Szukam pedagogów oraz nauczycieli

Wszystko na temat szkolnictwa w So'ton
ODPOWIEDZ
mariusz_m
Zaczyna Działać
Posty: 136
Rejestracja: wt gru 29, 2009 5:39 pm
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

czw sty 31, 2013 10:36 pm

Cześć

Jestem przekonany, że wśród polskiej społeczności na pewno są tu osoby po studiach pedagogicznych o różnych specjalizacjach oraz po kierunkach typowo nauczycielskich. Wiem, że wiele z tych osób nie pracuje w zawodzie z różnych powodów. Najczęstszym jest przekonanie o braku zdolności językowych. Inne popularne powody to niechęć do angielskich szkół oraz mylne wrażenie, że polskie kwalifikacje się tu nie liczą. Otóż liczą się wyżej niż brytyjskie, zwłaszcza w kształceniu dorosłych i też w tym sektorze najłatwiej zacząć uczyć i zarabiać ciężką kasę po opanowaniu języka.

Szukam osób z wykształceniem pedagogicznym oraz nauczycielskim, bo mam pewien pomysł na ciekawy projekt. Zastanawiam się ile z tych osób chciałoby poprowadzić jakiś cykl warsztatów lub szkoleń ze swojej dziedziny w dowolnym języku , jako wolontariusze w jednym z kilku lokalnych centrów edukacyjnych. Uczestnicy nie płaciliby nic, po prostu korzystali, a centrum wystawiłoby referencje. Dodatkowo pomógłbym z załatwieniem oficjalnego uznania kwalifikacji w UK oraz z napisaniem trenerskiego CV. Więc nawet osoby bez dobrego angielskiego mogłyby zdobywać doświadczenie po polsku już teraz, a we własnym tempie i zakresie uczyć się angielskiego, aby w przyszłości zarabiać jako nauczyciele dorosłych lub trenerzy. Kto byłby chętny? Najlepiej wyślijcie mi prywatne wiadomości, to nie przegapię ;)

Mariusz
mariusz_m
Zaczyna Działać
Posty: 136
Rejestracja: wt gru 29, 2009 5:39 pm
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

pn mar 11, 2013 12:35 am

Zawsze jest :)
MagdaSka
Gość
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 08, 2013 10:52 am

czw sie 08, 2013 1:02 pm

Dawno temu skończyłam matematykę na Uniwersytecie Warszawskim, specjalność nauczycielska, od dawna myślę o powrocie do szkoły, uczę się angielskiego, próbuje to i owo ale chyba nie bardzo wierzę w siebie... maggieska@wp.pl
mariusz_m
Zaczyna Działać
Posty: 136
Rejestracja: wt gru 29, 2009 5:39 pm
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

pn wrz 23, 2013 11:21 pm

Pisałem dwa razy i nie odpowiadasz... Napisz do mnie wiadomość, jak przeczytasz mój wpis.
AnnaO
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pn gru 16, 2013 6:41 pm

śr gru 18, 2013 3:53 pm

Witam,
jestem magistrem wychowania fizycznego, w 2012 obroniłam dyplom. Chętnie zdobędę doświadczenie, czy o nauczycielach wychowania fizycznego również mowa?
Pozdrawiam, Anna.
peter727272
Gość
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 6:37 pm

ndz maja 11, 2014 1:04 pm

Dzień dobry,

Napisałem do Pana na priv. Proszę o odpowiedź.

Piotr
Magda08
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 29, 2014 6:57 pm

pn wrz 29, 2014 7:06 pm

Witam.
Jestem magistrem pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i pracy socialnej. Jeśli nadal Pan poszukuje pedagogów proszę wysłać mi wiadomość.
Pozdrawiam Magda.
Dario
Gość
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 04, 2014 7:34 pm

czw gru 04, 2014 7:40 pm

witam , czy pomysł jest nadal żywy? :) nauczyciel wf :)
mariusz_m
Zaczyna Działać
Posty: 136
Rejestracja: wt gru 29, 2009 5:39 pm
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

pt gru 05, 2014 2:42 am

Przyjdź na moje warsztaty do Totton College. Napisałem o nich na tym samym forum. Jak nie zdążysz na te, to przyjdź na następne.
ODPOWIEDZ