Pomyśl i zastanów się.

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

pn gru 22, 2014 12:16 pm

Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

wt gru 30, 2014 10:25 pm

Jedna strona wspaniale odkrywa wszystkie informacje na temat rzadzenia w Polsce

Kopacz ukrywa przekret w ZUS?
http://niewygodne.info.pl/artykul5/0195 ... zekret.htm

Zenada i kompromitacja w wykonaniu Ewy Digger
http://niewygodne.info.pl/artykul5/0196 ... Kopacz.htm

Tak sie robi interesy w Polsce
http://niewygodne.info.pl/artykul4/0195 ... ld-USD.htm

Kolejna proba sprzedazy lasow panstwowych po cichaczu w nocnym glosowaniu z zydkami w tle. Generalnie zastanawia mnie ile jeszcze polskie spoleczenstwo bedzie musialo wydac z wlasnej kieszeni za zbrodnie ktorych dokonali Niemcy na terenach naszego kraju. Muzeum zydow za 300 milionow PLN juz jest, anty polskie filmy typu Poklosie i Ida oraz kilka innych perelek mniejszego razenia
http://niewygodne.info.pl/artykul4/0195 ... -Zydow.htm
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

wt gru 30, 2014 11:43 pm

Prawdziwie szokującą informacją jest to, że „kwitnąca” pod rządami obecnej koalicji Rzeczpospolita Polska, cechuje się podobnym poziomem samobójstw co pogrążona w głębokim kryzysie Polska Rzeczpospolita Ludowa lat 80. XX w.!
http://www.kresy.pl/publicystyka,analiz ... skiej-krwi
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

śr gru 31, 2014 4:14 pm

Obrazek
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

sob sty 03, 2015 12:39 pm

Film dokumentalny pokazujący m.in. powody, dla których aż 3 miliony Polaków wyemigrowało z Polski w ostatnich 10 latach.
„Już niedługo ludzie zaczną wracać, bo praca w Polsce zacznie się opłacać” – mówił w 2007 roku Donald Tusk w swym spocie wyborczym. Jest rok 2014, siedem lat później i sytuacja gospodarcza w Polsce jest dużo gorsza niż w chwili przejęcia władzy przez Platformę Obywatelską, a według wielu specjalistów i zwykłych ludzi - nawet najgorsza w całym ćwierćwieczu istnienia III RP...
Obecnie na Wyspach Brytyjskich znajduje się największa grupa polskich emigrantów i to dla nich został zorganizowany pokaz filmu „Tam, gdzie da się żyć”, który odbędzie się 28 grudnia w Londynie.

https://www.youtube.com/watch?v=0UTf30HrYzA#t=127
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

wt sty 06, 2015 3:43 pm

100 dni kompromitacji rządu Ewy Kopacz. Obecna premier nie nadaje się nawet na sesje do kolorowych magazynów!
http://niewygodne.info.pl/artykul5/0196 ... Kopacz.htm

Podsumowując mijający rok przypomnijmy, że zgodnie z treścią opublikowanego kilka miesięcy temu rządowego dokumentu pt.: "Wieloletni plan finansowy państwa. 2014–2017" - póki u steru władzy będą nieudacznicy z PO-PSL, nie ma co liczyć na popuszczenie fiskalnej pętli.
http://www.niewygodne.info.pl/artykul3/ ... datkow.htm

Rząd zabierze podatnikom ponad pięć miliardów złotych, aby mieć na "trzynastki" dla urzędników
http://niewygodne.info.pl/artykul5/0197 ... dnikow.htm

Szok! Treść przemówień Sikorskiego była ustalana z obywatelem Wlk. Brytanii, który za pojedynczą konsultacje brał... 19 tys. zł! Radziu ukonczyl Oxford wiec angielski zna w stopniu wystraczajacym. Zona z USA tez moglaby mu w tym pomoc jezeli mial problemy, ale po co jak mozna sie wkupic w laski angola
http://niewygodne.info.pl/artykul5/0197 ... skiego.htm

Kopacz kilka lat temu przy podobnym problemie ze sluzba zdrowia miala problem do poprzedniego rzadu. Teraz sama jest przy korycie wiec morde trzyma krotko
https://www.youtube.com/watch?v=MOB4cyE9VM0

I perelka z ostatnich dni
Rząd po cichu wprowadził nowy podatek paliwowy - tzw. opłatę zapasową. W mediach całkowite embargo informacyjne na ten temat!
Rząd postanowił wykorzystać spadające na światowych rynkach ceny ropy naftowej, by niepostrzeżenie wprowadzić na krajowym podwórku nowy podatek paliwowy - tzw. opłatę zapasową. Płacić ją będą producenci paliw na rzecz stworzonej przez rząd PO-PSL Agencji Rezerw Materiałowych. Problem w tym, że koszty wprowadzenia opłaty zapasowej zostaną prawdopodobnie i tak przerzucone na nabywców końcowych, czyli zwykłych kierowców kupujących paliwo na stacjach benzynowych.
http://niewygodne.info.pl/artykul5/0197 ... pasowa.htm
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

czw sty 08, 2015 12:20 am

Znowu dorzuciłeś coś bardzo ciekawego i ile tego jest .
Widać że bardzo nudziłeś się w te święta , ale za to ludziska mają co czytać.

Wykopałem w sieci listę z głosowania o sprzedaży lasów .
Są tam wszystkie osły które głosowały za sprzedażą ,mający dobro ojczyzny w dupie .
Ja uważam iż po tym fakcie tacy ludzie nie powinni w przyszłości reprezentować społeczeństwa
ponieważ nie posiadają woli walki o dobro kraju i dobro ludzi tu żyjących .
Przydało by się stworzyć coś na wzór rejestru dłużników w tym przypadku
rejestru osób pozbawionych prawa reprezentowania społeczeństwa .
A to z prostej przyczyny jeśli nie dbasz o dobro państwa tylko o interesy swojej partii
to jesteś nam nie potrzebny bo darmozjadów złodziei nam nie potrzeba .
Ciekawe czy nasze puste społeczeństwo zaaprobowało by taki pomysł ?

To jest link do listy z głosowania ; http://orka.sejm.gov.pl/Glos7.nsf/nazwa ... 83_167.pdf
I mam jeszcze to trochę z innej beczki ale też ciekawe http://wolna-polska.pl/wiadomosci/usa-n ... ne-2014-12
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

wt sty 13, 2015 11:56 pm

Kiedyś znalazłem to coś w sieci to było dawno temu .
Dzisiaj wpadło mi z powrotem w ręce .

Chciałbym się z Wami podzielić czyjąś opinią o Nas samych o Polskim narodzie
Tacy byliśmy a dzisiaj jesteśmy dupkami .

Jeśli ktoś się nie zgadza z moją opinią , ja jestem tu .


Na początku lat 90. w Londynie jeden z szefów Działu Filmowego BBC powiedział do mnie: – Gdybyśmy mieli taką historię jak Polska, zarobilibyśmy krocie, a cały świat by o nas wiedział. Dlaczego nie potraficie promować własnego kraju?
To był początek wolnej Polski. Wtedy myślałam, że teraz dopiero jest szansa, aby wyciągać na światło dzienne skrywaną historię Polski, mówić światu głośno o wspaniałych dokonaniach Polski i Polaków. Miałam nadzieję, że reżyserzy filmów fabularnych, twórcy filmów dokumentalnych będą “bić się” o kolejne polskie tematy z historii XX wieku. Chodziło przecież o wydarzenia niezwykłe, nazywane czasami cudem, które były udziałem naszych dziadów, ojców.
Bitwa o prawdę
Polska powróciła na mapę Europy i świata po 123 latach niewoli i zaraz potrafiła zebrać siły, toczyć boje o granice, o powrót na nasze pradawne ziemie. W 1920 roku w “osiemnastej decydującej bitwie świata” osamotniona stawiła czoła bolszewizmowi, złu. Obroniła Europę i świat, ale już niecałe 20 lat później, w 1939 r., została zdradzona i samotnie walczyła z hitlerowskimi Niemcami – najdłużej ze wszystkich państw.
Jakże filmowe są walki, zachowania Polaków w czasie całej okupacji! Bili się przecież “za wolność naszą i waszą” w najdalszych zakątkach świata. Ale wciąż brakuje dobrych, prawdziwych filmów o Tobruku, Monte Cassino, I Dywizji Pancernej generała Stanisława Maczka, obronie Anglii przez polskich lotników. Nie ma filmów o setkach tysięcy Polaków wywożonych w głąb Rosji zaraz po 17 września 1939 roku. Całe rodziny wyrzucano nocą z ich własnych domów, ziemi, w bydlęcych wagonach – sponiewierani, odarci z godności, rzuceni na pastwę losu w śniegi, mrozy Sybiru, usłyszeli od najeźdźcy: “My was tu priwiezli, sztob wy podochli”. Ale nasi przodkowie nie dali się zgnieść – “Przez Sybir, przez piaski pustyni/ Pod Monte Cassino/ Przysięgam – ty Polsko nie zginiesz…”. Co wiedzą współcześni Europejczycy o 17 września, dacie haniebnej dla obu sojuszników – Niemiec i Związku Sowieckiego? A kto dziś na świecie chce mówić o waleczności, niewiarygodnie bohaterskich dokonaniach polskiego żołnierza Września 1939 roku? Co wiedzą młodzi Niemcy o swoich przodkach, którzy napadli na Polskę, mordowali ludność cywilną, dzieci, matki? Czy mają świadomość zbrodni na Narodzie Polskim?
A na koniec w 1944 r. świat osłupiał i bezradnie rozłożył ręce. Warszawa walczy! Jej najlepsi synowie, chłopcy i dziewczęta, dzieci, wszyscy dają przykład niewiarygodnego bohaterstwa. 63 dni! Przecież o każdym dniu, o każdym warszawskim kamieniu, każdym powstańcu można pisać książki, robić filmy i z dumą mówić światu o Polsce. Ale kogo to dzisiaj w Polsce obchodzi, kogo interesuje prawda, “niewygodna, niezabawna, niemodna”? Jeśli już powstają filmy, to na ogół słabe, nieczytelne dla światowego widza.
Dla obecnych pokoleń żyjących w Europie są to tematy w ogóle nieznane. Dla nich Polska to wizerunek zachowania obecnych polityków i określenia zaczerpnięte z prasy i mediów liberalnych. Profesor Józef Garliński, historyk, żyjący od wojny w Londynie, wykładowca renomowanych uczelni na świecie, powiedział w wywiadzie do mojego filmu “Myśli o Polsce”: “Polska musi się bić o swoją prawdę, należne miejsce na świecie. To najtrudniejsza walka do wygrania, trudniejsza niż orężna, bo trzeba mieć środki przekazu, prasę, film, historyków i prawników, działających w imieniu polskiej racji stanu”.
Gdzie się podziała polska duma
W Polsce jakoś dziwnie wstydzimy się być dumni z naszej niezwykłej historii, z naszych przodków. Żal, że muszą nas w tym wyręczać obcy autorzy – pisarze, reżyserzy.
18 sierpnia 2009 r. pierwszy program niemieckiej telewizji publicznej w najlepszym czasie antenowym wyemitował film w reżyserii Knuta Weinricha pt. “Der ?berfall. Deutschlands Krieg gegen Polen”. Większość zwykłych obywateli Republiki Federalnej Niemiec niewiele wie o pierwszych tygodniach II wojny światowej i o fali przemocy, która przetoczyła się wówczas przez Polskę. Wspomnianego wieczoru milionowa widownia w Niemczech dowiedziała się, że żołnierze Wehrmachtu w czasie napaści na Polskę w 1939 r. we wrześniu mordowali ludność cywilną – tysiące Polaków rozstrzeliwano, wysadzano w powietrze przy użyciu granatów ręcznych lub palono żywcem w ich własnych domach. Filmowi towarzyszy świetna książka “Najazd 1939. Niemcy przeciw Polsce” (wydana w 2011 r.), napisana przez młodego niemieckiego historyka Jochena Boehlera (ur. 1969) absolwenta uniwersytetu w Kolonii, wieloletniego pracownika naukowego Niemieckiego Instytutu Historycznego w Warszawie.
Inny młody historyk, tym razem francuski, Christian Ingrao (ur. 1972) napisał książkę pt. “Czarni myśliwi. Brygada Dirlewangera”. Zbrodniarze, recydywiści, którym Himmler zaproponował wolność w zamian za polowanie na ludzi na terenach okupowanych, rzuceni zostali do stłumienia Powstania Warszawskiego, dokonując rzezi na Woli, gwałtów, grabieży na taką skalę, że samo zwierzchnictwo SS wszczęło w tej sprawie dochodzenie. Dlaczego Polska o tym nie mówi światu, a nasze społeczeństwo też nic o tym nie wie?
Natomiast Matthew Parker, absolwent uniwersytetu w Oksfordzie, w pasjonującej książce “Monte Cassino – opowieść o najbardziej zaciętej bitwie II wojny światowej”, opisuje wysiłek wszystkich – od Kanadyjczyków, po Nowozelandczyków i Gurkhów, ale Polacy mają w tej historii miejsce szczególne. “Brytyjczyków przerażał zapał Polaków, zaciętość, niebywała zuchwałość i waleczność, ale też lekceważenie osobistego bezpieczeństwa. Byli dziwnymi żołnierzami, czystymi, bystrymi, pachnącymi perfumami. Palili papierosy w długich cygarnicach i zadali sobie trud perfekcyjnego opanowania włoskiego. Byli bardzo szarmanccy w stosunku do miejscowych kobiet i panny były wprost oczarowane tak uprzejmym traktowaniem. Mimo wyraźnej łagodności Polacy byli bardzo zacięci i odważni, co mieli udowodnić w ciągu kilku następnych tygodni…”. A w “Sprawie honoru”, książce napisanej przez amerykańskie małżeństwo – Lynne Olson i Stanleya Clouda, autorzy, opowiadając o polskich lotnikach, ich niespotykanej waleczności, wyszkoleniu, skuteczności w walce o Londyn, nie kryją podziwu: “O mój Boże, oni to zrobili, tego dokonali!”.
Przytaczam kilka ostatnich tytułów książek, od których trudno się oderwać, szczególnie polskiemu czytelnikowi, bo tam jest opisany kawał naszej historii, o której nie potrafimy sami mówić głośno światu. Dlaczego boimy się prawdy, boimy się być dumni z własnego Narodu? Ze strachu, żeby nie urazić “możnych tego świata”, “żeby nie powiedzieć za dużo” – jak to wyjaśnił mi jeden z polskich historyków. Cokolwiek by to znaczyło, faktem jest, że nie potrafimy walczyć o dobre imię Polski w świecie, nie reagujemy na fałszywe oskarżenia (no, czasami są jakieś małe sprostowania dla pozoru) i przyjmujemy pozycję “kozła ofiarnego”, bo “ktoś musi być winien”.
Rozmawiałam z młodą dziennikarką amerykańską polskiego pochodzenia, która przyjechała pierwszy raz do Polski, akurat na uroczystości rocznicy Powstania Warszawskiego. Była wzruszona, zadziwiona wszystkim, co zobaczyła w Warszawie, i w końcu przyznała: – W Stanach moje koleżanki, koledzy z uczelni mówili mi, że Polacy zabijali Żydów i teraz też są antysemitami, a zobaczyłam, że jest zupełnie inaczej, że to nieprawda.
Rozmawiałam o tym kiedyś z dr. hab. Zbigniewem Wolakiem, wielkim patriotą, żołnierzem Powstania Warszawskiego, Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, ekspertem ONZ w dziedzinie architektury. Zakończył swoją wypowiedź tak: – Dzisiaj w Polsce decydują ludzie, którzy nie kochają Polski. Sprzedają jej dobre imię, własność, niezależność za marne srebrniki… Ale przecież są polscy literaci, historycy, filmowcy. Nie potrafią czy nie chcą?
Julien Bryan, autor poruszających kronik filmowych, świadek walki Warszawy, Polski z dwoma wrogami, powiedział między innymi: – Gdyby Spartanie odżyli, to przed wami, Polacy, pochyliliby czoła.
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

śr sty 14, 2015 12:10 am

Farage pojechal z tuskiem. Tusk pobral kase na nauke angielskiego ale jak widac nic mu to nie dalo o ile w ogole sie uczyl klamca

https://www.youtube.com/watch?v=XF8n5vvpOUk
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

śr sty 14, 2015 9:47 pm

To dla tych którzy są leniwi.
Tłumaczenie co takiego rudy musiał wysłuchać .


Chciałbym zwyczajowo przywitać nowego prezydenta Rady Europejskiej. Wiem dlaczego wybrali ciebie. Jesteś doskonały. Ty i twoje osiągnięcia będą tu zupełnie pasowały. Masz kompletnie nieaktualne pojęcie o tym czym jest Europa i oczywiście nic się nie nauczyłeś z wyników europejskich wyborów. Jak wiesz w zjednoczonym królestwie debata na temat imigracji jest kluczową debatą i dominuje całkowicie dyskusję polityczną w naszym kraju. I w sercu tej dyskusji jest pytanie na temat swobodnego przepływu ludzi. Ale oczywiście twoja debata jest odwrotną stroną tej samej monety. Twoja debata jest na temat emigracji. Jakiś czas temu obiecałeś polskim wyborcom że młodzi Polacy powrócą do Polski. W tym samym czasie pan Cameron obiecał Brytyjczykom że mniej polaków przyjedzie do nas. Okazało się że obaj jesteście w błędzie. Twój kraj wyludnił się o 2 miliony ludzi od czasu kiedy przyłączyliście się do Unii Europejskiej. Powód tego jest oczywisty: powodem są pieniądze. Ty sam jesteś tego najlepszym przykładem. Jesteś najnowszym imigrantem ( brawa ) i przeszedłeś z zarobków 60 tysięcy euro na rok na zarobki 300 tysięcy euro na rok. ( brawa ) Gratulacje, ... udało ci się trafić w europejską dziesiątkę. Ale także udało ci się zaliczyć wielkie zwycięstwo nawet bez żadnego wysiłku, ponieważ pani Merkel pojechała na Downing Street w ubiegłym tygodniu, spędziła kilka godzin z panem Cameronem i pan Cameron jest teraz wielkim zwolennikiem swobodnego przepływu ludzi. Niech będę zrozumiany jasno - powiedział - "jestem zwolennikiem swobodnego przepływu ludzi". W tym przypadku odniosłeś wielkie zwycięstwo z Cameronem bez ruszenia nawet palcem. Ale powiedział on także, że teraz ograniczy świadczenia imigrantów z UE pracujących w Wielkiej Brytanii. W przeszłości byłeś temu bardzo przeciwny, ale proszę mi powiedzieć panie Tusk, czy to jest słuszne że dzieci które mieszkają w Warszawie powinny kwalifikować się na zasiłki dla dzieci jeżeli ich rodzice pracują w Londynie. Proszę mi to wyjaśnić dzisiaj.
W pewien sposób stoisz przed całkiem trudnym zadaniem. Żaden przywódca w UK nie jest miękki, ale poza litewskimi lemingami (???), masz kryzys euro, masz referendum nad pozostaniem UK jako członka UE, i oczywiście przerażający wzrost ataków na żydów. Ja przedstawiłbym to panu tak, że wyniki europejskich wyborów wykazały jedną rzecz, że wyborcy w europie chcą zmian. Chcą całkowitej i dogłębnej reformy, i jestem zupełnie przekonany że nie jesteś człowiekiem który może tego dokonać (brawa).
Pokaż mniej
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

sob sty 17, 2015 1:06 am

Gwoli przypomnienia .
Czy ktoś z tu obecnych którzy jeszcze zaglądają tu pamięta jeszcze sprawę Bolka ?
Wykopałem w sieci coś wspaniałego co ewidentnie potwierdza że jest sku------em .
Proponuję najpierw zapoznać się z filmem https://www.youtube.com/watch?v=-0-N3AyeQV0
a następnie obejrzeć ten https://www.youtube.com/watch?v=NgkKwrKSr_4
Wnioski mam nadzieję wyciągniecie jednoznaczne takie jak ja dziesięć lat temu kiedy zacząłem
zastanawiać się o co w tym chodzi .
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

ndz sty 18, 2015 12:16 am

Coś ciekawego .
Wyrwane z kontekstu
-Ten felieton piszę dla was pajace. Tak, właśnie nazwałem was pajacami. Ale zanim przyjedziecie do redakcji obić mi gębę, uprzedzam, że pajacem jestem też ja. Wszyscy jesteśmy pajacami. Tak przynajmniej myśli o nas banda rządząca naszym krajem. Myśli i mówi, już całkiem otwarcie, bez żadnych ogródek.

Pajacami nazwał górniczych związkowców paniczyk ze stolycy w modnych okularkach, który przyjechał na Śląsk powiedzieć górnikom, że trzeba zamknąć kopalnie i wyrzucić kilka tysięcy ludzi na bruk. Pajacami są górnicy, którzy pod ziemią walczą o byt swoich rodzin i przyszłość swoich dzieci. Pajacują mieszkańcy śląskich miast, którzy wiedzą, że jak zabraknie kopalń, ich małe Ojczyzny zamienią się w pustynie, gdzie nie ma nic oprócz biedy bezrobocia i beznadziei. Pajacami są młodzi ludzie, którzy skrzykują się na portalach społecznościowych i organizują w tych miastach manifestacje poparcia dla górników. Pajacują, bo nie chcą wyjechać do Londynu na zmywak. Chcą zostać u siebie w swoim mieście i w swoim kraju. Tu pracować i zakładać rodziny. Pajacami są ludzie modlący się na mszach w kopalnianych cechowniach. Pajacami są dzieci górników, które na tych mszach płaczą, bo choć nie rozumieją, co się dzieje, czują, że coś jest nie tak i się boją.

A kto jest po drugiej stronie? Kto nie pajacuje? Jest paniczyk z rządu w modnych okularkach, któremu bardziej cwani koledzy nie powiedzieli, że nie można mówić wprost tego, co oni wszyscy o nas myślą. Jest jego kolega z delegacji rządowej, który wie, że trzeba zamknąć kopalnie, ale nie wie, że spółka do której one należą, to Kompania, a nie Kampania Węglowa. Jest telewizyjny ekspert od gospodarki niejaki szejnfeld, który z gospodarką ma tyle wspólnego, co słoń ze słoniną. To jednak nie przeszkadza mu bredzić, że podatnicy dopłacają miliardy do górnictwa. Niejaki szejnfeld pajacem nie jest, więc nie wie, że bez 200 mld zł, które górnictwo wpłaciło do państwowej kasy w III RP, on i jego koledzy nie mieliby ani na ośmiorniczki, ani na carrpacio z matiasa holenderskiego.

On i jego koledzy pajacami nie są. Oni z pajaców żyją. Najpierw przez wiele lat żyli z dojenia kopalń i górników. Żyli dostatnio i wygodnie, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia. Teraz chcą żyć jeszcze lepiej. A w III RP, jak wiadomo, najlepiej zarobić można na likwidacji dużych zakładów przemysłowych. W przeszłości przekonali się o tym zwalniani stoczniowcy, hutnicy i wielu, wielu innych. Poza tym oni wiedzą, że jak zniszczą kopalnie, to rozwalą jedną z ostatnich zorganizowanych grup społecznych, która patrzy im na ręce. Jak zniszczą kopalnie, górnicy nie przyjadą już manifestować pod Sejm, nie będą dopominać się od władzy przestrzegania jakichkolwiek standardów.


To jest ostatni bastion który jeszcze może coś zdziałać .
oby nie upadł .
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

ndz sty 25, 2015 1:22 am

Tu link dla tych ktorzy nie wiedza na kogo glosowac

Obrazek

https://obywateledecyduja.pl/

http://niewygodne.info.pl/artykul5/0201 ... iejscu.htm

Supermarkety Biedronki, magazyny Amazona i dwie nitki nieukończonej autostrady nie zagwarantują szybkiego rozwoju. Do tego potrzebny jest przemysł, który obecna władza likwiduje lub wyprzedaje w ręce zagranicznych "inwestorów" traktujących Polskę jak Bangladesz.
http://niewygodne.info.pl/artykul5/0200 ... III-RP.htm

Popełniłeś przestępstwo i grozi ci do 8 lat więzienia? Spokojnie, dzięki przyjętej w ubiegłym tygodniu nowelizacji Kodeksu Karnego przegłosowanej przez Platformę Obywatelską, za taki występek zamiast skazywać na więzienie sąd będzie mógł orzec karę grzywny. By żyło się lepiej! Złodziejom!
http://niewygodne.info.pl/artykul5/0201 ... iejami.htm
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

ndz sty 25, 2015 1:27 am

Ten filmik polecam kazdemu komu jeszcze zalezy w jakis sposob na tym co dzieje sie w Polsce. My tez mozemy cos zmienic dokladajac sie swoim glosem

UDOSTEPNIAJCIE

https://www.youtube.com/watch?v=CmwRaHa9dxI
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

czw sty 29, 2015 11:07 pm

ODPOWIEDZ