Alchemea College

Wszystko na temat szkolnictwa w So'ton
ODPOWIEDZ
WeeDzzziK
Gość
Posty: 1
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 12:24 am

ndz wrz 21, 2008 12:29 am

Witam ! Mam pewna kwestie dotyczaca szkoly ktora chcialbym ukonczyc ... otorz interesuje sie inzynieria dzwieku i interesuje mnie szkola Alchemea. Otorz problem moj polega na tym ze aby ja ukonczyc potrzebuje okolo 10000 funtow ... to strasznie duzo pieniedzy . Moje pytanie jest nastepujace : czy Unia Europejska jest w stanie w pelnia mi taka szkole sfinansowac , jezeli nie to co moge zrobic innego w tym kmierunku ? PROSZE O POMOC !
Awatar użytkownika
ANECZKA25
Administrator
Posty: 412
Rejestracja: pn paź 16, 2006 7:30 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz wrz 21, 2008 1:54 pm

Szczerze mowiac, to pierwszy raz slysze o tym College'u. Moze dlatego, ze jest dosyc mloda instytucja (1992). Musialbys zapytac sie w tym Collegu, czy mozna zalatwic granty w Unii.
Na ich stronie internetowej jest napisane, ze mozna placic w ratach:
"It is possible for EU students to pay for the Diploma course in instalments. Please contact Tony Garston for more details."

A w sprawie grantow, najlepiej skontaktowac sie z:
Educational Grants Advisory Service on 0207 249 6636 (Monday, Wednesday and Fridays from 10-12am and 2-4pm)

Powodzenia!

A.
---Wonderful girl. Either I'm going to kill her or I'm beginning to like her---
Awatar użytkownika
mixMZ
Gość
Posty: 5
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp / Southampton

pn paź 20, 2008 11:08 pm

WeeDzzziK, jak dowiesz sie jakis szczegulow to daj znac, tez mialem okres wielkiego zainteresowania wlasnie tym collegem ale realia finansowa szybko sprowadzila mnie na ziemie ... jak cos to jest nas dwoch:P
gg 5424941
ODPOWIEDZ