Polska superniania . Czy naprawde Tacy jesteśmy ?

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

wt lip 09, 2013 9:51 pm

Tym razem coś śmiesznego, no ,może nie do końca
Proponuję obejrzeć krótki film który był wyświetlany na RTL 2
Marek Fis - Polska superniania, taki jest tytół.
Podzielcie się Waszym zdaniem z innymi ,
Co Myślicie o tej szmacie?

Pozdrawiam.
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

wt lip 09, 2013 9:58 pm

Zapomniałem dodać , film znajdziecie na youtub-ie pod tym samym tytółem.
Przepraszam.
Piranja
Gość
Posty: 3
Rejestracja: czw sie 29, 2013 8:50 am

czw sie 29, 2013 9:07 am

Marek Fis to nie głupi człowiek, dobrze że rozśmiesza wytykając niesnaski wielu polskich emigrantów. Koszulka z napisem Polska to już klasyk buractwa jest. ;)

Swoją drogą kolego, wypadałoby czasem zajrzeć do słownika ortograficznego, tytół? 4real?
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

wt wrz 03, 2013 11:17 pm

Piranja
Proponuję Ci odstawić te gierki ,gdyż będziesz miał jeszcze bardziej zryty beret niż masz.
Śmiejesz się z tego co on nadaje nie rozumiejąc znaczenia tego co słyszysz.
Gdybyś czytał ze zrozumieniem treść którą przeczytałeś ,wiedział Byś iż mam takie prawo aby się mylić.
To wszystko.
Awatar użytkownika
fLiPeR
Nowicjusz
Posty: 68
Rejestracja: czw kwie 19, 2012 9:48 am
Kontakt:

czw wrz 05, 2013 4:42 pm

starsze niz wegiel
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

czw wrz 05, 2013 10:27 pm

Jeszcze jeden wyznawca Xboxa się odezwał.
Przestań grać bo siada Ci na dekiel i mylisz wątki
Siema.
Awatar użytkownika
fLiPeR
Nowicjusz
Posty: 68
Rejestracja: czw kwie 19, 2012 9:48 am
Kontakt:

pt wrz 06, 2013 10:28 am

zakladasz watek ze starym filmikiem, podniecasz sie nim, prosisz o dzielenie sie zdaniem, a potem jedziesz po wszystkich, ktorzy je wyrazili, sam nie uznajac zasad ortografii
komu "siadlo na dekiel" ocenia czytajacy :)
eot
karaza
Gość
Posty: 4
Rejestracja: wt wrz 10, 2013 9:49 am

wt wrz 10, 2013 10:13 am

dokładnie... jeżeli nie interesuje cię zdanie innych to po cholerę zakładasz durny temat, po to żeby kpić z ludzi? jeżeli si e już z kimś nie zgadzasz to chyba obowiązuje jakaś kultura. "zryty beret", "siada ci na dekiel" co ty masz 15 lat?
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

sob wrz 14, 2013 11:22 pm

Sorki za nie obecność. Jestem i postaram się odpowiedzieć co nie którym z Was.
Do---- fliPer--a Zakładając ten wątek miałem na myśli co Sądzicie o tej szmacie
prezentowanej na filmie . A NIE JAK STARY jest ten film. Czego TY nie zrozumiałeś .
I nie podniecam się tym filmem ,o czym świadczy mój tekst rozpoczynający ten wątek.
Gdybyś wyraził swoje zdanie inaczej ,nie jak ; starsze niż węgiel --ponieważ to nie jest odpowiedż
do tego tematu ,pewnie moja odpowiedż była by inna. Biorąc pod uwagę to iż Twoją religią jest Xbox
więc czego tu wymagać...
Ale z jednym się zgodzę komu *siadło na dekiel* ocenią czytający.
I dla przypomnienia wegiel pisze się przez *ę* jeśli już ,to Twoja pisownia a powielasz --piranje-- więc?

Do------ karaza A Ty coś taki w gorącej wodzie kąpany . Gdybym nie był zainteresowany zdaniem innych
to nie zakładał bym tego tematu ,Kropka. A temat nie jest durny jak się Tobie może wydawać.
Co tyczy się moich odpowiedzi do Twoich poprzedników ,bo oto chodzi Ci najbardziej to
Takie określenia jak *zryty beret czy siada ci na dekiel* to są wymysły Twojego pokolenia i
zapewne znasz dobrze ich znaczenie . A zostały użyte tylko dlatego iż Twoi przedmówcy są wyznania Xbox-a
a to wyznanie niestety ale niszczy Wasze szare komórki . To jest wasz język i taka kultura.
Pewnie i Ty nie masz dużo więcej od tych 15 lat.
Jesteś nowa miotła chcesz błyszczeć, więc błyszcz. A Twoja religia to też Xbox czy może coś innego ?

Jak do tej pory to jedynie tylko --piranja-- wyraził swoje zdanie ,a reszta no cóż religia nie pozwala im myśleć.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
fLiPeR
Nowicjusz
Posty: 68
Rejestracja: czw kwie 19, 2012 9:48 am
Kontakt:

ndz wrz 15, 2013 7:57 pm

ABC pisze:Sorki za nie obecność. Jestem i postaram się odpowiedzieć co nie którym z Was.
Do---- fliPer--a Zakładając ten wątek miałem na myśli co Sądzicie o tej szmacie
prezentowanej na filmie . A NIE JAK STARY jest ten film. Czego TY nie zrozumiałeś .
I nie podniecam się tym filmem ,o czym świadczy mój tekst rozpoczynający ten wątek.
Gdybyś wyraził swoje zdanie inaczej ,nie jak ; starsze niż węgiel --ponieważ to nie jest odpowiedż
do tego tematu ,pewnie moja odpowiedż była by inna. Biorąc pod uwagę to iż Twoją religią jest Xbox
więc czego tu wymagać...
Ale z jednym się zgodzę komu *siadło na dekiel* ocenią czytający.
I dla przypomnienia wegiel pisze się przez *ę* jeśli już ,to Twoja pisownia a powielasz --piranje-- więc?

Do------ karaza A Ty coś taki w gorącej wodzie kąpany . Gdybym nie był zainteresowany zdaniem innych
to nie zakładał bym tego tematu ,Kropka. A temat nie jest durny jak się Tobie może wydawać.
Co tyczy się moich odpowiedzi do Twoich poprzedników ,bo oto chodzi Ci najbardziej to
Takie określenia jak *zryty beret czy siada ci na dekiel* to są wymysły Twojego pokolenia i
zapewne znasz dobrze ich znaczenie . A zostały użyte tylko dlatego iż Twoi przedmówcy są wyznania Xbox-a
a to wyznanie niestety ale niszczy Wasze szare komórki . To jest wasz język i taka kultura.
Pewnie i Ty nie masz dużo więcej od tych 15 lat.
Jesteś nowa miotła chcesz błyszczeć, więc błyszcz. A Twoja religia to też Xbox czy może coś innego ?

Jak do tej pory to jedynie tylko --piranja-- wyraził swoje zdanie ,a reszta no cóż religia nie pozwala im myśleć.
Pozdrawiam.
wierz mi lub nie, wszyscy tesknili za toba :)
juz w pierwszej linijce pokazales jaki z ciebie miodek "nie obecnosc" , dobre :)
poza tym blad na bledzie bledem pogania, nawet przecinka czy kropki nie potrafisz bracie postawic w odpowiednim miejscu
nie mowiac o wielkich literach :twisted:

aha zapomnialem, ze ty nieuzywanie polskich liter uwazasz za blad...

pozdrawiam cie kolego, juz poprzednio napisalem "eot", ale ty - nie z "pokolenia xbox" nie wiesz nawet co to znaczy wiec teraz napisze po polsku:

koniec tematu

tomek , 33l.
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

ndz wrz 15, 2013 10:49 pm

Do ---fliPer
Pomimo tego iż w mojej pisowni doszukujesz się tylu błędów panie Miodek ,nie przeszkodziło Ci to
w poprawnym odbiorze tego co do Ciebie napisałem.
Pewnie wiesz o tym że ludzie którzy mają niewiele do powiedzenia zazwyczaj czepiają się pisowni
i to jest fakt potwierdzony również tutaj.
Czytając Twój ostatni wpis nie wytrzymałem i dopadło mnie *rotfl* , *thx* za poprawienie nastroju.
No i po Twojemu *eot*
abudabi
Gość
Posty: 6
Rejestracja: czw wrz 19, 2013 9:51 am

czw wrz 19, 2013 1:02 pm

Szkoda, że taki materiał jest pokazywany i komentowany w zagranicznych stacjach TV. Takimi działaniami Polacy sami sobie wyrabiają odpowiednią renomę, a później mają pretensję, że źle oceniają.
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

ndz wrz 22, 2013 8:20 pm

Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Tylko gdzie ta szmata ma honor.
Zapewne nawet nie zdaje sobie sprawy z tego że ludzie ci śmiejąc się z tego co przedstawia tak naprawdę wyszydzają go bo ośmiesza naród którego jest przedstawicielem. No ale takie szmaty są wszędzie. Ciekaw jestem czy szmata ta tak chętnie paraduje z orłem na piersi po tamtejszych chodnikach.?
abudabi
Gość
Posty: 6
Rejestracja: czw wrz 19, 2013 9:51 am

pn paź 14, 2013 9:19 pm

ABC pisze:Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Tylko gdzie ta szmata ma honor.
Zapewne nawet nie zdaje sobie sprawy z tego że ludzie ci śmiejąc się z tego co przedstawia tak naprawdę wyszydzają go bo ośmiesza naród którego jest przedstawicielem. No ale takie szmaty są wszędzie. Ciekaw jestem czy szmata ta tak chętnie paraduje z orłem na piersi po tamtejszych chodnikach.?
Mocne słowa - ale racja.
_________________
Marcingollub
Gość
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 12, 2014 11:58 am

śr mar 12, 2014 12:03 pm

Może ktoś wrzucić link do tego filmiku bo niestety nigdzie nie mogę znaleźć ???
ODPOWIEDZ