Gdzie najlepiej wynajac mieszkanie?

Archiwum od 2006
ODPOWIEDZ
taslehofff
Gość
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 04, 2009 8:18 pm

śr lis 04, 2009 8:21 pm

jak w temacie, od jakiegos czasu tulamy sie z zona bo mieszkaniach u landlordow narodowosci pakistansko/indyjsko whatever. co nie jest najlepszym wyjsciem wedlug mnie. dlatego pytam sie Was drodzy uzytkownicy, gdzie najlepiej wynajacm mieszkanei u kogo, kto jest godny polecenia?
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

śr lis 04, 2009 8:38 pm

przylaczam sie do postu, podajcie jakie macie doswiadczenia z agencjami, nawet jesli dobre to napiszcie :)
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

śr lis 04, 2009 10:08 pm

Ja mam z agencji Clarke Mews na London road. prosze tam zajrzeć i nigdy niemiałem z nimi zadnych ale. 8)
Undercover
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 10:49 pm
Lokalizacja: Southampton

wt lis 17, 2009 8:46 pm

Dlaczego nie wynajmowac od kogos narodowosci hindusko/pakistanskiej? Jesli mieszkanie jest Ok, a landlord uczciwy to dlaczego nie?

Jesli chcecie sie wyprowadzic to najlepiej odpowiadac na ogloszenia w Daily Echo albo na Gumtree, choc na gumtree jest troche nieuczciwych ogloszen....

Co do agencji to bardzo sie roznia kwota pobieranej prowizji (z tego co spotkalam od £80 do £450 za 2 osoby) i tym jak sie konczy wyprowadzka, niektore moga skasowac nawet £100 za wypranie dywanow w 1bedroom mieszkaniu.
Jesli chodzi o cene to nie polecam Your Move - to jest jedna z najdrozszych agencji.

Ja wynajmowalam z agencji, teraz to samo mieszkanie bezposrednio u landlorda i jest o niebo lepiej - nizszy czynsz i zero nieporozumien.
Undercover
---------------------------
"Just because you can, it doesn't mean you should"

MY NIE IMIGRUJEMY, MY KOLONIZUJEMY
Awatar użytkownika
NaDi@30
Zawodowiec
Posty: 1128
Rejestracja: wt lip 24, 2007 8:35 pm
Lokalizacja: So`ton

wt lis 24, 2009 4:49 pm

Owszem Clark Mews byl ok do momentu az nie przejela ich Leaders.Agencja,do ktorej mam teraz sporo zastzrezen.Nie chcieli usunac z kontraktu mojego bylego meza.Ze wzgledu na ,ze zostalam samotna matka nie dali mi prawa do przebywania w mieszkaniu,gdyz moje zarobki nie przekraczaja 19tys.rocznie przy czynszu 530 miesiecznie.Malo tego na poczatku chcieli gwarantora a po nastepnej rozmowie,gdy juz o takiego sie wystaralam nie chcieli ze mna rozmawiac.Dostalam poprostu wypowiedzenie.Nie chca wspolpracowac z benefitantami.Dodam,ze mieszkalam tam 4 lata i nigdy nie bylo sytuacji bym nie zaplacila za mieszkanie.Generalnie oceniam zle.Moze jestem uprzedzona ale skoro nie zalegalam z oplatami to co ich obchodzi skad Ja mam na rent czy na to by przezyc.Po tym ,gdy sie dowiedzieli,ze jestem samotna matka nagle zaczeli wysylac do mnie dziwne esemesy typou czy aby napewno place za rachunki,etc.Jestem w trakcie rozwiazywania umowy z nimi,ktora jest do konca tego miesiaca.Jednak prawo angielskie jest takie,ze nie moze mnie nikt wywalic na bruk z dzieckiem.Sama jestem ciekawa co dalej z moim zyciem,mieszkaniem i w ogole.Mam prawo zostac w tym mieszkaniu jeszcze do 2 miesiecy ,gdyz rozwiazanie umowy wyszlo od nich jak bedzie to sie okarze.pozdrawiam
[img]http://img.userbars.pl/23/4487.png[/img] [img]http://img.userbars.pl/32/6346.gif[/img]


Bóg mnie stworzył,diabeł opętał.Na zawsze będę
grzeszna i święta...

gg:2306643
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

wt lis 24, 2009 5:08 pm

kurcze no to faktycznie postépujá po wisńku. :cry:

jak bedziesz na miejscu to podam Tobie nr tel do biura, to biuro zajmuje sie właśnie takimi przypadkami, tam pracuje polka wiec z komunikacja niebedzie problemu. bedzie dobrze :D
taslehofff
Gość
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 04, 2009 8:18 pm

wt lis 24, 2009 8:18 pm

uczciwy Hindus? Tak? przperaszam ale jakos to mi jedno do drugiego nie pasuje
ODPOWIEDZ