Camelot Castle

Byłem, zobaczyłem - polecam!
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

sob mar 19, 2011 7:57 pm

Nie ukrywam, ze chcialam odwiedzic Camelot Castle w koncu Kornwalia jest przepiekna, ale jak poczytalam opinie i recenzje pracownikow to az mi sie wlos na glowie zjerzyl. Moze ktos ma informacje z pierwszej reki jak to miejsce naprawde wyglada?
When I am good I am good, when I am bad I am very good...;>
gajos044
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pt gru 12, 2008 8:04 pm

ndz mar 20, 2011 10:11 am

Piekne miejsce, bylem tam w lutym i akurat trafilem na deszczowa pogode co jeszcze dodalo charakteru temu miejscu.
najwieksze wrazenie zrobily strome schody i widoki, niestety akurat byl przyplyw wiec jakinia na plazy byla pod woda ale i tak piekne miejsce.
jak chcesz to podesle ci kilka zdjec.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz mar 20, 2011 12:56 pm

Hejka,
Pozwoliłam sobie przenieść temat w odpowiednie miejsce, tutaj też pewnie znajdziecie coś więcej na ten temat.
Ja czytałam wcześniej na ten temat na jakimś podróżniczym blogu,że miejsce jest bajowe i bez problemu do zdobycia ale jednak warte zobaczenia w piękną pogodę.
Pozdrawiam :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

ndz mar 20, 2011 1:11 pm

Gajos nie zrozumielismy sie do konca, gdyz moje pytanie dotyczylo pobytu w Camelot Castle Hotel.
Czy ktos moze spedzil tam kilka nocy? Opinie sa pol na pol i nie wiem czego ewentualnie moglabym sie tam spodziewac.
A jesli masz jakies linki to na priv bardzo chetnie.
When I am good I am good, when I am bad I am very good...;>
Awatar użytkownika
komar
Nowicjusz
Posty: 91
Rejestracja: śr lut 10, 2010 8:25 pm
Lokalizacja: Basset

pn maja 02, 2011 3:49 pm

akurat byłem tam wczoraj :mrgreen: ale nie pokusilem sie o pobyt w hotelu, ceny tez ciekawe maja
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

pn maja 02, 2011 5:49 pm

No to ja tez sie wypowiem. Bylam tam 4 noce, dostalam free upgrade pokoju i powitalny drink. Sniadanie bylo ok, zawsze na czas i kilka pozycji na menu wiec nie bylam zmuszona jesc tego samego co ranek. Pokoj ok, lazienka mala i rzeczywiscie ceny maja deko zawyzone jak na ten standard. Miejsce ma charakter to fakt, mnie osobiscie bardzo sie podobalo, aczkolwiek luksus to nie jest, gdyz to kinda hotel inny niz wszystkie :mrgreen: Jak ktos ma ochote na cos innego to polecam no i view z mojego okna - to die for :P
When I am good I am good, when I am bad I am very good...;>
ODPOWIEDZ