Witamy Na Forum

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
ODPOWIEDZ
mike
Gość
Posty: 2
Rejestracja: sob mar 03, 2007 9:07 pm
Lokalizacja: Portswood

sob mar 03, 2007 9:12 pm

Witam,
W Southampton od 27 lutego 2007. Kurcze, wlasnie wyczytalem ze dzis macie zlot. Szkoda ze wczesniej tego nie wiedzialem.
Imie: Michal
Dzielnica: Portswood
Zainteresowania: szerokie

Pozdrawiam wszystkich
tweet
Gość
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 04, 2007 3:06 pm
Lokalizacja: seven heaven

ndz mar 04, 2007 3:14 pm

cześć noo ja właśnie odnalazłam to forum bo przyjeżdzam do soton 20 czerwca,zaraz tuz po sesji:) byłam tu rok temu tez na wakacje,bardzo sie fajnie bawilam,pracowałam i ogólnie pozytywnie wspominam to miasto.Teraz juz mam trochę szlaki przetarte więc tam wracam do moich znajomków bo oni tam cały czas są.

Ja bedac w tamtym roku mieszkałam na róznych dzielnicach- porswood shirley romsey heh a ciekawa jestem gdzie teraz wyląduje :) p[ozdraiwam
some things will be never change....
lemonman
Nowicjusz
Posty: 56
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 8:48 pm
Lokalizacja: Southampton

czw kwie 05, 2007 9:16 pm

Cześć nazywam się Piotrek i od 23go kwietnia będę mieszkał w Soton w dzielnicy Highfield. Studia filologiczne skończylłem, a więc wypadało by jeszcze na żywo podszlifować angielski:) No i oczywiście tak jak większośc jadę za pracą. Moje gg 4855380. Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
sweter
Gość
Posty: 14
Rejestracja: sob mar 24, 2007 12:57 pm
Lokalizacja: Wroclaw / Southampton
Kontakt:

czw kwie 12, 2007 12:26 pm

Czesc, jestem Michal, w Soton od 2 kwietnia w bardzo fajnej pracy ;)

Nie mam pojecia w jakiej jestem dzielnicy, ale prawie caly dzien spedzam w biurze na 12 New Road w SO14 (nad kafejka internetowa Starbytes).

Generalnie troche sie popoludniami nudze (ile mozna siedziec przy kompie...), wiec z checia bym gdzies zawedrowal z kims.
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

pt kwie 13, 2007 4:59 pm

A ja mam na imie Viola i jestem tutaj od pazdziernika,troszke sie juz zadomowilam:)Lubie poznawac nowycvh ludzi,wiec jesli ktos ma ochotke na spotkanko to niech sie odezwie do mnie np.na mailika bo chwilowo nie dysponuje netem w domku,wtedy sie jakos zgadamy:)
Buziaki dal wszystkich fajnych ludkow z Soton i okolic...:)
Acha,co nieco o mnie skonczylam pedagogike z elementami muzyki w Polsce tak wiec mialam to szczescie liznac nieco bycia belfrem a tak poza tym mam duzo fantazji,optymizmu i zapalu do nowych wyzwan w sobie:)
Obrazek
Awatar użytkownika
rem
Zaczyna Działać
Posty: 125
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 10:48 am
Lokalizacja: Shirley

śr kwie 18, 2007 12:54 pm

Rem z Shirley - widze ze troche ludzi juz sie wkrecilo w forum wiec moze sa jakies nadzieje na jego rozkrecenie.
Po kilku miesiacach od pierwszego wejscia znalazlem forum ponownie i postanowilem sie zarejestrowac i stac sie czlonkiem grupy z Soto'n.
Ludzie przychodza i odchodza - zobaczymy jak bedzie ze mna , z wami i z tymi co dopiero przyjada do nas.
Pozdrawiam
Rem
Zyjcie Wiecznie
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

śr kwie 18, 2007 4:43 pm

Ja tez jestem ciekawa,co prawda jeszcze nie posiadam necika w domku ale sledze to foprum w miare na bierzaco,tak wiec widze ze co niektorzy zamilkli na wieki albo pisza mniej lub wiecej...a wkoncu to wlasnie nasze pisanie powoduje ze zyjemy...wiecznie:)
Buziaki dla wszystkich
Obrazek
Awatar użytkownika
sun-niva
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 8:40 am

pt kwie 20, 2007 5:27 pm

no hej, ja jestem w Soton od miesiaca..i pewnie przyjechalam z innymi priorytetami niż inni...bo z milosci..do Anglika...ale jeden maciupki minusik tej milosci to to..ze nie znam tu ani jednego Polaka!!!!Tym bardziej, ze mieszkam w miejcu, gdzie tez Polaka to ze świeca szukać (Bedford Place)..no chyba,ze w piatek wieczorem..bo pubow to tu dostatek
A poza tym to jestem z oryginalnie z Gdanska, i wlasnie koncze studia filozoficzne, jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej. Ktokolwiek ma ochote na piwko czy small imprezke w towazystwie sotonowkich swiezakow, to zapraszam..kazda incjatywa mile widziana!!!
Pozdrawiam!!!!
Awatar użytkownika
iwosial
Nowicjusz
Posty: 88
Rejestracja: sob paź 14, 2006 4:38 pm
Lokalizacja: City Centre

pt kwie 20, 2007 8:27 pm

Cześć nowa koleżanko :)
Skąd znalaś tego Anglika, że przyjechalaś tu za nim? Musi to być coś poważnego, skoro zostawiloas wszystko w Polsce i przyjechalaś tu za nim. Nie rozumiem tylko, jak kończysz studia, skoro jestes tutaj? Przyjechalas tylko na chwile, czy jakąśprzerwe w studiach sobie zrobilas? :)
GG: 3232456
Awatar użytkownika
sun-niva
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 8:40 am

pn kwie 23, 2007 5:48 pm

hej Iwosial,
no na pewno jest to cos powaznego..bo ja raczej nigdy przenigdy nie planowalam opuszczac kraju...No ale czasem jak walnie strzala w serducho to nie ma wyjscia.
Poznalam Jamesa przez internet..na zasadzie..fajnie by bylo podszlifowac angielski piszac z kims maile w tym jezyku. Ale jakos sie tak zlozylo, ze wtedy pracowalam dla firmy autokarowaj jako pilot - czytaj: jezdzilam raz w tygodniu do anglii. Tak wiec po kilku miesiacach umowilismy sie na spotkanie, potem nastepne, po trzecim (gdzie juz serducha nam mocniej bily, James przylecial do Polski na troche, potem ja na dluzej do Anglii..no i tak sie sprawy potoczyly.Tak wiec zdecydowalam sie postawic wszystko na jedna karte, i sie przeprowadzilam. A studia..jestem na ostatnim semestrze filozofii, wiec nie mam juz zajec i tylko pisze prace magisterska (co moge robic przeciez w Anglii!) i pracuje na razie na pol etatu aby sie ze wszystkim wyrobic.Oto krotka historia mojego zycia.. Pozdrawiam!! :lol:
Awatar użytkownika
aga
Gość
Posty: 15
Rejestracja: czw kwie 26, 2007 9:18 pm
Lokalizacja: southampton, shirley

wt maja 01, 2007 6:55 pm

a mi jest wstyd bo zaczelam pisac bez przedstawienia sie za co wszystkich bardz przepraszam :( jestem Aga prawie od 3 lat w Soton. Mam nadzieje ze forum sie rozkreci ale tak naprawde zalezy to tylko od nas :D
Pozdrowionka
honeybunch
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:04 am
Lokalizacja: shirley

wt maja 01, 2007 8:23 pm

nie martw sie edyta to ze ktos jest starszy czy mlodszy nie powinno miec znaczenia w sumie wszyscy jestesmy polakami.
duke
Gość
Posty: 21
Rejestracja: śr maja 02, 2007 1:00 am
Lokalizacja: CENTRUM S'OTON

śr maja 02, 2007 1:09 am

Dzien Dobry


ja w S'oton juz prawie dwa latka i jest dobrze.Stronke znalazlem przez przypadek i bardzo sie z tego powodu ciesze...pozdrawiam wszystkich ciezko pracujacych ..;-)))
Rydryn
Gość
Posty: 8
Rejestracja: sob maja 12, 2007 11:37 am
Lokalizacja: Southampton, Shirley

sob maja 12, 2007 11:44 am

Hej czesc,

Jestem tutaj od 3 tygodni. Mieszkam w Shirley i dopiero wkrecam sie w atmosfere tego miasta. Nie znam tu jeszcze nikogo ale mam nadzieje ze dzieki temu forum uda mi sie poznac kilku sympatycznych ludz:-)

Pozdrawiam

Rydryn
Awatar użytkownika
kicia
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pt maja 18, 2007 10:57 pm
Lokalizacja: Southampton

sob maja 19, 2007 3:41 pm

Chcialabym sie przywitac ze wszystkimi milymi forumakami.Mieszkam w Southampton juz 2 cale lata i chyba tu zabawie jeszcze troche :roll: Najgorsze dla mnie jest to ,ze ciezko jest tutaj utrzymac znajomosci bo ludzie sie ciagle przemieszczaja,wracaja do Polski itd ,.wiec chyba forum bedzie dla mnie alternatywa.Mam nadzieje ,ze bedziecie dla mnie mili :lol:
ODPOWIEDZ