"HOTEL"

Czyli nasze pogaduchy o wszystkim i o niczym .. :)
ODPOWIEDZ
plonker

pn maja 16, 2011 4:49 pm

"HOTEL" -kto oglada? w niedziele na channel 4 o 20:00 jest dokument o hotelu na lake district i o ludziach ze wschodniej europy w nim pracujacych,widzial ktos? co myslicie?
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

wt maja 17, 2011 8:05 am

Kiepsko wyreżyserowany, sztuczny, nudny, naciągany , .... 8)
A czy to jest dokument??? To jest raczej reality show w kiepskim wydaniu
Pozdrawiam
plonker

wt maja 17, 2011 3:25 pm

to jest dokument -"reality show" to chyba troche co innego ,pokazuja rzeczywistosc pracy w hotelu ale takze z punktu widzenia turysty,smieszne jest i ciekawe,ale widze tymasz tylko same negatywne opinie.
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

śr maja 18, 2011 9:12 am

plonker pisze:to jest dokument -"reality show" to chyba troche co innego ,pokazuja rzeczywistosc pracy w hotelu ale takze z punktu widzenia turysty,smieszne jest i ciekawe,ale widze tymasz tylko same negatywne opinie.

Kamery zamontowane w pokojach, na korytarzach, w restauracji etc... pokazujące ludzi w ich miejscu pracy, a nie w domu wielkiego brata to nic innego jak forma wyreżyserowanego reality show. Film czy program dokumentalny jest tworzony w celach informacyjnych lub dydaktycznych, a ten program raczej do takowych nie należy. Jakkolwiek dla ciebie może to byc program dokumentalny lub nawet dobra komedia.
Co do moich negatywnych opinii po to jest forum żeby wyrażac opinie te negatywne jak i pozytywne, każdy ma inny gust, ktoś lubi oglądac M jak miłośc czy inny chłam, a są też osoby które wolą coś bardziej ambitnego nieprawdaż? I nie możesz komuś narzucic swojego punktu widzenia. Podsumowując dla mnie ten program jest kiepski, a twoje zdanie już poznałem i się z nim nie zgadzam. :lol:
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ