Czy wasze dzieci beda anglikami?

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
stary mosze
Gość
Posty: 24
Rejestracja: czw mar 24, 2011 8:05 pm

ndz sie 25, 2013 12:04 pm

jesli dobrze zrozumialem pytanie to chodzi o utrate poczucia narodowego naszych
dzieci a papierek z nazwa anglik czy brytyjczyk nie byl tu az tak istotny
ale dla mnie istotne jest to zeby moje dzieci byly dobrymi ludzmi
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

ndz gru 08, 2013 3:48 pm

Za PATRIAE FIDELIS

"Drodzy Rodzice i Przyszli Rodzice! Jeśli będziecie wychowywać swoje dzieci w Wielkiej Brytanii, upewnijcie się, że wyrosną na Polaków! Wysłanie dziecka do którejś ze szkół sobotnich (takich jak postowana przez nas wcześniej szkoła w Crawley) to tylko pierwszy krok! Zabierajcie dzieci na dodatkowe lekcje, spędzajcie z nimi czas, zabierajcie na wakacje do Polski, poznawajcie z rówieśnikami! Nawet jeśli Waszym partnerem/partnerką będzie nie-Polak, pamiętajcie, żeby wiedział jaka krew w nim płynie :) A teraz przedstawiamy Wam Gabriela, jako przykład Polaka urodzonego w Anglii, który nie zamierza się wyprzeć swoich korzeni:"

http://www.bbc.co.uk/learningzone/clips ... /9646.html
Awatar użytkownika
fLiPeR
Nowicjusz
Posty: 68
Rejestracja: czw kwie 19, 2012 9:48 am
Kontakt:

pn gru 09, 2013 7:51 am

bedzie czlowiekiem a gdzie bedzie mieszkac to malo wazne, do polski nie wroci na pewno bo po co??
news4u
Gość
Posty: 1
Rejestracja: śr gru 11, 2013 3:52 pm

śr gru 11, 2013 3:55 pm

na pewno nie ;)
Aktualna Gazetka promocyjna dla Ciebie!
Salli
Gość
Posty: 8
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 2:25 pm

ndz cze 21, 2015 3:16 pm

Ja dbam o to by utrzymać tradycję i naszą Polską kulturę. Nie bez powodu kupuję książki w języku Polskim i odwiedzam Polskę z dziećmi. Chciałabym, aby moje dzieci w przyszłości zrobiły to samo co ja teraz robię. Jeżeli nie wiecie gdzie kupować książki w języku ojczystym to zajrzyjcie do księgarni http://www.rewolucja.co.uk bo mają dość spory wybór i tanią dostawę
ODPOWIEDZ