Książki i CD do nauki MS Office 2002 oddam [po angielsku]

Wszystko na temat szkolnictwa w So'ton
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
machinogodzilla
Nowicjusz
Posty: 75
Rejestracja: pt gru 14, 2007 6:53 pm

sob mar 21, 2009 4:03 pm

Witam!


Mam do oddania komplet 6 książek, każda z CD, do nauki MS Office 2002 dla początkujących po angielsku. Proszę klikać na tytuły, żeby dowiedzieć się więcej o każdej z nich.

- Word
- Access
- PowerPoint
- Excel
- Outlook
- FrontPage

Jeśli kogoś interesuje specyficzny tytuł to mogę oddać pojedyncze pozycje z kompletu.

Zainteresowanych proszę o wysłanie mi prywatnej wiadomości. Odbiór osobisty, ale mogę też wysłać pocztą, koszt wysyłki ponosi jednak adresat (PayPal). Cały komplet trochę waży, paczka za wszystko może wynieść nawet dyszkę.
Ostatnio zmieniony wt mar 31, 2009 4:24 pm przez machinogodzilla, łącznie zmieniany 1 raz.
|
► Zobacz co się dzieje w Soton
|
Awatar użytkownika
Kris
Bardzo odważny
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 08, 2007 10:51 pm
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

wt mar 31, 2009 2:05 pm

Hej
Jestes pewien(na), ze jest to 2002, a nie 2003 przypadkiem ?
Druga sprawa - stwierdzenie, ze kolejne wersje Office`a nie roznia sie od siebie zabardzo, tylko graficznie jest baaardzo bledne. Podam Ci prosty przyklad. Sprobuj zrobic np. korespondencje seryjna dla 20 roznych osob pod Wordem 2003 i 2007. Ciekawy jestem jak Ci pojdzie. Moim skromnym zdaniem Office 2007 to porazka, rozni sie diametralnie od poprzednich wersji i nawet znalezienie najprostszej funkcji graniczy z cudem.
Pozdr :)
[img]http://img256.imageshack.us/img256/3926/sig2pk.jpg[/img]
Awatar użytkownika
machinogodzilla
Nowicjusz
Posty: 75
Rejestracja: pt gru 14, 2007 6:53 pm

wt mar 31, 2009 4:24 pm

Na każdej okładce napisane jest 2002 więc dopóki wydawnictwo się nie pomyliło we wszystkich sześciu przypadkach to jest to wersja 2002 :)

Biorąc pod uwagę, że są to książki dla początkujących, biorę poprawkę i wycinam uwagę o podobieńswie do późniejszych wersji, bo rzeczywiście więcej byłoby pewnie irytacji niż pożytku. A po co ktoś ma sobie niszczyć komputer :lol:
|
► Zobacz co się dzieje w Soton
|
ODPOWIEDZ