Czy są fabryki w Southampton?

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
karolina
Gość
Posty: 10
Rejestracja: pt mar 05, 2010 11:54 am

czw mar 11, 2010 11:12 am

Hej hej!
Ja z takim pytankiem, przyjeżdżam za tydzień i zastanawiam się czy w southampton są jakieś fabryki. Czy jest ich sporo czy w ogóle nie ma, jeżeli ktoś coś słyszał to proszę o info... Muszę się jakoś psychicznie przygotować na polowanie :twisted:
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

czw mar 11, 2010 9:01 pm

Southampton to dosc duze miasto z wielkim portem przeladunkowym, tak wiec w jego okolicach i w nim samych miesci sie sporo roznych firm, jak i fabryk. Niestety nie wyrazilas sie zbyt precyzyjnie, tak wiec nie wiadomo o jaka Ci branze chodzi, najlepiej to skorzystaj z internetowych spisow firm, takich stron mozna znalesc bez liku- tylko sama musisz dokonywac wyboru odnosnie specjalizacji w branzy, ktora Cie interesuje, tego juz nikt za Ciebie nie zrobi.
Przykladowa strona- http://southampton.sireh.com/, nie wspomne o poczciwym Google.com :wink:
Obrazek
karolina
Gość
Posty: 10
Rejestracja: pt mar 05, 2010 11:54 am

wt mar 16, 2010 4:38 pm

Niestety ta stronka nie działa ale będę szukać. Dzięki za info!
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

wt mar 16, 2010 7:54 pm

Karolinko , wejdz zlotko sobie na google najlepiej na to z koncowka co.uk Pozniej wklep southampton manufacturer a oczom Twym ukaze sie kilkaset firm produkcyjnych , częsc z nich niestety juz w chinach inne ledwo zipią :cry: .Szukaj lepiej przez agencje - moja dobra rada
ewka93
Gość
Posty: 8
Rejestracja: ndz kwie 25, 2010 2:35 pm

pn kwie 26, 2010 3:42 pm

Jak myślicie mam szanse znaleźć jakąś prace w fabryce w wieku 17 lat?
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

pn kwie 26, 2010 7:20 pm

Jakis dziwny fabrykowy trend nam sie pojawil :)
Hoist the colours.
ewka93
Gość
Posty: 8
Rejestracja: ndz kwie 25, 2010 2:35 pm

pn kwie 26, 2010 8:28 pm

Tylko pytam, chce wiedzieć czy wogóle mam szanse coś znaleźć ;)
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

wt kwie 27, 2010 7:46 pm

Jak juz zauwazyl tutaj jeden z przedmowcow, nie ma co pchac sie z mysla o fabrykach, prace bezposrednio w firmie, fabryce bedzie bardzo ciezko Ci znalesc , chyba ze posiadasz okreslone wyksztalcenie i akurat odbywa sie rekrutacja na dane stanowisko, zazwyczaj jednak osoby tak mlode jak Ty szukaja pracy w takich firmach przez agencje posrednictwa pracy, a odpowiadajac na Twoje pytanie w innym poscie gdzie masz szanse, to chyba tam gdzie jest najwiecej mlodych ludzi, ktorzy jeszcze sie ksztalca- hotelarstwo, gastronomia, handel- szukaj ofert dla studentow itp
Obrazek
ODPOWIEDZ