Ewolucja - czyli dzieło rozumu ?

Czyli nasze pogaduchy o wszystkim i o niczym .. :)
Awatar użytkownika
grzesioo
Nowicjusz
Posty: 59
Rejestracja: pt cze 01, 2007 9:00 pm
Lokalizacja: ~3city
Kontakt:

pt gru 21, 2007 1:12 pm

a to tak bezwątkowo, bo był Mały Książe a tam przeciez baobaby były, a co z nimi, sam nie wiem, nie zrozumialem tege troche, ale tak myśle sobie że baobaby to prawei jak gołebaby :D ale tak na powaznie to mysle że wszystkim rzondzi jakis wielki Gołybab, a może jakies małe dzieciątko ze stodoły lub stajni, lub Pan siedzący pod drzewem, a moze tego wszystkiego nie ma,
Jezus is coming, beware!!! :D :D
kto pozno wstaje temu pan bóg kule nosi
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

sob gru 22, 2007 1:49 pm

Ksieciunio codzienne usuwal male baobaby ze swojej planety , aby przypadkiem .... sam wiesz
Golybab zawsze byl motywacja dla swoich wyznawcow , dlatego taki kaprysny bywa :wink:
Awatar użytkownika
lucky girl
Gość
Posty: 21
Rejestracja: pn lis 26, 2007 1:43 am
Lokalizacja: hull

śr sty 02, 2008 1:45 am

...hmm od baobabow przeszlismy do golychbab :D :P :D grzesioo gratuluje fantazji :D
thyrfing zanim o schizofreniii porozmawiamy, ktorej jest kilka naprawde "ciezkich" odmian, to zapytam a "lot nad kukulczym gniazdem" czytal??
..wiesz o malym ksieciu mozemy sie rozpisac... o odpowiedzialnosci za to co oswoiles...ale swoje rozwazania chcesz opierac na bajkach........
300 uzytkownik!
...gg...4231526:)
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

śr sty 02, 2008 2:20 pm

Witam Lucky , jak tam pobyt w Polsce ? .
Przywiozla dowody ze szkolnego kajecika ? :wink:

Jeszcze nic o schizofreni nie wspomnialem :wink: , ale mozemy sie troche zatrzymac nad tym tematem , w kontekscie lotu .... ok , zaczynasz .
ale swoje rozwazania chcesz opierac na bajkach........
Moje rozwiazania czego ?
Ok po kolei , a bylo to tak .Pani napisala ze usmiecha sie na wiesc iz drzewa maja dusze , ja sie zapytalem o znaczenie tego slowa , Pani lakoniczne wytlumaczyla ze to skupisko nieznanej energi ( jesli nieznanej to skad wiadomo ze to energia i jeszcze w skupisku :wink:) .Idac dalej podalem przyklad bajki w ktorej nie o schizofrenie wszak chodzilo lecz o przywiazanie i odpowiedzialnosc , co slusznie zauwazylas .Podajac przyklad bajki poniekad przenioslem nasz gatunek w czasie , kiedy ludzie zaczynali poznawac przyrode ozywiona nadajac jej odpowiednie formy i znaczenia jezykowe, powiedzmy ze wczesny animizm :wink: Idac tym tropem okazuje se ze wszystkie animacje :D zostaly juz wyeliminowane oprocz jednej , tej ktora kaze nam wciaz byc na powierzchni :wink:
Pozdr
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

wt sty 08, 2008 3:12 pm

Przegladajac pewne strony trafilem na ciekawa animacje , ktorej tytul brzmi Cellular Visions: The Inner Life of a Cell

the animation illustrates unseen molecular mechanisms and the ones they trigger, specifically how white blood cells sense and respond to their surroundings and external stimuli.

wiecej na stronie
http://www.studiodaily.com/main/techniq ... /6850.html

moze kogos zainteresuje :wink:

i...... kilka innych

http://www.wehi.edu.au/education/wehi-tv/movies.html
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

pn mar 17, 2008 4:41 pm

Konferencja Dawkins'a w zwiazku z kontrowersyjna ksiazka The God Delusion , Lynchburg 2006, chyba w temacie :wink: W kazdym razie ciekawie sie slucha kogos o wyrafinowanym poczuciu humoru
http://www.youtube.com/watch?v=Xe7yf9GJUfU
http://www.youtube.com/watch?v=qR_z85O0P2M
RTLop
Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: pn sie 23, 2021 4:48 pm

śr lis 03, 2021 1:20 pm

Nie jestem długo na tym forum, ale myślę, że dobrym modem będzie RedMachine. Zwykle jak wchodzę do jakiegoś tematu widzę odpowiedź w/w usera. To znaczy, że się nie obija, czyli najważniejsza cecha takiego moderatora.

Osobiście, aby zapobiec offtopowi proponowałbym przydzielenie po 1-3 moderatorów do każdego działu. Większy, więcej. Mniejszy mniej.

To jest moje skromne zdanie.

Pozdrawiam
LA
ODPOWIEDZ