyt rozkojarzony, żeby je utrzymać. Chętnie żeruje na osobach silniejszych, które są w stanie tolerować jego chimery oraz płaci jego rachunki w barach i barkach.
;)
Ostatnio zmieniony wt maja 15, 2007 11:16 pm przez e-admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

wt maja 15, 2007 11:10 pm

Ja lubie tylko horoskopy opisowe ... nie wierze w przepowiednie itp .. i sprawdza mi sie wiele opisow dotyczacych znakow zodiaku. Przez wiele osob mi znajomych zostalo to potwierdzone. :) nie wiem czy to takie zboczenie ale uwielbiam horoskopy opisowe - negatywne ! :mrgreen:
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

wt maja 15, 2007 11:13 pm

Aneczka :)

ANI BLIŹNIAK
Wydawać by się mogło, że Pani o podwójnej osobowości, zmienna i trochę kapryśna, to uosobienie tajemniczego ideału kobiecości. Otóż błąd. To, co powinno by kaprysem, staje się histerią; spod welonu tajemnicy, wygląda zwykłe krętactwo, a uosobienie kobiecości to gadulstwo, nietolerancja i hipochondria. Jeżeli do Państwa wpadnie bez uprzedzenia, popiskując, osoba w dziwacznym kapelusiku, papuzich rajtuzkach z cygarem w ustach i brylantową torebką, będzie to Pani Bliźniak w drodze do sklepu spożywczego. Wielu mężczyzn daje się uwieść tej wiecznie gadającej pretensjonalnej, delikatnie mówiąc, niezrównoważonej osobie. Wszyscy oni prędzej czy później lądują w wodnych kąpielach leczniczych dr. Kneippa, obok znerwicowanych dzieci Pani Bliźniak. Po umieszczeniu rodziny w zakładzie psychiatrycznym Pani Bliźniak ma czas na rozejrzenie się za następną ofiarą. Zakochuje się bez pamięci w przygodnie spotkanym sekretarzu kacyka afrykańskiego, za którym objeżdża świat, oczywiście za jego pieniądze. Jest o krok od samobójstwa, bo on ma żonę, ale musi iść na masaż, wobec czego chwilowo rezygnuje. W tym szaleństwie jest metoda. Pozornie rozbiegana i nieprzytomna, Pani Bliźniak jest doskonałym zimnokrwistym, businessmanem. Zakochana w sobie, ćwiczy z wdziękiem najbliższe otoczenie z satysfakcją spoglądając w lustro, malując wypielęgnowane, szkarłatne pazurki.

:P
Awatar użytkownika
pauli
Zasłużony W Boju
Posty: 399
Rejestracja: pn mar 26, 2007 9:22 pm

wt maja 15, 2007 11:19 pm

Oj moim osobistym zdaniem to Raki sa fajne chlopaki. Tylko, ze czesto wprowadza sie w klopoty bo do tylu chodza.
A Bliznieta (no z tych co znam) to bardzo rozgarnieci ludzie, madrzy czy jak inaczej. Maja czasami Dwie twarze, ale nigdy nie sa dwulicowi.
A ja jaestem WODNIK, z kim sie powinnam zwiazac :?:
ODPOWIEDZ