Szukamy tanich wycieczek

Byłem, zobaczyłem - polecam!
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

czw paź 14, 2010 3:13 pm

pablo_el_diablo pisze:10kg bagazu podrecznego jest najbardziej prawdopodobne. Ja bylem na majorce/alcudia za 730 we wrzesniu za 2+1 AI bylo zajebiscie.
ale czy sprawdzaja / waza bagaz podreczny, czy tylko tak na "slowo honoru"??
Ja lece z dzieckiem, na batizado do Malagi :) Batizado, to taki chrzest w Capoeira, czyli przyjmowanie nowych czlonkow, a starzy walcza o nowe pasy. Lecimy tylko na weekend, do zaprzyjaznionej grupy, ale na pewno bedzie piekna pogoda. Bylysmy w styczniu, ale w Murcii i bylo przepieknie, morze blekitne ani jednej chmurki :) Juz sie doczekac nie moge :)
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

czw paź 14, 2010 3:30 pm

ryanair ma to do siebie z ejesli moze to sprawdzi czyli sprawdzi, mi w thomson air sprawdzili a tam jest 5 kg :P a jesli na weekend to chyba nie trzeba 20 kg chyba ze chcesz przywiesc kontrabane
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

czw paź 14, 2010 3:30 pm

*kontrabande
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

czw paź 14, 2010 4:03 pm

pablo_el_diablo pisze:ryanair ma to do siebie z ejesli moze to sprawdzi czyli sprawdzi, mi w thomson air sprawdzili a tam jest 5 kg :P a jesli na weekend to chyba nie trzeba 20 kg chyba ze chcesz przywiesc kontrabane
no niby masz racje, ale musimy zabrac ciuchy i buty treningowe + wyjsciowki. w styczniu wyjezdzalam z anglii w zimno i deszcz i mialam gruba bluze z kapturem, a dziecko kurtke, a jak wracalysmy, tam bylo goraco i trzeba bylo upchnac. poza tym jak wpadlysmy do centrum handlowego, oczy nam sie wywrocily, no i wydalysmy ostatnia kase na ciuchy...polowe bagazu zostawilam u znajomych w murcii :) teraz bym nie chciala zostawiac znowu ciuchow w maladze, boza jakis rok sie okaze, ze bede miala garderobe rozsiana po calej hiszpanii :D no i nie wiem, jak ryanair reaguje na kosmetyki w bagazu podrecznym, bo ja latalam z easyjetem i nie przyczepiali sie do ilosci, a jak jest w ryanairze?? trzeba przelewac w plastikowe pojemniczki i odmierzac co go mililitrow???

kontrabande, powiadasz...? a co mozna stamtad przemycic?? :D :twisted:
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

czw paź 14, 2010 5:57 pm

np 2 kg tytoniu. co do bagazu to musisz wybrac, tani bilet + addons ale full price full wypas wybor nalezy do ciebie opowiesz jak bylo
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

czw paź 14, 2010 6:02 pm

pablo_el_diablo pisze:np 2 kg tytoniu. co do bagazu to musisz wybrac, tani bilet + addons ale full price full wypas wybor nalezy do ciebie opowiesz jak bylo
eee, ja nie pale :) wole kilka kiecek w to miejsce przywiezc, ale to akurat legalne :D
pewnie, ze opowiem, ale bikini spkije, tak na wszelki wypadek i pomysle o was, jak bede sie w sloneczku wygrzewac :) taaa, ciekawe kiedy, jak weekend bedzie pelen treningow! :)
dzieki diabelski pablo :D
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

czw paź 14, 2010 6:47 pm

pablo_el_diablo pisze:np 2 kg tytoniu. co do bagazu to musisz wybrac, tani bilet + addons ale full price full wypas wybor nalezy do ciebie opowiesz jak bylo
Tak tylko dla sprostowania z Hiszpanii można przywieźc legalnie 3Kg tytoniu :lol:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

czw paź 14, 2010 7:22 pm

Jimmy pisze:
pablo_el_diablo pisze:np 2 kg tytoniu. co do bagazu to musisz wybrac, tani bilet + addons ale full price full wypas wybor nalezy do ciebie opowiesz jak bylo
Tak tylko dla sprostowania z Hiszpanii można przywieźc legalnie 3Kg tytoniu :lol:
no i co mi po tym...zupe mezowi pozniej z tego ugotuje??? on tez nie pali :) dzieki Jimmi, ale jak mowilam, to zostaje przy kieckach :D
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

czw paź 14, 2010 8:47 pm

bluebell pisze:
Jimmy pisze:
pablo_el_diablo pisze:np 2 kg tytoniu. co do bagazu to musisz wybrac, tani bilet + addons ale full price full wypas wybor nalezy do ciebie opowiesz jak bylo
Tak tylko dla sprostowania z Hiszpanii można przywieźc legalnie 3Kg tytoniu :lol:
no i co mi po tym...zupe mezowi pozniej z tego ugotuje??? on tez nie pali :) dzieki Jimmi, ale jak mowilam, to zostaje przy kieckach :D
Jak to co ci z tego!? kupujesz na urlopie 3Kg tytoniu wracasz sprzedajesz ze 100% zyskiem i koszt urlopu zwraca ci się w 75-85% lub kupujesz za zarobione pieniądze produkty i gotujesz mężowi zupę :wink:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

czw paź 14, 2010 9:37 pm

Jak to co ci z tego!? kupujesz na urlopie 3Kg tytoniu wracasz sprzedajesz ze 100% zyskiem i koszt urlopu zwraca ci się w 75-85% lub kupujesz za zarobione pieniądze produkty i gotujesz mężowi zupę :wink:[/quote][/quote]
a co sa chetni...??? bo w sumie to na cholere mi az tyle kiecek, nie? :wink:
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Robsol

czw paź 14, 2010 9:58 pm

Jak bedziesz miala to daj znac :twisted:
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

sob lis 20, 2010 1:29 pm

Ryanair ponownie oferuje tanie loty poczawszy od 6F w rozne rejony Europy
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

wt lis 23, 2010 10:43 am

ksg1946 pisze:Ryanair ponownie oferuje tanie loty poczawszy od 6F w rozne rejony Europy
taaa, ale pewnie pozniej do tych £6 dowala kosmiczna oplate za bagaz, oplate za platnosc karta, i inne dodatkowe oplaty i z £6 zrobi sie 100 razy wiecej : :wink:

Ja juz wrocilam, bez kontrabandy niestety, bo postawilam jednak na kiecki, aha mydlo mi zabrali :( lot byl ok, ladowanie tragiczne. Walnelismy o ziemie, jak worek kartofli, samolotem zarzucilo, a moje dziecko tylko dlatego nie zladowalo z fotela i nie wybilo sobie zebow, bo ja pas trzymal! Dobrze, ze chociaz Ryanair ma jeszcze dobre pasy, bo piloci...eh...szkoda gadac :roll:
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
FISHERMAN
Zasłużony W Boju
Posty: 299
Rejestracja: śr gru 05, 2007 10:17 pm
Lokalizacja: Southampton

wt lis 23, 2010 5:43 pm

to po co z nimi latasz jak tak zle ?

Autobusem albo autem moze bedzie Ci wygodniej ... przynajmniej twardego ladowania nie bedzie ...
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

wt lis 23, 2010 6:03 pm

FISHERMAN pisze:to po co z nimi latasz jak tak zle ?

Autobusem albo autem moze bedzie Ci wygodniej ... przynajmniej twardego ladowania nie bedzie ...
bo wyboru nie mialam, bo musialam byc tam w sobote rano, a easyjet nie byl w stanie mnie dowiezc na czas. a jak wiadomo autem, czy autobusem nie dojechalabym tam tez na czas, to znaczy bylabym w stanie, gdybym wyjechala kilka dni wczesniej, a tak sie sklada, ze nie tylko latam sobie wte i we wte ryanairem, ale rowniez zarabiam na te bilety, jak kazdy normalny bialy czlowiek :)
wyjasnilam mam nadzieje dokladnie
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
ODPOWIEDZ