Sukienka na wesele dla grubej pomóżcie

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
ODPOWIEDZ
chibachi71
Gość
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 17, 2017 10:56 am

śr maja 17, 2017 11:04 am

Cześć. Mam wesele pod koniec maja i nie mogę znaleźć sukienki, w której bym nie straszyła. Problem polega na tym, że jestem gruba. Rozmiar 46 - 44, wzrost 164cm. Poszukuję sukienki eleganckiej, nie wulgarnej, z krótkim rękawem albo... nie wiem jak się to nazywa - bez rękawów, ale nie na ramiączkach albo bez nich. Długość midi, kolor czerwony albo czarny, ew. szary, srebrny lub mieszanka powyższych. Cena do 200zł, nieważne, nowa czy używana Pomożecie?
motylek30
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pn maja 22, 2017 8:59 am
Kontakt:

pn maja 22, 2017 12:03 pm

trzeba poszukac na olx - wpisac to samo praktycznie co w tym poscie i gotowe :D
RosiekM
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pn cze 19, 2017 12:31 pm

pn cze 19, 2017 12:37 pm

poszukaj na allegro, albo w sklepach - są przecież większe rozmiary ;)
1dorota
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pt wrz 22, 2017 8:29 pm

pt wrz 22, 2017 9:41 pm

dziewczyny mają rację że fajnych sukienek w większych rozmiarach najlepiej kupować w sklepach odzieżowych on-line bo tam jest zwyczajnie większy wybór jeśli chodzi o rozmiary i fasony niż w tradycyjnych sklepach. Jednym z moich ulubionych jest Eye for fashion https://eyeforfashion.pl Jest to sklep internetowy z ogromnym wyborem bardzo eleganckich ubrań, które świetnie nadają się do pracy jak i na specjalne okazje. Jestem zakochana w sprzedawanych przez nich sukienkach. Mąż bardzo się denerwuje gdy kupuje sobie następną. Jak jeszcze mieszkaliśmy w Polsce to bardzo często robiłam tam zakupy. Niestety nie wysyłają towaru po za granicę Polski więc teraz robię tylko zakupy jak wybieramy się do kraju.
Moja faworytkę jeśli chodzi o sukienki jest ta ObrazekObrazek jest po prostu bajeczna i przepiękna. Idealna na wesele. Dostępna również w większych rozmiarach
Aleksis20
Gość
Posty: 3
Rejestracja: śr paź 11, 2017 10:18 pm
Kontakt:

śr paź 11, 2017 10:23 pm

Ciekawa jestem czy autorka znalazła wymarzoną :D
Dobrze ktoś wcześniej doradził, na olx tego sporo, na facebookowych grupach też
Mirra
Gość
Posty: 4
Rejestracja: wt paź 24, 2017 6:34 am

wt paź 24, 2017 6:39 am

No właśnie ciekawe, czy autorka znalazła wymarzoną sukienkę :)
ODPOWIEDZ