legitymacja studencka

Wszystko na temat szkolnictwa w So'ton
ODPOWIEDZ
sonyak
Zaczyna Działać
Posty: 191
Rejestracja: czw cze 12, 2008 10:54 pm

ndz paź 17, 2010 8:49 pm

czy uczac sie angielskiego w college ESOL mozna uzyskac legitymacje studencka uprawniajaca do znizek?
poprosze litr feromonow i szczypte adrenaliny
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz paź 17, 2010 9:28 pm

Tak.

Zeby wejsc do collegu trzeba posiadac legitymacje(campus card). Wykupujac jakikolwiek kurs powinnas dostac legitymacje.

Ja posiadam legitymacje wystawiona w styczniu i korzystam wszedzie gdzie tylko sie da. Kino, sklepy typu New look, wejscia do zamkow i podobnych atrakcji. Powiem Wam ze to czysty interes :) Szkoda tylko ze w TK Maxie nie uznaja kart studenckich. :shock:

Jednak nie wiem jak bedzie wygladala sprawa z kartami Southampton City College wydawanymi w tym semestrze. Nie posiadają one daty i nie można powiedzieć do kiedy jest się studentem. Moga w wyniku tego pojawic sie problemy. Sprzedawca może odmówić sprzedaży jeśli nie będzie daty na karcie. Ktoś może powiedzieć ze jest się studentem na zawsze z taka karta. Wie ktos cos o tym ??
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
sonyak
Zaczyna Działać
Posty: 191
Rejestracja: czw cze 12, 2008 10:54 pm

ndz paź 17, 2010 10:07 pm

jestem studentka totton college
poprosze litr feromonow i szczypte adrenaliny
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

ndz paź 17, 2010 11:16 pm

sonyak pisze:jestem studentka totton college
na pewno jest cos takiego, jak student service i tam ci odpowiedza szczegolowo. ja korzystam tez w wielu miejscach ze znizek, poczawszy na ciuchach, poprzez kulture, a na restauracjach konczac, ale ja mam kartke University of Southampton, nie wiem, jak jest ze studentami ESOL, bo jak ja bylam w Itchen College i robilam ESOL, to nie mielismy zadnych kart studenckich. Ale to bylo kilka lat temu, wiec moze sie cos zmienilo, nie wiem.
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
ODPOWIEDZ