Inwestycje - Forex

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
olo
Gość
Posty: 6
Rejestracja: czw wrz 09, 2010 7:20 pm

śr wrz 15, 2010 3:35 pm

Zawsze mozesz zdobywac wiedze a przy okazji zarabiac :)
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

śr wrz 15, 2010 10:31 pm

Przekonales mnie. Porzycz mi Twojego porzyczonego robota, to popatrze jak on to zarabia. Moze faktycznie mnie to przekona. Moze troche w nim podlugie to wspolnie na tym skozystamy.
Jak co to pisz na priva, badz na modial@wp.pl
Mysle ze mozemy sie spotkac i pogadac.
Moze cos z tego wyjdzie ciekawego.
Ty pomozesz mi, ja pomoge Tobie.
Hoist the colours.
Awatar użytkownika
Versus
Zasłużony W Boju
Posty: 254
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 9:55 am
Lokalizacja: Znienacka

śr lis 03, 2010 4:56 pm

Panowie, pomogliscie mi kopnac siebie samego w odwlok.

Chcialbym sie cos wiecej dowiedziec ale na zywo, od zywych przykladow uzytkownikow forexa. Chyba brakuje mi troche kogos kto by nie tyle poprowadzil za reke, bo tu na dluzsza mete kazdy sobie sterem zeglarzem etc., ale chodzi o to zeby przekazal pare madrych slow. Ja wiem, ze google Twoim przyjacielem, ale czasami nie ma jak ktos duzo bardziej naturalnie interkatywny - znacyz zywy.

Przygarnelibyscie forexowo-surowcowego teoretyka-polpasjonata na forexowo-surowcowego stazyste? W sensie co powiecie moze jakies fizyczne spotkanie w 6 (8? 10?) oczu. Mozna, ale nie trzeba by okraszyc to jakimis delikatnymi ilsociami piwa.
Jesli ktos z Was przeczyta to zawczasu Co powiecie na te sobote, tj. 6-listopad powiedzmy pozne poludnie?
Perfekcje tworza rzeczy male, lecz ona sama jest wielka.
Angelika7
Gość
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 21, 2016 1:51 pm

śr mar 08, 2017 4:19 pm

Ja kiedyś mocno się interesowałam, ale potem z barku czasy zaprzestałam się "bawić" (tak, w moim wypadku to była wtedy zabawa). Teraz myślę czy bardziej nie zainteresować tematyką. Myślicie czy warto się wybrać na płatne szkolenie forex (np. organizowane przez Smarttrader)?
marle6ka
Nowicjusz
Posty: 51
Rejestracja: pn sie 29, 2016 11:07 am
Kontakt:

pt maja 12, 2017 10:00 am

Witam. Ja ostatnio słyszałam o dobrej ofercie kredyty dla firm , co o niej sądzicie. Moja przyjaciółka mówiła mi, że nie miała problemów z poźniejszą spłatą pożyczki, ponieważ firma jest niesamowicie wyrozumiała. Jestem mega pozytywnie nastawiona do tej oferty, a Wy mieliście szanse z niej skorzystać ?
rosek80
Gość
Posty: 5
Rejestracja: ndz maja 14, 2017 12:49 pm
Kontakt:

ndz maja 14, 2017 12:52 pm

w forexie nie jeden stracil dorobek zycia a w dodatku popadl w takie dlugi z enigdy icjh nie splaci
ODPOWIEDZ