Teraz jest N cze 25, 2017 6:14 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Prezent z UK na święta
PostNapisane: Wt gru 02, 2014 2:17 pm 
Gość

Jakie prezenty świąteczne przywozicie swoim bliskim z UK?
Coś takiego charakterystycznego i ciekawego? Propozycje? Budżet to max kilka stówek?

Tytuł: Re: Prezent z UK na święta
PostNapisane: Śr gru 03, 2014 8:55 pm 
Gość

Przechodziliśmy przez to kilka lat temu - co im przywieziesz? Zgrzewkę piwa? ;-)
My przywozimy kosze słodyczy, ewentualnie w połączeniu z alkoholem. A w zasadzie to kupuję wszystko na miejscu w Polsce.
Nam też jęczeli o prezenty z emigracji, ale co mieliśmy im wymyślić? ;-)

PostNapisane: Cz gru 04, 2014 2:07 pm 
Gość

A można kogoś bardziej doświadczonego na forum... ;-)

Możesz pokazać jakieś zdjęcie tego o czym piszesz, z przykładową ceną? W tych koszach są jakieś zagraniczne produkty? Próbuję to jakoś sensownie ugryźć, a to jedyne co mi teraz przychodzi do głowy. Żeby chociaż minimalny związek z UK istniał ;-)

PostNapisane: Cz gru 04, 2014 6:24 pm 
Nowicjusz

a co powiesz na https://www.google.co.uk/search?q=english+bulldog+price&client=firefox-a&hs=czb&rls=org.mozilla:en-GB:official&channel=fflb&biw=1600&bih=740&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=cJiAVLbaGsSe7gbcuoCoCQ&ved=0CAcQ_AUoAg#rls=org.mozilla:en-GB:official&channel=fflb&tbm=isch&q=english+bulldog ? :mrgreen:

mozna powiedziec, ze za kilka stowek kupisz uzywanego hehe

PostNapisane: Pt gru 05, 2014 2:05 pm 
Gość

Proszę o poważne propozycje :D Obojętnie czy takie prezent byłby żywy czy martwy - na pewno by się nie sprawdził.
Moi rodzice mieszkają w blokach i na nadmiar przestrzeni nie narzekają ;-)

PostNapisane: Pn gru 08, 2014 8:06 pm 
Gość

Zobacz - http://smakoszyki.com.pl/dzie-babci-i-d ... wy-ii.html Koszt w sumie mały. Słodycze dla dzieci, alkohol dla dorosłych i masz pozamiatane ;-) Możesz szukać, kombinować, ale jak dla mnie i tak nie znajdziesz czegoś szczególnego, no chyba że wybierzesz faktycznie tego pieska ;-)

PostNapisane: Wt gru 09, 2014 2:03 pm 
Gość

Wygląda całkiem ciekawie tylko trochę mało angielskie jest jak dla mnie ;-)
Sam już nie wiem, brakuje mi dobrych pomysłów, może i faktycznie trzeba będzie to kupić, mało czasu zostało, a pewnie przed świętami ciężko o cokolwiek. Jeśli komuś przyjdzie jeszcze coś na myśl to zostawcie info w temacie.

PostNapisane: Cz gru 11, 2014 4:54 pm 
Gość

Po raz enty - nie ma klasycznych prezentów, które na pewno się spodobają. Nie ma prezentów typowo angielskich, a tutaj powinno być ok.
Popytaj ludzi na innych forach, gdzie ktoś więcej pisze - pewnie część będzie miała bardzo podobne zdaniem do mojego.

PostNapisane: N gru 14, 2014 5:00 pm 
Gość

Ja z UK zawsze przywożę dużo herbat. Moja rodzina uwielbia ich herbaty, a w Polsce ciężko je dostać.

PostNapisane: Cz sty 29, 2015 1:48 pm 
Gość

Herbaty? Słaby pomysł ;-) Powiem ci, że z tego kosza o którym pisałem rodzina była bardzo zadowolona, a mnie to specjalnie nie zniszczyło finansowo, tak więc uważam, że dobrze zrobiliśmy. Gdybym kupił herbaty, to pewnie one by kilka lat poleżały, aż by ostatecznie trafiły do kosza.

PostNapisane: Cz sty 29, 2015 11:21 pm 
Zasłużony W Boju

migal napisał(a):
Herbaty? Słaby pomysł ;-) Powiem ci, że z tego kosza o którym pisałem rodzina była bardzo zadowolona, a mnie to specjalnie nie zniszczyło finansowo, tak więc uważam, że dobrze zrobiliśmy. Gdybym kupił herbaty, to pewnie one by kilka lat poleżały, aż by ostatecznie trafiły do kosza.

Tez uwazam ze herbaty jak najbardziej. Te w Polsce wydaja sie jakies przezroczyste, zero mocy. Pamietam ze sam czesto w Polsce musialem parzyc herbate z dwoch saszetek bo gdy robilem to z jednej to tak jakbym pil wode z cukrem. Wyjatkiem byla Liptonka. Oczywiscie nie kazdy lubi herbate. Wydaje mi sie ze okazjonalne pudelko herbaty plus kubek ( moze jakis zestaw) moze byc fajnym upominkiem

PostNapisane: N mar 01, 2015 2:43 pm 
Gość

Ja swojemu koledze przywiozłem kosodrzewinę http://plumeria.sklep.pl/kosodrzewina-sadzonka otrzywiście że nie sadzonkę jednak już dorosłą roślinkę...

PostNapisane: Śr mar 25, 2015 2:07 pm 
Gość

Ja zawsze tylko słodycze. Dzieciaki lubią słodycze a w UK można znaleźć wiele smakołyków których nie ma w Polsce. Są nawet sklepy z bardziej tradycyjnymi słodyczami.

PostNapisane: N cze 21, 2015 3:07 pm 
Gość

Nie ma co wymyślać ważny jest gest. Kup jakieś słodycze, alkohol możesz kupić zwolennikom czytania jakieś książki. Jeżeli nie wiesz gdzie kupić Polskie książki to ja bym polecała księgarnie http://www.rewolucja.co.uk bo mają dość spory wybór i tanią dostawę. A jak nie to możesz kupić też jakieś ciuchy fajne ;)

PostNapisane: Śr mar 09, 2016 10:40 am 
Gość

Każdy Polak doceni alkohol :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]