Pomysł na biznes

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
fred
Gość
Posty: 4
Rejestracja: sob gru 09, 2017 9:14 am

sob gru 09, 2017 9:26 am

Jesli o mnie chodzi to tez zastanawiam sie nad jakas dzialalnoscia gospodarcza. Przydalyby mi sie dodatkowe pieniadze na rozwijanie swoich pasjii. Z tego co widze duzy trend aktualnie ma zakladanie sklepow internetowych z odzieza czy tez kosmetykami. Ja widze w tym jeden problem, niestety tylko te z najwiekszym nakladem na reklame przetrwaja .. a 95% po kilku miesiacach przestanie istniec - jak dla mnie troche slaba perspektywa. Wole poszukac biznesu opartego o cos sprawdzonego np. logistyke. W mojej okolicy podobno firmy kurierskie szukaja nieruchomosci pod magazyny. Sek w tym, ze trzeba sprostac wielu wymaganiom .. jednym z nich sa odpowiednie drzwi stalowe przeciwpożarowe .. musza posiadac mnostwo certyfikatow. Wiecie moze u kogo warto sie w nie zaopatrzyc? Szukalem troche w sieci i moja uwage przykula ta oferta - https://www.mercordoors.com/pl/site/mer ... wi-stalowe Duzym plusem jest takze kompleksowa realizacja ewentualnego zlecenia wyspecjalizowany personel. Moze ktos ma wiecej informacji na ten temat, bede wdzieczny. Pozdrawiam
poldekfan
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pn wrz 03, 2018 8:50 pm

pn wrz 03, 2018 8:51 pm

Genialnie pojales.
alfred
Gość
Posty: 4
Rejestracja: śr wrz 05, 2018 7:48 pm

śr wrz 05, 2018 7:50 pm

To chyba cycat z jakiegos filmu :mrgreen:
lyptonsky
Gość
Posty: 8
Rejestracja: pn sty 07, 2019 10:31 pm

śr mar 27, 2019 10:21 pm

Macie jakies pomysly na to aby zwiekszyc dochodowosc biznesu?
karen
Gość
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 27, 2019 10:18 pm

czw mar 28, 2019 12:02 pm

Sposobow jest cala masa wiec moze skupimy sie na dwoch podstawowych. Pierwszym bedzie zainwestowanie w rozwoj odnosnie swojej kadry pracowniczej oraz liderow zespolow zarzadzajacych nimi. Chodzi o optymalizacje tego co sa w stanie wytworzyc poprzez lepsze zarzadzanie zespolami. Waznym elementem sa takze umiejetnosci jakimi dysponuja nasi ludzie. Nie zaszkodzi wyslac ich chociaz raz do roku na jakies szkolenie. Badania pokazuja jedna zaleznosc - zadowoleni pracownicy sa bardziej efektywni w tym co robia oraz ich podejscie do pracy jest o wiele lepsze. Przeklada sie to przy okazji na dochody jakie przynosza danej firmie wiec wez to pod uwage. Druga sprawa to inwestowanie w procesy technologiczne jakie sa wykorzystywane przy produkcji dobr jakie oferujemy. Optymalizacja linii produkcyjnych moze przyniesc wieksza wydajnosc przy okazji zmniejszajac ilosc strat jakie mamy. Na wlasna reke moze to byc duze wyzwanie opracowac cos takiego ale na szczescie mozna kupic gotowe elementy manipulacyjne od liderow branzy takich jak - http://p-gh.pl/przemysl/produkty/elemen ... ty-maszyn/ Nalezy spojrzec na to wszystko w perspektywie dlugoterminowej. Tak robia ludzie sukcesu.
Garbek
Gość
Posty: 7
Rejestracja: wt lut 26, 2019 10:51 am
Kontakt:

pn maja 06, 2019 9:22 am

Do prowadzenia biznesu warto zainwestować w dobry program do wystawiania faktur typu Faktura Small Business Handel. Mozna w nim robić wiele ciekawych rzeczy pomocnych firmie, wystwiać faktur, dokumenty sprzedażowe, wysyłać maile do klientów, dokumnety do programów księgowych, generować JPK, kontrolowac produkty i płatności, czy generować jpk vat.
pigwa
Gość
Posty: 4
Rejestracja: sob gru 07, 2019 10:59 pm

sob gru 07, 2019 11:13 pm

Przegladajac internet mozemy trafic na wiele artykulow na temat tego jaki biznes otworzyc. Pytanie jakie warto sobie zadac to czy ich autorzy chca rzeczywiscie dzielic sie wiedza? Czy moze te pomysly sa malo praktyczne. Najczesciej mamy do czynienia z sytuacja numer dwa. Jaki biznes otworzymy to kwestia lokalnego rynku oraz zapotrzebowania na dane uslugi. Takim bardziej uniwersalnym pomyslem bedzie firma budowlana. Co ciekawe mozna ja otworzyc, tnac na samym starcie koszta dzieki mozliwosci wypozyczenia sprzetu do zadan ciezkich - https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/flota/podesty-nozycowe-spalinowe
ODPOWIEDZ