Polska Restauracja

Byłem, zobaczyłem - polecam!
Tomash-one
Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: śr maja 11, 2011 5:33 pm
Lokalizacja: Southampton / Bitterne

pn wrz 05, 2011 9:56 pm

Witam potrzebuje spisu a również waszych opinii na temat polskich restauracji gdzie można zjeść dobrze i w milej atmosferze PzDR. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

wt wrz 06, 2011 7:29 am

W southampton NIE MA, DOBREJ, polskiej restauracji, jest chyba jeszcze "stacja PL" ale nie polecam, podłe jedzenie, obsługa też nie najlepsza i klimat też daleko odbiegający od przyjętych standardów restauracyjnych...
Pozdrawiam
MałaCzarna
Gość
Posty: 19
Rejestracja: śr lip 21, 2010 7:57 pm
Lokalizacja: Southampton

wt wrz 06, 2011 5:43 pm

i widzicie , mylicie sie - polecam nowo otwarty THE KORNER - OBOK BARGAIN BOOZE NA SHIRLEY , jedzenie jest naprawde dobre i duże porcje , mozna wykupic abonament tygodniowy za 35f na tydzien , nie raz juz bylam , podobno maja wprowadzic niedlugo alkohol. sprobujcie - naprawde warto
Mała Czarna
To jest cnota nad cnotami - trzymać język za zębami! :D
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

wt wrz 06, 2011 7:44 pm

Ja również polecam, mieszkam obok i wiem, że właśnie skończyli remont, wiec knajpka zyskała nowy look.
Wiele osób nie wie, ale jest tam nowy właściciel, tak i wiec nowe ceny i menu. Po starej restauracji "Jolandzie" została tylko miejscówka. Dodam, że sprzedają tam także ulubionych przez wielu Frugo ;)
Tomash-one
Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: śr maja 11, 2011 5:33 pm
Lokalizacja: Southampton / Bitterne

wt wrz 06, 2011 7:58 pm

;o Jesli maja tam FRUGO to juz maja poterznego + :D
Obrazek
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

wt wrz 06, 2011 11:57 pm

Tomasz-One wpadnij do mnie po drodze
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Tomash-one
Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: śr maja 11, 2011 5:33 pm
Lokalizacja: Southampton / Bitterne

śr wrz 07, 2011 7:11 am

Nie ma problem ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

śr wrz 07, 2011 7:53 am

MałaCzarna może masz rację, nie wiem bo jeszcze tam nie byłem, tylko mam jedno zasadnicze pytanie czy to jest RESTAURACJA? czy może BAR lub JADŁODAJNIA? bo to robi wielką różnicę, Yolanda to był zwykły BAR lub jak kto woli JADŁODAJNIA, tanio, szybko i nie koniecznie najlepszej jakości...STACJA PL to natomiast namiastka Restauracji, niezbyt tanio za kiepskie jedzenie i kiepską obsługę kelnera który nie ma pojęcia o pracy którą wykonuje. 8)

Dlatego napisałem, że nie ma w So'ton dobrej polskiej restauracji gdzie można pójśc miło spędzic czas, zjeśc dobrej jakości startera, danie główne i deserek, nie wstydzic się za rodaków przy stolikach obok którzy "rzucają mięsem" co drugie słowo...etc...etc...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

śr wrz 07, 2011 9:14 am

zaraz to sprawdzę.
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
MałaCzarna
Gość
Posty: 19
Rejestracja: śr lip 21, 2010 7:57 pm
Lokalizacja: Southampton

śr wrz 07, 2011 10:36 am

z mojej perspektywy wyglada to bardzo porzadnie , , przychodzisz - zostajesz zapytany o cos do picia , drugie dania przygotowywane sa na świeżo - trzeba poczekac , ale jedzenie zostaje podane na ladnym talerzu z kilkoma rodzajami surówek , co prawda nie ma tam alkoholu ale UWAGA ! nikt cie nie wyrzuci jak przyniesiesz wlasny , deser też można zjeśc - ciasto , lody , krem sułtański , nie mowie juz o zapiekankach czy kebabie ktory jest pyszny, napewno nie wyglada tyo jak jadlodajnia , wrecz przeciwnie , zwlaszcza ze juz przeprowadzono remont , a z tego co sie orentuje to dalszych pomyslow na to by rodacy mieli sie gdzie podziac nie brakuje - natomiast brakuje tego aby polak byl bardziej otwarty na to co nowe i nie bal sie sprobowac , napewno warto , a nóż widelec ktos z was zostanie stalym bywalcem.
Mała Czarna
To jest cnota nad cnotami - trzymać język za zębami! :D
MałaCzarna
Gość
Posty: 19
Rejestracja: śr lip 21, 2010 7:57 pm
Lokalizacja: Southampton

śr wrz 07, 2011 10:38 am

aaa tak na potwierdzenie moich słów - otwarte tam jest 3 miesiące , a juz ich jedzenie zostaje sprzedawane w sklepach ,wiec musi byc smaczne , ponadto w ostatni weekend odbywaly sie tam i chrzciny i wesele , nie mowiąc o kilku poprzednich imprezach :)
Mała Czarna
To jest cnota nad cnotami - trzymać język za zębami! :D
Tomash-one
Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: śr maja 11, 2011 5:33 pm
Lokalizacja: Southampton / Bitterne

śr wrz 07, 2011 7:15 pm

Wiec brzmi naprawdę niezłe ;] Na pewno tam zawitam THX :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

śr wrz 07, 2011 9:16 pm

Mialam okazje stolowac sie tam jakis miesiac temu, nie wiem wiec czy to bylo przed czy po remoncie, ale to typowa jadlodajnia, z restauracja to nie ma nic wspolnego. Atmosfera bardzo przyjemna i obsluga mila, jedzenie bylo ok (nothing to go crazy about).
Alkohol mozesz wniesc swoj. Nie podoba mi sie, ze masz additional charge za platnosc karta...
When I am good I am good, when I am bad I am very good...;>
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

czw wrz 08, 2011 7:35 am

Więc podsumowując temat, mamy nową jadłodajnie z dobrym jedzeniem do której warto zawitac na kebaba i zapiekankę, ze swoim alkoholem :lol: ...a tak na poważnie to wciąż nie ma pożądnej restauracji z jedzeniem i obsługą na przynajmniej średnim poziomie gdzie można zjeśc dobrej jakości polskie lub słowiańskie potrawy...i nie mówię tu o kebabie czy pierogach lecz o czymś troszkę bardziej abmbitnym.
A co do tej jadłodajni to nie omieszkam sprawdzic ich poziomu kulinarnego.
Pozdrawiam
MałaCzarna
Gość
Posty: 19
Rejestracja: śr lip 21, 2010 7:57 pm
Lokalizacja: Southampton

czw wrz 08, 2011 10:48 am

moim zdaniem jedzenie jest swietne , zreszta nie ma co oczekiwac nie wiadomo czego jak polacy tutaj szukaja czegos najtanszym kosztem , nie wielu jest tu takich ja wy , chcacych polskiej restauracji gotowi zaplacic normalna cene , wszyscy szukaja jak najtaniej a nie jak najlepiej , wiec jacy klienci taka restauracja
Mała Czarna
To jest cnota nad cnotami - trzymać język za zębami! :D
ODPOWIEDZ