Studia - jakie wybrac

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
ODPOWIEDZ
alfred
Gość
Posty: 4
Rejestracja: śr wrz 05, 2018 7:48 pm

śr wrz 05, 2018 7:57 pm

Zastanawiam sie nad jakimis dodatkowymi studiami .. jednak nie moge sie zdecydowac do konca. Na poczatku rozmyslalem nad czyms zwiazanym z informatyka jednak gdy zobaczylem te wszystkie jezyki programowania to mi sie naprawde odechcialo. Chyba bardziej skierowalbym swoj wysilek na tego typu kierunek - https://www.studiamba.wsb.pl/ zwiazany bardziej z biznesem. Wydaje mi sie to bardzo przyszlosciowe .. zreszta mozna przeczytac same do opinie jesli chodzi o Studia MBA w Wyższej Szkole Bankowej do ktorej nie ukrywam sie przymierzam. W MBA Polska ranking ta uczelnia takze znajduje sie na dosc wysokiej pozycji .. zreszta ma praktycznie w kazdym wiekszym miescie swoje placowki wiec jest solidna. Pytanie jest tylko ile bede w stanie mogl wyniesc dla siebie praktycznej wiedzy jaka bedzie mozna pozniej zastosowac przy prowadzeniu wlasnego biznesu .. bo to mnie najbardziej w tym wszystkim fascynuje. Z gory dzieki za wskazowki. Pozdrawiam
gotcha
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pt wrz 07, 2018 4:56 pm

pt wrz 07, 2018 4:57 pm

Moim zdaniem ten wybor to bedzie strzal w dziesiatke. Mam znajomego po MBA .. dobrze zarabia czlowiek.
mariola81
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 07, 2018 6:54 pm

pt wrz 07, 2018 6:55 pm

Slyszalam podobnie.
ODPOWIEDZ