Wlasny biznes

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
ODPOWIEDZ
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

ndz paź 03, 2010 11:04 pm

Czesc.
Zastanawiam sie ilu z Was chcialoby pracowac dla siebie?
Zapewne wielu jest zmeczonych praca dla kogos innego. Zazdroscimy hindusom i muzulmanom ich zaradnosci i pieniedzy. Oni zaczynali od zera. My tez mozemy. Oni sobie pomagaja. My rowniez.

Pisze ten post do osob, ktore chca, badz prowadza wlasny biznes w Southampton.
NIE PISZE tego postu do osob, ktore zaczna sie rozpisywac ze sie nie da, ze potrzebna fura pieniedzy i super uklady.
Pisze to do tych, ktorzy chca zmienic swoj los i pracowac ciezej, aby kiedys bylo im lzej, a jesli nie im to ich dzieciom.

Ja prowadze swoj wlasny biznes. Jest mi ciezko, ale dzieki wytrwaniu i zaradnosci spotykam na swej drodze pomoc ze strony tak Polakow jak i innych. Sadze, ze Polacy tez moga pracowac dla siebie z powodzeniem.

Jest w Southampton spora grupa ludzi, ktora zaryzykowala. Nie mieli odpowiedniego budzetu a jedynie zapal. Nie mieli na kogo liczyc, a jednak sie udalo. Jest wsrod tej grupy kilka osob, ktorzy moga pomoc innym w osiagnieciu swego celu.

Jesli chodzi Ci po glowie mysl o pracy dla siebie to pisz tutaj. Postaram sie pomoc, badz skontaktowac z osobami, ktore "popchna" sprawe.
Jestem ciekaw jakie bedzie zainteresowanie?
Pozdrawiam.
Hoist the colours.
Awatar użytkownika
NaDi@30
Zawodowiec
Posty: 1128
Rejestracja: wt lip 24, 2007 8:35 pm
Lokalizacja: So`ton

ndz paź 31, 2010 3:37 pm

Jak wiekszosc wie jakis czas temu dokladnie bedzie rok rozstalam sie z mezem....Bedac mama musialam zrezygnowac z swietnej pracy,ktora umozliwiala mi zwiedzanie europy i nie tylko by poswiecic sie domowi i wychowywaniu dziecka....
Zalozylam "swoj interes" i na dzien dzisiejszy moge powiedziec,ze byl to swietny wybor.nie jest ciezko "firma" pnie sie a ja mam w planach rozszerzenie swoich umiejetnosci....glowa pelna pomyslow .Wiem jedno dzis jestem o wiele bardziej silniejsza osoba i wiem,ze wszystko co robie ,robie z mysla o sobie i synu.Wystarczy troche zawziecia i kilka pomyslow moze i nawet zbadac rynek czego nie ma a co powinno sie znalezc byc moze w troche tanszych realiach dla klienteli angielskiej ale za to w jakiej jakosci 8)
Pozdrawiam wszystkich,ktorzy maja swoje dzialanosci i nie tylko oczywiscie
[img]http://img.userbars.pl/23/4487.png[/img] [img]http://img.userbars.pl/32/6346.gif[/img]


Bóg mnie stworzył,diabeł opętał.Na zawsze będę
grzeszna i święta...

gg:2306643
Awatar użytkownika
Jokerka
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pt lut 22, 2019 5:19 pm
Lokalizacja: Bochnia

pt lut 22, 2019 5:23 pm

Chyba każdy z nas marzy aby być szefem dla samego siebie.
jowitex
Gość
Posty: 24
Rejestracja: pt lut 22, 2019 3:59 pm

pn lut 25, 2019 1:09 pm

Jokerka pisze:Chyba każdy z nas marzy aby być szefem dla samego siebie.
dokładnie :D chociaż niewielu się do tego nadaje. Własny biznes to niestety bardzo duża odpowiedzialność, wszystko jest na twojej głowie, kończy się praca w stałych porach i relaks po wyjściu z biura
loprroi
Gość
Posty: 19
Rejestracja: wt wrz 13, 2016 5:11 pm

pn lip 01, 2019 12:55 pm

Prowadzenie własnego biznesu dla niektórych może być dość trudnym przedsięwzięciem. Jednak jeśli dobrze wszystko zaplanujemy i będziemy dobrze zarządzać to sukces będzie gwarantowany. Prowadząc włąsną firmę budowlaną warto zainwestować w odpowiednie materiały które będziesz używał. Tu trzeba postawić na wysoką jakość. Zobacz na rusztowanie warszawskie, i wiele innych produktów które ty możesz znaleźć na tej stronie.
Iwona_P
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: czw sty 17, 2019 9:54 am

śr paź 02, 2019 9:35 am

Ja to już od kilku lat zarządzam własnym zespołem. Wiadomo- czasem jest lepiej, czasem gorzej. Ostatnio natomiast zastanawiam się nad wdrożeniem takiej ewidencji https://www.autoid.pl/produkty/automaty ... ejsc-wyjsc, bo sama się już w tym wszystkim gubię, a podwładni skrzętnie to wykorzystują.
belium273
Gość
Posty: 13
Rejestracja: śr kwie 17, 2019 4:59 pm

pt paź 04, 2019 8:48 am

Ja mam swój własny biznes już od paru lat, na początku było ciężko tym bardziej że niestety nie miałam pojęcia o prawie jakie funkcjonuje np odnośnie umów. Skorzystałam wtedy z usług Pani Tatiany ze strony https://tatianaparma.pl i do dzisiaj jest ona ze mną jak jest mi potrzebna jakaś pomoc prawna. Polecam
pompon
Gość
Posty: 4
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:47 pm

śr gru 04, 2019 3:31 pm

Dokladnie.
Maxwell
Gość
Posty: 7
Rejestracja: śr gru 04, 2019 3:32 pm

śr gru 04, 2019 3:39 pm

Bardzo ciekawe komentarze na temat prowadzenia własnego biznesu. Nie jest to taka łatwa sprawa jak się większości ludzi wydaje. Pomijam już tutaj kwestie związane z załatwieniem wszystkiego formalnie, monitorowaniem księgowości i uiszczaniem wszystkich podatków. Mam bardziej na myśli kierunek jaki powinniśmy obrać w dłuższej perspektywie. Praktycznie w każdej branży jest dość duża konkurencja więc dobrym podejściem będzie zaoferowanie o wiele wyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Takie myślenie przyniesie nam rezultaty szybciej niż się tego spodziewamy. Dodatkowo, warto szukać możliwości optymalizacji kosztów w postaci takich metod jak outsourcing. Jak to wygląda w praktyce można bardziej szczegółowo przeczytać chociażby tutaj - https://www.aterima-work.pl/
lyptonsky
Gość
Posty: 8
Rejestracja: pn sty 07, 2019 10:31 pm

sob gru 07, 2019 10:30 pm

Dobry pomysl.
cylinder
Gość
Posty: 4
Rejestracja: sob gru 07, 2019 10:33 pm

sob gru 07, 2019 10:58 pm

Wlasny biznes to nie do konca dobry pomysl dla kazdego. Potrzeba do tego duzo odwagi oraz samozaparcia w wyznaczaniu sobie nowych to celow. Bez posiadania wizji na temat tego w jaki sposob nasza firma sie ma rozwijac, daleko nie zabrniemy. Nalezy takze wejsc w odpowiednia dla naszego rejonu branze. Nie ma wiekszego sensu zakladanie biznesu o podobnym profilu co dzieciec w okolicy. Z takich bardziej uniwersalnych pomyslow mozna nadmienic branze budowlana. Zreszta na rozpoczecie dzialania nie potrzeba wielkich pieniedzy gdyz mozna wiekszosc sprzetu wypozyczyc - https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/podesty-dostepne-od-reki/
ODPOWIEDZ