Pomyśl i zastanów się.

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
ODPOWIEDZ
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

czw kwie 24, 2014 9:03 pm

Do FliPeR -a

Wiesz co, mam nadzieję że nie powinie ci się noga i nie będziesz musiał
prosić swojej rodziny o przechowanie twojego głupiego i pyszałkowatego
cielska bo o mózgu już nie mówię.
Miłego dnia.
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

czw kwie 24, 2014 9:10 pm

Do Anulka...

Pytasz jakbyś nie wiedziała .Jeżeli anglicy poprą tą skrajną partie to będą
domagać się wystąpienia z UE a wtedy wezmą się za imigrantów i będzie bay.....
To tyle .
Pozdrawiam.
dycu7
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob lut 01, 2014 9:34 pm

czw kwie 24, 2014 11:48 pm

Ja długo tutaj nie zabawie nie boj się. Przyjechał em w tym roku i w rym roku wrócę do swojej ojczyzny. A ty lepiejsprawdz czy w swoim dresie Lonsdale twój pani króla angielska jeszcze przebywa żebyś miał na polskie fajki i żeby mieć co kupić w polskim sklepie. Pozdrawiam
Sunflowers
Gość
Posty: 5
Rejestracja: sob paź 03, 2009 4:42 pm

pt kwie 25, 2014 12:19 am

Jestem Polka .....kocham swoja ojczyzne ale milosc ta niestety jest nieodwzajemniona.....
Obserwuje ,patrze,czekam na jakies zmiany bym mogla wrocic do domu i zyc godnie jak czlowiek bez strachu o jutro....i tak 10 lat mija .
Nieprawda ze polacy ktorzy mieszkaj w UK sprzedali sie za funty , ja uwazam ze kazdego z osobna dobija zycie w obcym kraju ....
dycu7
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob lut 01, 2014 9:34 pm

pt kwie 25, 2014 12:25 am

Wszyscy ludzie którzy tyle siedzą za granica nie wracają juz. A przez takich ludzi którzy nie chcą wrócić źle się dzieje w Polsce. Bo właśnie brakuje nam tych kilku milionow uciekinierów. A gdyby wszyscy wrócili to żyło by nam się o wiele lepiej. Tak narzekają na Polskę ale na wakacje do polski cZy na święta to pierwsi i wtedy to mowia jak tesknia. Zalosne. Zamknąć granicę dla nich i won do kochanej Anglii ot co
Awatar użytkownika
Anulka27
Nowicjusz
Posty: 75
Rejestracja: sob paź 19, 2013 9:22 pm

pt kwie 25, 2014 9:34 am

ABC pisze:Do Anulka...

Pytasz jakbyś nie wiedziała .Jeżeli anglicy poprą tą skrajną partie to będą
domagać się wystąpienia z UE a wtedy wezmą się za imigrantów i będzie bay.....
To tyle .
Pozdrawiam.

Nawet gdyby wystapili z UE nie moga Cie tak poprostu wykopac. Wyemigrowalam z Polski nie ze wzgeldu na sytuacje a edukacje ktora chcialam zdobyc na Cambs, jestem dumna ze jestem Polka, nie wstydze sie tego, nie wstydze sie mowic po polsku. Wrocic napewno nie wroce gdyz ulozylam sobie tutaj zycie, nie czuje sie obca w tym kraju. Wszystko zalezy gdzie mieszkasz, kogo znasz, w jakim towarzystwie sie obracasz, czy jestes w zwiazku z obcokrajowcem, gdzie jest Twoja rodzina, przyjaciele etc.
Duzo Polakow zapomina skad jest, przykre.
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

sob kwie 26, 2014 9:10 pm

Do Anulka...

Ja nie był bym tego taki pewny. Zapewne dali by czas na pozamykanie spraw bo
to normalna procedura a potem b a y .
Widzę iż piszesz szczerze i jest dużo racji w tym co piszesz .
Cieszy mnie to że będąc młodą osobą dobrze wypowiadasz się o Polskości .
Gdyby było więcej ludzi Twego pokroju tutaj to na pewno Anglicy by odbierali nas
inaczej a tak odbierają Nas jako stado a nie społeczność .
I dzięki za ostatnie zdanie w Twoim wpisie może to dotrze do kogoś
kto się zastanowi kim jest .

Pozdrawiam .
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

pn maja 05, 2014 11:28 pm

Sunflowers pisze:Jestem Polka .....kocham swoja ojczyzne ale milosc ta niestety jest nieodwzajemniona.....
Obserwuje ,patrze,czekam na jakies zmiany bym mogla wrocic do domu i zyc godnie jak czlowiek bez strachu o jutro....i tak 10 lat mija .
Nieprawda ze polacy ktorzy mieszkaj w UK sprzedali sie za funty , ja uwazam ze kazdego z osobna dobija zycie w obcym kraju ....
Chyba najlepszym na to sposobem jest oddanie glosu na partie ktore sa eurosceptyczne (czyt. anty unijne). Patrzac na te 10 lat czlonkostwa w UE to Polska jest w gorszej sytuacji niz przed wstapieniem do tego eurokolchozu i nie zanosi sie na lepiej. Niszcza nasz kraj kulturowo i ekonomicznie. Marchewka to owoc, slimak to ryba, picie i sprzedaz mleka prosto od krowy jest przestepstwem i wiele wiele innych rzeczy ktore mozna dlugo wymieniac a do tego doklada sie polski rzad ktory nie pomaga a stawia wiecej przeszkod ludziom w tym aby zyc i funkcjonowac.

Uwazam ze zaglosowanie na partie z poza kregow PO, PiS, SLD, PSL i zwichnietych od palikota jest w tej chwili jedyna nadzieja na to aby zlamac system kolesiostwa w naszym kraju na kazdym szczeblu. Poprostu nie badzcie obojetni na glosowanie do Europarlamentu jak i do Sejmu w Polsce bo procent tych co nie glosuja to prawie polowa spoleczenstwa. Nie pozwolcie zatem aby druga polowa decydowala za Was o tym kto bedzie rzadzil.

Prosze niech kazdy z Was obejrzy filmik w ponizszym linku i rozpowszechni go wsrod swoich znajomych jezeli uwaza ze to ma sens

https://www.youtube.com/watch?v=yERSQefwzFE
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

pn maja 05, 2014 11:43 pm

Nie mozna edytowac wiec kolejny moj post

Gdyby ktos byl zainteresowany

Chetni do wziecia udzialu w glosowaniu na polskich kandydatow do Europarlamentu moga rejestrowac sie pod linkiem https://ewybory.msz.gov.pl/

Wiecej szczegolow zamiescilem w innym dziale http://sotland.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=6127
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

śr maja 07, 2014 10:33 pm

Do ksg 1946

Dobrze napisałeś o tym eurokołchozie Jak również i to że Polska przed wejściem była w lepszym stanie
gospodarczym i finansowym niż po 10-ciu latach przynależności do kołchozu.
Film który dołączyłeś oglądałem go już wcześniej jest dobry .
Problem polega w tym że ogół ludzi myśli tak jak było we filmie ,tylko duże .
Masa ludzi zdaje sobie sprawę że tylko nowi mogą coś zdziałać dobrego dla kraju ,ale
tych ludzi może nie wystarczyć aby przełamać stereotyp myślenia pokolenia karmionego
TVN i GW a został jeszcze kler który swoje też zrobił .
Prosty przykład zobacz tylko tu na tym wątku średnio jest około 2500 uczestników na portalu,
u mnie było do tej pory ponad 1400 odwiedzin i widzisz jaki odzew w dyskusji !
Ludzie mają w dupie angażować się nawet w najlepszą sprawę no chyba że dostaną za to jakiś profit.
Wtedy dopiero mają najwięcej do powiedzenia . Przemawia przez nas mamona i zwykła zawiść a zapomniałem
o głupocie . Tok myślenia ludzi w Polsce i ludzi tutaj się nie dużo zmienił więc Takie filmiki
gdyby były emitowane w ogólnodostępnych kanałach TV miały by odbicie w podejściu ludzi do polityki
ale na dzień dzisiejszy to jest niemożliwe . Ale wszystko może się wydarzyć ,a może jeżdzi po kraju kino
objazdowe i wyświetlają po małych miejscowościach takie filmiki kto to wie .
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

pt maja 09, 2014 12:30 am

Obrazek

Obrazek

Jest wielka szansa na to, ze w tym roku do europarlamentu wejdzie ogromna ilosc eurosceptykow ktorzy zaczna rozwalac to od srodka. Narodowo-prawicowe partie ktore sa w kazdym kraju dochodza do szerszego grona. Na Wegrzech prawica ma wiekszosc tak dla przykladu po ostatnich wyborach a Wegry z Orbanem stanowczo wypowiadaja sie przeciw unijnej okupacji. We Francji budzi sie Front Narodowy ktory po wygraniu wyborow w kilku okregach Francji zmniejszyl podatki tak jak obiecali. Do tego samego daza ugrupowania z Polski z KNP i Ruchem Narodowym na czele. Bylem ostatnio w Southampton posluchac Korwina i stwierdzil ze w tym roku w europarlamencie moze byc ok.200 osob z roznych panstw ktore beda dazyly do rozwalenia UE czego im zycze aby udalo sie jak najszybciej
MisiaPysia
Gość
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 11, 2014 8:55 pm

ndz maja 11, 2014 9:05 pm

Witam.


I myślicie naiwnie że cokolwiek zmienicie w Polsce. Jeżeli zmieni się cokolwiek to wjadę do tego Kraju z uśmiechem na buzi. Ja jestem w 100 % zadowolona z tego że jestem Polką, ale się wstydzę swojego Kraju, nie dlatego że jest brzydki, dlatego że nie da się w nim żyć. Jeżeli ktoś jest sam skazany na Siebie to długo nie pociągnie, bądź samotna matka z dziećmi która dostanie max. 400zł alimentów co jest żałosne, jak oczywiście wiecie to ceny w Polsce są żenujące i szokujące... Po 4 latach poleciałam do Polski i za głupie zakupy zapłaciłam 200zł a w zasadzie nie kupiłam nic. To oczywiste że chcielibyśmy być w Polsce, znajomi, rodzina i swój Ojczysty Kraj,ale ciężko jest być szczęśliwym gdzieś gdzie nawet nie ma pracy. I nie pieprzcie głupot że Polska jest zajebista, bo dopóki Politycy nic nie zmienią to chyba nie ma gorszego Państwa...i do tego brak tolerancji.
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

ndz maja 11, 2014 11:44 pm

MisiaPysia pisze:Witam.


I myślicie naiwnie że cokolwiek zmienicie w Polsce. Jeżeli zmieni się cokolwiek to wjadę do tego Kraju z uśmiechem na buzi. Ja jestem w 100 % zadowolona z tego że jestem Polką, ale się wstydzę swojego Kraju, nie dlatego że jest brzydki, dlatego że nie da się w nim żyć. Jeżeli ktoś jest sam skazany na Siebie to długo nie pociągnie, bądź samotna matka z dziećmi która dostanie max. 400zł alimentów co jest żałosne, jak oczywiście wiecie to ceny w Polsce są żenujące i szokujące... Po 4 latach poleciałam do Polski i za głupie zakupy zapłaciłam 200zł a w zasadzie nie kupiłam nic. To oczywiste że chcielibyśmy być w Polsce, znajomi, rodzina i swój Ojczysty Kraj,ale ciężko jest być szczęśliwym gdzieś gdzie nawet nie ma pracy. I nie pieprzcie głupot że Polska jest zajebista, bo dopóki Politycy nic nie zmienią to chyba nie ma gorszego Państwa...i do tego brak tolerancji.
Politycy nic nie zmienia ale Ty masz szanse zmienic politykow ktorzy doprowadzili ten kraj do takiego stanu. Sporo ludzi ledwo co wiaze koniec z koncem a nasz rzad wysyla 300mln PLN aby wspierac Ukraine, robia jakies filmik na rocznice wejscia do eurokolchozu za 8mln PLN a po EUROklapie w 2012r. maja plan zorganizowac zimowe igrzyska w Polsce ( juz nie wspominajac o tym ze nawet przy kampani tych igrzysk zaczela sie afera gdzie ktos za wykonanie blachego projektu loga tych igrzysk zgarnal prawie 100tys. PLN ) Jezeli bedziesz siedziec z zalozonymi rekoma i czekac az cos sie zmieni to sie nie doczekasz bo dzieki ludziom ktorzy nie ida na glosowanie lub tez glosuja na te same partie za kazdym razem a nie wybieraja innej opcji z poza Wiejskiej bedzie sie tylko pogarszac.
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

pn maja 12, 2014 12:11 am

Bede tu zatem wklejal linki do stron i faktow ktore moze troche uswiadomia ludziom aby za rok zaglosowali przeciw tej bandzie ktora zasiaduje na Wiejskiej i tym samym obalili system ktory niszy nasza ojczyzne. Czasu jeszcze troche do tego wydarzenia pozostalo i moze uda sie systemem lancuszka poinformowac jak najwieksza ilosc rodakow o tym aby pojsc na wybory i zaglosowac na mniejsze partie z poza Sejmu

A o to kolejny pokaz kurestwa ze strony "rzadu"

http://parezja.pl/rzad-odbierze-emeryto ... e-majatki/
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

pn maja 12, 2014 9:46 pm

Do ksg...

Robisz kawał dobrej roboty .mam nadzieję że chociaż trochę z Twoich wysiłków
dotrze do społeczeństwa ,może ktoś zacznie się zastanawiać że ten gość ma trochę racji.
Widzisz sam jakie jest podejście tutejszej społeczności Polskiej do Naszej i ich ojczyzny .
Potraficie tylko psy wieszać i użalać się jak to jest niedobrze w tej Naszej Polsce że byście wrócili
ale nie teraz bo jest żle . A może lepiej było by gdybyście ruszyli dupska i pomogli tym samym
samemu sobie co ?
To jest żaden wysiłek trochę dobrych chęci tylko ! Przepraszam a może myślenie sprawia Wam
aż taki ból !
Pozdrawiam Tych którym myślenie nie sprawia bólu
ODPOWIEDZ