dziewczyno może szukasz właśnie mnie..

Być może Twoja druga połowa tutaj na Ciebie czeka.
ODPOWIEDZ
lemontree
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pt lis 08, 2013 2:42 pm

pt lis 08, 2013 4:35 pm

Ciekawy świata, sympatyczny chłopak po 30tce zdecydowany jest poznać kobietę, która również czuje się samotna w coraz to bardziej zabieganym życiu. Interesuje mnie tylko stały związek oparty na zaufaniu, przyjaźni i wspólnym patrzeniu w przyszłość.
Pomimo ze ogłoszenie brzmi poważnie :) to jednak w życiu staram się mieć poczucie humoru oraz dystans do wielu spraw jak i oczywiście do siebie. Odezwij się jeśli czujesz że to ogłoszenie jest adresowane do ciebie. Nie masz nic do stracenia wiec możesz tylko zyskać..
lemontree
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pt lis 08, 2013 2:42 pm

pn lis 18, 2013 11:10 pm

lemontree pisze:Ciekawy świata, sympatyczny chłopak po 30tce zdecydowany jest poznać kobietę, która również czuje się samotna w coraz to bardziej zabieganym życiu. Interesuje mnie tylko stały związek oparty na zaufaniu, przyjaźni i wspólnym patrzeniu w przyszłość.
Pomimo ze ogłoszenie brzmi poważnie :) to jednak w życiu staram się mieć poczucie humoru oraz dystans do wielu spraw jak i oczywiście do siebie. Odezwij się jeśli czujesz że to ogłoszenie jest adresowane do ciebie. Nie masz nic do stracenia wiec możesz tylko zyskać..

sugarhill@poczta.onet.pl
ODPOWIEDZ