KSIAZKI

Gdzie kupić? Jak znaleźć?... Czyli garść porad na bieżąco !
ODPOWIEDZ
zieluchna
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt maja 13, 2014 4:17 pm

wt maja 13, 2014 4:23 pm

Hej,

Mam straszny problem zeby dostac ksiazki dla dzieci, za wyjatkiem paru egzemplarzy w polskich sklepach nie bardzo wiem gdzie mam szukac.. Ma ktos jakis pomysl? Ludzie gdzie je kupujecie???
Bede wdzieczna za kazda pomoc!
Awatar użytkownika
fLiPeR
Nowicjusz
Posty: 68
Rejestracja: czw kwie 19, 2012 9:48 am
Kontakt:

wt maja 13, 2014 10:00 pm

http://www.thebookpeople.co.uk , sporo promocji na dzieciece ksiazki podobne lub takie same jak maja w szkolach w bibliotekach i na lekcjach
na shirley przy sainsburym masz spora biblioteke

chyba, ze chodzi o ksiazki po polsku...
ogolnie to chyba wpisz w google "polska ksiegarnia uk" i masz mase stron, jak nie pozostaje ebay/allegro i szukanie kto wysyla z pl do uk bo nie kazdy chce
zieluchna
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt maja 13, 2014 4:17 pm

pn maja 19, 2014 10:41 am

HEHE dzieki. Tak chodzi mi o ksiazki po polsku wlasnie. Wiem ze polskie ksiegarnie sa na necie ale czas oczekiwania okrutny no i ceny z dostawa srednie...;S Mialam nadzieje ze istnieje jakas mala ksiegarenka polska przy takiej spolecznosci w tym miescie, ale pewnie zainteresowanie nie az takie wielkie... Jak narazie z Polski przywoze albo mi rodzinka przysyla ale zbyt duzo z tym klopotu..
dziekuje za info tak czy inaczej pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
tewijip
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: czw cze 23, 2022 11:11 am

czw cze 23, 2022 12:06 pm

HEHE dzieki. Tak chodzi mi o ksiazki po polsku wlasnie. Wiem ze polskie ksiegarnie sa na necie ale czas oczekiwania okrutny no i ceny z dostawa srednie...;S Mialam nadzieje ze istnieje jakas mala ksiegarenka polska przy takiej spolecznosci w tym miescie, ale pewnie zainteresowanie nie az takie wielkie... Jak narazie z Polski przywoze albo mi rodzinka przysyla ale zbyt duzo z tym klopotu..
dziekuje za info tak czy inaczej pozdrawiam ;)
ODPOWIEDZ