Pomyśl i zastanów się.

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
fLiPeR
Nowicjusz
Posty: 68
Rejestracja: czw kwie 19, 2012 9:48 am
Kontakt:

pn cze 09, 2014 7:09 pm

moze jakby abc i ksg spotkali sie razem w REALU...a najlepiej w polsce :) i nie zasmiecali tego forum linkami z przedziwnych stron to zycie byloby latwiejsze
o ile to nie ta sama osoba pod 2 nickami bo jeden drugiemu wchodzi w tylek, ze zaraz chyba ktos komus l...zrobi

ksg1946 :
Najaktywniejszy w wątku: Pomyśl i zastanów się.
[ Posty: 19 / 10.80% postów użytkownika ]

abc
Najaktywniejszy w wątku: Pomyśl i zastanów się.
[ Posty: 18 / 41.86% postów użytkownika ]

czyli razem panowie napisali 37 z 60 postow a i pewnie na ten moj odpowiedza z wywieszonym jezorem kilka razy...

dzieki mnie ten temat pozostanie jeszcze na "glownej" wiec znow odwiedziny beda sie zgadzac

jak zwykle nie pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

pn cze 09, 2014 10:36 pm

Jak jestes taki bystry to jeszcze IP sprawdz :lol: :lol:
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

wt cze 10, 2014 10:15 pm

Do FliPer-a

Tomek ! W zeszłym roku prosiłem Cię abyś odstawił gry bo to ma na Ciebie zły wpływ
nie posłuchałeś i dlatego masz swój beret jeszcze bardziej zryty niż miałeś .
Człowieku masz 33 lata a jesteś głupszy niż ta licealistka co to rudemu prawdę w pysk powiedziała
Gól Ci chodzi że są jeszcze ludzie których obchodzi los ich ojczyzny!
A powiedz mi czy jak stoisz przy taśmie w piekarni to pewnie myślisz sobie że jesteś uczestnikiem wyścigów bolidów?
Jeszcze jedno -- pokazały się rewelacyjne obciągarki ,wybierz tę zasilaną przewodem
ma lekkie przebicie i ciągnie za jaja ale za to będziesz miał bosko pod beretem ale nie zapomnij wcześniej przybić beret papniakiem .

Teraz jest śmiechowo nieprawdaż ?

Dzięki temu że my dyskutujemy może ktoś się zainteresuje tym o czym ta dyskusja i zacznie
dostrzegać temat.
Do Ciebie to i tak nie dotrze .Miłej zabawy z obciągarką.
Boli ? Powinno ! To jest forum .
tripman
Gość
Posty: 19
Rejestracja: czw mar 27, 2014 4:41 pm

wt cze 10, 2014 10:53 pm

Nie przejmuj się Fliper co tu piszą. Musiał Go ktoś strasznie skrzywdzić w dzieciństwie, że tak obraża ludzi. Tylko tak potrafi egzystować, to jakaś forma dowartościowania się. Walczy o Polsce pracując w fabryce w Anglii więc tylko to przyszło mu do głowy. Siedzi Abc 9 lat i sam siebie przekonuje, że patriotą jest...
Kto wie. Może nikt z Nim nie pisze to sam ze sobą. Na marginesie - dobrze Mu idzie. Na wenę.
Może pewnego dnia wyciągnie szable ( czyt.sztandar itp.) i wyjdzie wreszcie na ulice. Narazie stwarza dobre wrażenie. Daj Fliper wykazać się chłopakowi na forum :)
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

wt cze 10, 2014 11:03 pm

Do ksg....

Czytałem o tym trzy dni wcześniej . To teraz już wiadomo jest dlaczego parlament pejsatych
miał wyjazdową sesje w Polsce . Dziwi mnie jednak gdzie była tak zwana opozycja !
To jest jedna i ta sama banda . Kruk krukowi oka nie wydziobie .
Na YT-bie są filmy jak gostek z Krakowa wyczaił i nagłośnił ile byśmy musieli płacić pejsatym
zadość uczynienia . Sprawa wyszła jak rudy na samym początku swego panowania pojechał do pejsatych i obiecał że w trybie natychmiastowym nasz parlament uchwali ustawę odnośnie tego. Ten gość to wyliczył i zdemaskował ten akt sabotażu i zdrady . Po tym fakcie zaczął być ścigany przez sądy i tajne służby .Gość obawiał się że mogą go odstrzelić . Nie wiem co się dzieje na dzień dzisiejszy z tym gostkiem bo straciłem namiary na te filmy.
A tu masz nie tak to tak dopiął swego . Żyd to żyd zawsze będzie trzymał swoją stronę .
Słuchasz może wypowiedzi profesora Witolda Kieżuna ?
Ostatnio na jakimś forum czytałem życiorys rudego ,bardzo ciekawie napisane bo
było czarno na białym opisane dlaczego u rudego jest taka nienawiść do Polski i polaków.
A jeszcze wcześniej było jak on sam przedstawiał swój życiorys i miasteczko skąd niby pochodzi
Ktoś pokusił się i sprawdził od roku 1800 i okazało się że nigdy nie było tam rodziny rudego
Było kilka rodzin żydowskich ale o rodzinie rudego nie było śladu .
Podobna sytuacja co z **wielkim hrabiom Komorowskim **i patrz cichutko teraz jak makiem zasiał .
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

wt cze 10, 2014 11:17 pm

Do tripman

Nie musisz go pocieszać jemu już nic nie pomoże chyba że będzie to dłuższy papniak .
Nigdy nie pracowałem tutaj w fabryce bo stać mnie na lepszą i dużo ciekawszą pracę.
A ta przypowieść o piekarni to tylko dlatego że jest to obóz pracy jeśli wiesz .
Jest taka jedna gdzie Polacy się bardzo wykazali swoją nadgorliwością .
Może wiesz ale nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu . Tak sobie pomogli .
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

wt cze 10, 2014 11:33 pm

Do tripman

Nie będę komentować Twego wpisu . Nie zrozumiałeś tego co FliPer napisał do mnie.
Przeczytaj jego wpis raz jeszcze i pomyśl a dopiero zastanów się dlaczego taka riposta.
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

czw cze 12, 2014 8:50 am

ABC pisze:Do tripman

Nie będę komentować Twego wpisu . Nie zrozumiałeś tego co FliPer napisał do mnie.
Przeczytaj jego wpis raz jeszcze i pomyśl a dopiero zastanów się dlaczego taka riposta.
Napisał również pod moim adresem ale ja go nie mam zamiaru ripostowac lub też uświadamiać. Tomek jest dorosły i sam już za siebie może wyrażać opinie :mrgreen:

Tripman zwrociłeś uwagę że strony dziwnego pochodzenia? A czy o tych rzeczach które są zawarte w tych linkach dowiedziałeś się może cokolwiek z mediów głównego ścieku? Zapewne nie lub nie za szybko bo w wielu przypadkach to tematy, które nie mają interesować przeciętnego Kowalskiego w Polsce. Kowalski ma zapierdalać, płacić podatki na tych skuwieli i siedzieć cicho a jak pójdzie na wybory to tak musi być porobiony żeby jeszcze zagłosował na jedna partię z bandy czworga.
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

czw cze 12, 2014 8:53 am

Sorry to nie było do Tripman tylko do Fliper. Czemu nie ma edycji postów?
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

pt cze 13, 2014 9:09 pm

"Człowiek nawet pójść spać spokojnie nie może bo mu kraj wynoszą na taczkach złomiarze z PO! W cieniu afery Kwaśniewskich, która w normalnym kraju skonczyłaby się exodusem z życia publicznego wszystkich na literę "K" nie dość że przepchnięto Żydom odszkodowania za Holocaust to stała się rzecz równie skandaliczna.
Rosjanie przejęli 20% grupy chemicznej Azoty będącej strategiczną dla Polski. Jest to przejęcie wrogie, czego sami Rosjanie nie kryją.
W 3 dni Polska przeżyła więcej afer niż Niemcy, Francja, czy Brytania przez 3 lata i co??! I nic!
Czy na prawdę 100 euro miesięcznie jest warte przerobienia 38mln ludzi na antysemitów..?

p.s. zagłosuję na każdą partię mającą w programie Dzien Sznura"

Znalezione
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

pt cze 13, 2014 9:15 pm

ksg1946 pisze:"Człowiek nawet pójść spać spokojnie nie może bo mu kraj wynoszą na taczkach złomiarze z PO! W cieniu afery Kwaśniewskich, która w normalnym kraju skonczyłaby się exodusem z życia publicznego wszystkich na literę "K" nie dość że przepchnięto Żydom odszkodowania za Holocaust to stała się rzecz równie skandaliczna.
Rosjanie przejęli 20% grupy chemicznej Azoty będącej strategiczną dla Polski. Jest to przejęcie wrogie, czego sami Rosjanie nie kryją.
W 3 dni Polska przeżyła więcej afer niż Niemcy, Francja, czy Brytania przez 3 lata i co??! I nic!
Czy na prawdę 100 euro miesięcznie jest warte przerobienia 38mln ludzi na antysemitów..?

p.s. zagłosuję na każdą partię mającą w programie Dzien Sznura"

Znalezione
Obrazek
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

sob cze 14, 2014 12:48 am

Przyjacielu gdzie wykopałeś tę informację że rusek przejął Azoty ? Tak tylko 20 %
Dwa dni temu czytałem wypowiedz rządzących że Azoty nie są na sprzedaż bo
jest to nasza spółka strategiczna !! Więc pytam gdzie to się ukazało ?

Zdjęcie kwacha to szał gdzieś to wykopał ?
Odnalazłem ten adres do filmów o pierwszym podejściu rudego do sprawy wypłacania
żydom zadość uczynienia za to że są żydami .
---- dr. Zbigniew Kękuś demaskuje reprywatyzacje
wystarczy to wpisać na YT-bie są tam jeszcze inne filmy z nim w roli głównej.
Polecam również i to --- http://interia.hit.gemius.pl/hitredir/i ... index.html
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

ndz cze 15, 2014 12:00 am

ABC pisze:Przyjacielu gdzie wykopałeś tę informację że rusek przejął Azoty ? Tak tylko 20 %
Dwa dni temu czytałem wypowiedz rządzących że Azoty nie są na sprzedaż bo
jest to nasza spółka strategiczna !! Więc pytam gdzie to się ukazało ?

Zdjęcie kwacha to szał gdzieś to wykopał ?
Odnalazłem ten adres do filmów o pierwszym podejściu rudego do sprawy wypłacania
żydom zadość uczynienia za to że są żydami .
---- dr. Zbigniew Kękuś demaskuje reprywatyzacje
wystarczy to wpisać na YT-bie są tam jeszcze inne filmy z nim w roli głównej.
Polecam również i to --- http://interia.hit.gemius.pl/hitredir/i ... index.html
Nie wykopalem nigdzie tej informacji. Tekst jest skopiowany z jednego z fanpage na pejsbuku. Widocznie autorowi chodzilo bardziej o to ze juz sa takie plany. Kwacha fotka to fake ale pasowal czesciowo do postu wiec dodalem :wink:

Szambo wybilo i nie spodziewam sie niczego ciekawego na poniedzialkowej konferencji. Niestety

http://www.wprost.pl/ar/452368/Afera-podsluchowa/
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

pn cze 16, 2014 8:01 pm

Proszę to otworzyć . Naprawdę warto.

http://i.iplsc.com/-/0003BJAGNRU0IJ55-C116.jpg
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

pn cze 16, 2014 9:08 pm

Zaczelo sie. Nikt nic zlego nie zrobil a tych ktorzy nagrali rozmowy trzeba zlapac i osadzic. Republika bananowa ma sie dobrze. Żond :) idzie w zaparte no bo kto im cos moze zrobic?? Ruda menda az dwa dni musiala sie zastanowic, przeanalizowac co powiedziec zamiast podac sie do dymisji natychmiastowo. Czlowiek bez odrobiny honoru. Jaja sobie z narodu robia w najlepsze. Kopacz mowi ze z rozmow przebija sie troska o panstwo. Troszcza sie o to aby nikt inny nie doszedl do wladzy i nie zaszkodzil im, taka to troska o panstwo.

http://telewizjarepublika.pl/sienkiewic ... 58ER_l_uSo

W stolicy pod siedziba MSW zebralo sie ok.1000 osob na spontanicznej pikiecie no i wiadomo co sie dzieje. Psiarskie prowokuja, gazuja, zatrzymuja na pokojowej pikiecie. Na zatrzymania i palowanie zalapuja sie osoby starsze ktore biernie przygladaly sie sytuacji. Brakuje tylko sluzb z innych panstw wezwanych na podstawie ustawy 1066. Wczoraj zatrzymali jakiegos niepelnoletniego chlopaka ktoremu na komisariacie kazali robic nago przysiady tylko za to ze byl na zgromadzeniu i go wylapali z tlumu. To jest kurwa policja?? Jak nabrac szacunku do tych spadkobiercow ZOMO??

Teraz zapewne beda procesy pokzazowe jak za zaklocanie wykladu Bałwana we Wroclawiu
ODPOWIEDZ