Pomyśl i zastanów się.

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
ODPOWIEDZ
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

czw lip 24, 2014 8:51 pm

No właśnie i to jest to co jest potrzebne temu krajowi aby ludziom żyło się prościej.
Do tego jeszcze żadnych odpisów i żadnych przywilejów no i oczywiście rozgonić te stada
darmozjadów .
Ludzie sami będą wiedzieć co jest dobre dla nich i wybiorą sobie to co będzie im odpowiadało.
Wcześniej należy jeszcze zrobić wpis do przepisów o nie dopuszczeniu do władzy ludzi którzy
wcześniej zasiadając we władzach skompromitowali się lub działali na szkodę społeczeństwa lub kraju.


Ośmiorniczka ciekawe jak to tym razem się skończy , afera taśmowa powoli zaczyna wygasać i cichnąć tu będzie podobnie bo ludzie nic nie mówią a świnie chcą dalej siedzieć i brać kase za pierdzenie w stołek i za demontaż tego kraju .

Chore to jest ale będzie tak dalej jeśli zwykły Kowalski nie wyjdzie na ulicę
a na pewno nie wyjdzie bo boi się to raz a dwa to uważa że niczego nie wskóra.
Mamy pusty naród ot cała prawda .
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

ndz lip 27, 2014 7:28 pm

Film dokumentalny o aferze tasmowej juz powstal

https://www.youtube.com/watch?v=HHkIX5qstBU
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

pn lip 28, 2014 9:54 pm

Dobry film . Warto posiedzieć i posłuchać zwłaszcza że wszystko jest w jednym miejscu.
Komentarze dziennikarzy również rzeczowe .
Jestem ciekaw czy nasze gestapo też tak interpretuje te taśmy .

Mam coś ciekawego o ickach . Jestem tylko ciekaw kiedy los taki spotka nasz kraj
bo pejsate obrzezane posiadają już sporo a kto wie czy nie więcej .
Oczywiście podziękować należy naszemu skurwielowi i jego idiotom w sejmie .
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydy- ... ie-2014-01
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

pn lip 28, 2014 11:45 pm

Tutaj dorzucam jeszcze kawałek prawdy o zestrzelonym boeingu nad Ukrainą
artykuł dla ludzi myślących i umiejących czytać .
Tego się nigdy nie dowiecie z prasy nawet tutejszej .
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/mh17- ... wi-2014-07
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

pn sie 04, 2014 8:00 pm

Obrazek
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

ndz sie 10, 2014 9:19 pm

Dla ludzi którzy tu zaglądają wykopałem w sieci coś fajnego .
Zapewne część z Was spotkała te treści w sieci ,ja uważam że są na czasie .
.
kiedyś tam w przyszłości............................
Tusk umarł i dostał możliwość wyboru miedzy Niebem a Piekłem. W Niebie widzi modlących się, grających na harfach, śpiewających. Nuda. Za to w Piekle balanga, popijawy, panienki, wesołe towarzystwo… Wybrał Piekło. Ale jak tam trafił, balangi już nie było, tylko tradycyjnie umieścili go w kotle ze smołą. Tusk się poskarżył się diabłu, że nie tak miało być na co ten odparł: „Sam to wiesz najlepiej. Kampania wyborcza ma swoje prawa.”

Wchodzi tusk do meliny, a tam same wina tuska. Tak jego jabolski elektorat twierdzi.

Hej lemingu nie trać wiary
Rzekł profesor bardzo stary.
Chcesz być sławny, oraz wielki
Wpieprzaj szczaw i mirabelki
A jak przeżyć ci się uda
To zobaczysz inne cuda.
Z Amber Gold-u złote sztaby
Chłopów przerobionych w baby.
Dwa kasyna na cmentarzu
Śluby gejów przy ołtarzu.
Za Madonnę zwrot kasiory
Bezrobocia spadek spory.
Sprawną kolej ekspresową
Sól drogową bardzo zdrową.
Dach zamknięty na stadionie
Tunel który w wodzie tonie
Dla Małgosi suknie nowe
Za pieniądze PO składkowe
Ze związkami cud debatę
I niewinną S. Beatę
Oraz to co się już zdarza
Los z loterii do lekarza.

Ryże włosy, puste słowa,
Spuchła twarz bazyliszkowa
Wytrzesz oczu nieprzeciętny
By faflunić – zawsze chętny.
Cud miał jak w Irlandii zrobić
Lecz wziął puszkę, by zarobić
Bo gdy w głowie samo siano
Gdzie nie poszedł, go wyśmiano!
Ciągle chamski, wredny, spięty,
Ciągle szczeka bez zachęty
Kraj obraża, prezydenta,
Świat takiego nie pamięta!
Nie ma planu do rządzenia,
Lecz ma chętkę do siedzenia,
Rządom swoim nie chce sprostać,
Prezydentem chce już zostać.
Służba zdrowia czy górnicy,
Każdy żal ma na ulicy,
Wiosną każdy będzie skory
Zagłosować na Kaczory.
I prezydent mu pomaga,
Widząc, że Tusk to łamaga,
niedołężny, snobistyczny,
wręcz IMPOTENT POLITYCZNY.
Donald pomoc tę odrzuca,
Błotem Polskę chce obrzucać,
Nie naprawiać, co tu gadać,
On chce niszczyć i rozkradać

Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę "za chlebem" na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez "odwróconą hipotekę" przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!!
niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem, może przynajmniej części lemingów otworzą się oczy ==

/OSZUKANY WYBORCO TUSKA PRZECZYTAJ Z UWAGĄ !!!
Wmówili wam że to PiS chce zrobić państwo policyjne. Straszyli was Kaczorami, Ziobrą i ABW - wszystko po to, żeby dorwać się do władzy i samemu zrobić to czym was straszyli. PO, to okradanie państwa i Polaków ! Tusk i PO, to nieustanne dążenie do ograniczenia wolności obywateli, inwigilacja, kłamstwo oraz nakładanie na Polaków coraz to nowych podatków, innych danin i ich podwyższanie. Teraz chcą kontrolować Polaków ,media i internet, chcą pełnej cenzury aby nikt im nie mieszał w ich prywacie i korycie, które sami sobie przyznali. Panuje w Polsce całkowity brak odpowiedzialności decydentów za rządzenie krajem, i całkowita bezkarność za ich poczynania w parlamencie, za złodziejstwo, korupcje, przewały w armii, autostradach, budownictwie, sprzedaży majątku narodowego i gruntów, w instytucjach pomocy społecznej i innych złodziejskich praktykach. Przecież Tusk i ludzie z PO, mieli być najlepsi, mieli się na wszystkim znać, okazuje się jednak, że ministrowie w rządzie Tuska są niekompetentni z partyjnego nadania, bez dostatecznej i podstawowej wiedzy na temat resortu którym kierują.
Pamiętacie ofensywy ustawowe zapowiadane przez Tuska w ciągu ostatnich ponad czterech lat ? Co rok zapowiadał ofensywy: wiosenną, letnią,jesienną, zimową, nawet hucznie i w blasku fleszy przenosił swoją kancelarię do sejmu, by osobiście niby nadzorować owe ofensywy - niestety zawsze kończyło się na zapowiedziach.
Tusk, to notoryczny kłamca , jego zapowiedzi i obietnice nie są warte funta kłaków !
Tusk i PO, od pięciu lat opowiada Polakom bajki. Zamiast obiecywanych pakietów ustaw usprawniających gospodarkę i reformujących finanse państwa, od kilku lat mamy medialną szopkę ( np. Inwestor z Kataru który pojawił się przed wyborami i znikł po wyborach ) , propagandę i zapowiedzi zapowiadające kolejne zapowiedzi oraz ofensywy legislacyjne, których nie ma.
Ustawy uchwalone przez PO, są to w większości buble krytykowane przez wybitnych ekonomistów , konstytucjonalistów i ekspertów. Tusk jest żałosny, dziwię się tylko dlaczego PO-lacy jeszcze mu ufają ?
Nie dajcie się nadal ogłupiać.
PO straszy PISem, ale wystarczy przemyśleć te 2 lata rządów PIS - czy było coś nie tak ? Na pewno nie, tylko przestępcy i skorumpowani POlitycy więcej się bali, a nie zwykły obywatel. Niestety PO rozszerzyła propagandowo ten strach na wszystkich Polaków i nadal , to robi i to dość skutecznie.Jednak ten, kto potrafi myśleć wie,że nie było i nie ma się czego bać.
PiS nawet Kaczyńskim będzie lepszy od PO z Tuskiem. Kaczyński już rządził i to dobrze,nie przeszkadzał przedsiębiorcom , nie uchwalał bubli ustawowych, tylko media i POwska propaganda zrobili z niego nieomal zbrodniarza. Kaczyński ma swoje miusy, ale jego działania nie są kierowane przeciw zwykłym obywatelom, tylko jest to walka polityczna i chęć rozliczenia tego co szkodzi, szkodziło i nadal pozostaje bezkarne.
Jedną z metod utrzymania przez Tuska i PO władzy jest podsycanie w Polakach strachu przed powrotem do władzy PISu.
Tusk i PO, wciskają Polakom bzdury, że niby państwo PiSu, to było państwo policyjne. Prawda jest taka, że oprócz pijaru i propagandy Tusk i PO, nic nie potrafią, wręcz szkodzą !
Ciężko nas los doświadczył chwilowo rozum nam odbierając. I nie chodzi tu o głupotę rodaków głosujących na PO i p. Tuska, ale o akceptację jego kłamstw.

Pewien fircyk – bez krępacji, CUD obiecał całej nacji.
Trafnie uznał – lud to kupi! Lud naiwny, ciemny, głupi.
No i młodzież uwierzyła, do urn wartko podążyła.
I we Wronkach i w Półtusku, dali głos Donaldu Tusku.
No nareszcie jest nadzieja! Naród wybrał czarodzieja.
Media wielce mu pomogły, nawet Doda wzniosła modły.
To co najpierw obiecywał, po wyborach odwoływał.
Toż to kawał hipokryty, rude włosy, wzrok kosmity.
Serki, jabłka podrożały, a indeksy pospadały!
No i w końcu stał się CUD, Czary mary… mamy SMRÓD !!

Platformerski urzędnik udał się w oficjalną podróż do Francji. Jednym z punktów wizyty była kolacja u francuskiego odpowiednika. Widząc jego wspaniałą willę, z obrazami wielkich mistrzów na ścianach, pyta się, jak on zapewnia sobie taki poziom życia ze skromnej pensji urzędnika.
Francuz zaprasza go do okna:
- Widzi pan tę autostradę?
- Tak.
- Ona kosztowała 20 miliardów euro, firma wypisała fakturę na 25, a różnicę przekazała mi. Dwa lata później urzędnik francuski udaje się do Polski i odwiedza swojego polskiego odpowiednika. Kiedy podjeżdża pod domostwo, widzi wspaniały pałac więc pyta:
- Dwa lata temu stwierdził pan, że prowadzę książęce życie, ale w porównaniu do pana… Platformerski urzędnik podchodzi do okna:
- Widzi pan tam autostradę?
- Nie.
- No właśnie.

Konferencja Tuska. - cudotwórca przemawia, chwaląc się osiągnięciami swego rządu.
- A tuż pod Mszczonowem Platforma Obywatelska doprowadziła do uruchomienia nowej, ekologicznej elektrowni, gdzie, zamiast węgla, pali się torfem - chwali się Tusk.
Głos z sali:
- Ale ja tam byłem, tam nie ma żadnej elektrowni!!!!!!!!!!!!
Premier niezrażony peroruje dalej:
- A dzięki staraniom Platformy Obywatelskiej, niedaleko Jasła, wybudowaliśmy eksperymentalny odcinek autostrady czteropasmowej!
Tenże głos z sali:
- Ale tam kuzwa nie ma żadnej autostrady!!!!!!
Nie wytrzymał w końcu Schetyna i wkurzony krzyczy:
- A ty, gościu, zamiast wozić się po Polsce, lepiej byś TVN24 pooglądał!!!!!!!!!!
Premier zmieszany, trochę poczerwieniał ogłosił 15 minutową przerwę.
PO przerwie premier mówi że za jego podwójnej kadencji wybudowano nowe drogi ,zakłady szkoły ,przedszkola, szpitale gdy nagle głos z końca sali przerywa monolog premiera i mówi
p.premierze tak było za p. Gierka za waszych rządów powinniście mówić zniszczyliśmy gospodarkę ,sprzedaliśmy najlepsze zakłady,wybudowaliśmy supermarkety które zwolniliśmy z płacenia podatków zlikwidowaliśmy szkoły ,nauczanie historii,teraz sprywatyzujemy szpitale a pozostałe zakłady doprowadzimy do ruiny aby potem tanio inwestorzy zagraniczni mogli kupić .
I na koniec jeszcze jedno pytanie p.premierze.Gzie jest ten pan co był w Mszczonowie?

Siedzą, każdy na swojej chmurce, Castro, Putin i Tusk, przyglądają się na ziemię i płaczą. Pan Bóg przechadzał się i zbliżywszy się do Castro, pyta:
- Co tak płaczesz synu?
- Panie Boże – odpowiada Castro zalany łzami – całe życie gnębiłem ten biedny naród, głodziłem, więziłem, co ja im zostawiłem, tylko głód i ubóstwo.
- Nie martw się – odpowiada Pan Bóg – dzięki twojemu reżimowi wychowałeś ich na zahartowanych ludzi, poradzą sobie.
Pan Bóg podchodzi do Putina i pyta, czemu tak płacze.
- Panie Boże – mówi Putin – tak gnębiłem tych moich Rosjan i goniłem do pracy, zamykałem do więzienia, co ja im zostawiłem?
- Nie martw się – odpowiada Pan Bóg – Rosjanie to dzielny naród, poradzą sobie wyjdą na ludzi.
Wreszcie podchodzi Pan Bóg do płaczącego Tuska, patrzy ponad jego ramieniem na ziemię, siada koło niego i zaczyna płakać razem z nim.

Premier Tusk przychodzi do szkoły podstawowej i pozwala dzieciom na zadawanie pytań. Zgłasza się mały Krzysio: – Ja mam trzy pytania. Po pierwsze: jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfałszował? Po drugie: jak długo będzie pan jeszcze kłamał, kradł, niszczył Polskę i Polaków oraz działał na szkodę dziesiątek milionów ludzi? Po trzecie: jak pan w ogóle jest w stanie spojrzeć w lustro? Premier zaczął się namyślać, gdy wtem zadzwonił dzwonek. Po przerwie dzieci wróciły do klasy, usiadły, a rękę podniósł Michałek: – Ja mam pięć pytań do pana premiera. Po pierwsze: jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfałszował? Po drugie: jak długo będzie pan jeszcze kłamał, kradł, niszczył Polskę i Polaków oraz działał na szkodę dziesiątek milionów ludzi? Po trzecie: jak pan w ogóle jest w stanie spojrzeć w lustro? Po czwarte: dlaczego dzwonek na przerwę zadzwonił dwadzieścia minut wcześniej? I po piąte: co się stało z Krzysiem?:
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

wt sie 12, 2014 10:33 pm

Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

śr sie 13, 2014 8:45 pm

Czyzby litwini odwdzieczali sie sikorskiemu za brak dzialania w sprawie dyskryminowanych polakow na Litwie?

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka ... lomacji-ue
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

pn wrz 08, 2014 8:40 pm

Coś bardzo fajnego polecam obejrzeć

http://i.iplsc.com/-/0003BJAGNRU0IJ55-C116.jpg
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

czw wrz 11, 2014 12:18 am

Chciałbym abyście zobaczyli to ,nie jest to polityka a wręcz przeciwnie jest to bardzo miłe i
cieszy serce i duszę .
Ja jestem pod wrażeniem polecam z całego serca.

http://www.youtube.com/watch?annotation ... dwtB55gya4
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

pn wrz 15, 2014 11:47 pm

Jakis czas tu nic nie dodalem (brak czasu)

Sporo znowu sie dzieje w naszej pieknej Polsce. Żond potwierdza swoja beznadziejna polityke wobec Rosji wspierajac banderowska Ukraine. PO co oni w ogole sie tam wpierdalaja to wiedza tylko oni i na sile pokazuja jednosc z Ukraina wspierajac ja finansowo i zbrojnie SIC!!!
"Polskie MSW przekazuje jakąś broń "o strategicznym znaczeniu" Ukrainie. I uwaga - ZA DARMO + transport gratis!
Tym samym utarliśmy nosa Żyrinowskiemu który od 20 lat nazywa Polskę dziwką. Nie jesteśmy! Dajemy za darmo i to nie takiemu, co go stać, a obdartusowi. Coś jak burdel i przytułek w jednym.
Jeżeli tą bronią o strategicznym znaczeniu nie jest kopia Matki Boskiej Częstochowskiej to jest to niezły skandal.. kolejny"
Obrazek

Slonce Peru zostal cesarzem Europy i zostawil syf po 7 latach rzadow w kraju. A jeszcze kilka tygodni wczesniej zapieral sie ze Polska jest dla niego na pierwszym miejscu i nie ma mowy o kandydowaniu na to stanowisko ale 125tys PLN na miesiac zmienilo jego postawe. Znowu potwierdza sie opinia o rudych. Falszywe strasznie
Obiecywal warunki ktore pozwola na powrot emigrantow tymczasem sam wyemigrowal zlamas
Obrazek

http://wpolityce.pl/lifestyle/213828-pr ... -sa-gorsze

Cos dla wkurwionych zakodowanymi mistrzostwami swiata w siatkowce. Rudy to sie wszedzie potrafi wpierdolic. Pierdolone uklady i ukladziki i szarczki cierpia jak zwykle
http://www.polskatimes.pl/artykul/35742 ... ,id,t.html
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

czw wrz 25, 2014 8:31 pm

Ciekawe rzeczy wstawiłeś jak zresztą zwykle .
My ludzie myślący możemy się tylko pienić z poczynań tzw elity.
Mam nadzieję że to potrwa niedługo i nadejdzie czas do rozliczenia .

Mam coś ciekawego .
Czy zdajecie sobie sprawę że w naszej kochanej ojczyżnie POLSCE
płacimy podatek dla ŻYDÓW !!! tak płacimy też nie wiedziałem do dzisiaj.
To już przekracza ludzkie pojęcie co te barany na wiejskiej z nami robią
oto link do artykułu http://wolna-polska.pl/wiadomosci/podat ... ny-2014-08
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

wt wrz 30, 2014 8:31 pm

Garsc nowych newsow

Chca pozwolic strozom prawa lamac prawo
http://polskiepiekielko.pl/2014/09/poli ... awnej.html

Wielkie poruszenie bylo bo PanstwO "zafundowalo" podreczniki pierwszoklasistom. Chyba chciali sobie nabic plusow i zas im nie wyszlo. Ksiazki okazaly sie do dupy i nauczyciele korzystaja z innych zrodel. Ile kosztowaly te "darmowe" podreczniki podatnikow?
http://serwisy.gazetaprawna.pl/edukacja ... iazki.html

http://www.rp.pl/artykul/17,1143582-Pol ... -kraj.html

http://niezalezna.pl/59940-pozew-zbioro ... -odrzucony

http://wpolityce.pl/polityka/215804-by- ... sade-w-pge

A tu hit wedlug mnie dotyczacy posrednio Polski. Zas sie dalismy wpierdolic w jakies uklady militarne ktore nam nie daja zadnej gwarancji bezpieczenstwa. Wczesniej byli jebani angole i zabojady a teraz te cale nato
http://telewizjarepublika.pl/los-polski ... 12015.html

I BONUS z wyspy
http://www.myslkonserwatywna.pl/wiadomo ... jski-rzad/
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

śr paź 01, 2014 10:09 pm

Polski nie ma jak to powiedzial sienkiewicz

http://telewizjarepublika.pl/pomnik-kra ... 12101.html
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

czw paź 02, 2014 9:27 pm

Zapomnialbym o expose "nowego" Żondu czyli postulatach ktore maja na celu oskubanie i rozjebanie Polski doszczetnie jeszcze przed przyszlorocznymi wyborami

W skrócie tłumaczenie niektórych tez expose nowej premier, Ewy Kopacz:

"Musimy spełnić wszystkie kryteria w sprawie przyjęcia euro, bo to jest dobre dla polskiej gospodarki." - Wyruchamy was na miliardy złotych.

"Będziemy zabiegać o wzmacnianie polityki energetycznej i stworzenie unii energetycznej." - Będziemy nadal uzależniać nas od rosyjskiego gazu, potajemnie napychając własne kieszenie.

"Plan nowej ordynacji podatkowej zostanie ogłoszony na początku przyszłego roku. – To, co planowano osiągnąć w trzy lata, ten rząd zrobi w 12 miesięcy." - Zrobimy skok na waszą kasę.

"Od 2016 z urlopów rodzicielskich mają móc skorzystać wszyscy rodzice: bezrobotni, zatrudnieni na umowy o dzieło, studenci i rolnicy. Nowe świadczenia rodzicielskie (1 tys. zł) będzie można pobierać 12 miesięcy od urodzenia dziecka (w przypadku bliźniąt – dłużej)." - Drżyj przedsiębiorco, będziesz musiał pracować więcej i więcej, ktoś musi sfinansować zaspakajanie roszczeń tych, którym robić się nie chce.

"Zdejmijmy z Polski klątwę nienawiści. Żeby odbudować zaufanie Polaków, potrzeba ponadpartyjnego porozumienia " - Dalej będziemy wmawiać wszystkim, że jest jakiś podział, gdy w rzeczywistości ta sama banda będzie rozkradać resztki majątku narodowego.
ODPOWIEDZ