Gdzie na ryby???

Masz hobby? Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Podziel się swoimi pasjami!
ODPOWIEDZ
ebobebo
Gość
Posty: 3
Rejestracja: śr mar 05, 2014 8:48 pm

pt paź 31, 2014 4:23 pm

Witam wszystkich.Mam kilka pytań związanych z wędkowaniem,czy ktoś się orientuje gdzie w okolicach Redbridge,Totton,można połowić ryby???Czy w parku koło stacji Redbridge można łowić,czy nie trzeba wykupować pozwolenia???Gdzie mogę dostać jakąś mapkę wód na których można by pomoczyć kija? :?: I jeszcze jedno tak na koniec,czy stawy po lewej stronie M27 jak się wylatuje na Bournemoth z Southmpton też sa dostępne dla wszystkich z kijami,czy są to prywatne stawy.Pozdrawiam i dzięki z góry za odp.
coolo70
Gość
Posty: 1
Rejestracja: sob lis 01, 2014 10:21 pm

sob lis 01, 2014 10:55 pm

Siema amigo - mam identyczne zapytania , i widzę że rodacy nie bardzo są chętni do udzielania darmowych porad.Mieszkam w South. od niedawna i posiadam zajawkę na ten sport i szukam miejsca żeby umoczyć kija. Na obecną chwilkę obserwuję intensywnie pomost przy przystani gdzie startuje prom z samochodami i widzę kolesi z kiami którzy łapią jakieś rybki . Po rozmowach z amatorami wędkarstwa oblegającego ten pomost wnoszę że najlepsze efekty są po godzinie 20 gdzie coś można wyciągnąć fajnego . (piżdzi okropnie) ale tonie problem !!!!!!. Słyszałem też że na kanale na "biternie" w miejscu gdzie kanał się zwęża i przechodzi w rzeczkę też jest fajnie ale w momencie przypływu - wtedy jest większa woda , byłem ze 3 razy i łajby w błocie stały więc wody nie było. Jak coś wyszperasz racz napisac bo mnie w dupie świerzbi żeby kija umoczyć (mam transport) i sprzęt oczywiście .Pozdro wielkie
adrian1987
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: wt lip 13, 2010 7:29 am

wt lis 04, 2014 5:29 pm

a co powiecie na sliczny staw w romsey?? piekne karpie i inne rybki moze jakis wypad ??placi sie 5 f i efekty sa ja zawsze chetnie wybiore sie w kazdy weekend
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

śr lis 19, 2014 12:38 am

Zeby lapac ryby slodkowodne i byc pewnym ze nie bedzie problemu nalezy wyrobic karte wedkarska/czlonkowska. Nie znam kosztow. Wiem natomiast ze ta rzeczka na Biternie ktora zwie sie chyba Itchen, gdzies tam we wczesniejszym swoim biegu chyba obok Winchester mimo posiadania, karty wymagana jest oplata 40funtow dziennie. Na wedkowanie w wodach slonych nie potrzeba zadnej karty ani oplat. Wszedzie tam gdzie jest odplyw to raczej slone akweny. Najlepsze brania sa na przyplywach gdy ryba wraca zerowac. Czasy odplywow i przyplywow sa tutaj https://www.tidetimes.org.uk/southampto ... s-20141118
ODPOWIEDZ