Szkoła językowa dla dzieci w Southampton

Wszystko dla obecnych i przyszłych rodziców.

Moderator: pauli

ODPOWIEDZ
liloblue
Gość
Posty: 6
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 3:28 pm

śr wrz 24, 2008 3:43 pm

Może ktoś słyszał o jakiejś szkole języka angielskiego dla dzieci w soboty i niedzielę mój syn zaczął normalna szkołę tutaj tzn.Angielska ale wydaję mi się że lepiej dla niego było by gdyby uczył się języka w szkole językowej bariery językowe czasem są nie do przełamania . Oboje z mężem staramy się uczyć go ale z tego co widzę moje dziecko :) szybciej przyswaja od obcych osób:) a może istnieje jakaś Polska szkoła dla dzieci w Soto???


Z góry dziękuje za pomoc
Awatar użytkownika
ANECZKA25
Administrator
Posty: 412
Rejestracja: pn paź 16, 2006 7:30 pm
Lokalizacja: Southampton

śr wrz 24, 2008 7:10 pm

Istnieje Polska Szkola Sobotnia, ale w niej chyba tylko nauczany jest j.polski i kultura polska. Mozna sie skontaktowac i zapytac:
Pani Irena Sachrajda jest dyrektorka
http://soton.naszaparafia.co.uk/psnpo.html

Pozdr!

A
---Wonderful girl. Either I'm going to kill her or I'm beginning to like her---
liloblue
Gość
Posty: 6
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 3:28 pm

czw wrz 25, 2008 2:27 pm

Bardziej mi chodzi o szkołę językową a nie Polska:)
Awatar użytkownika
ANECZKA25
Administrator
Posty: 412
Rejestracja: pn paź 16, 2006 7:30 pm
Lokalizacja: Southampton

czw wrz 25, 2008 3:05 pm

Wiem liloblue... przeczytalam co napisalas. Myslalam, z Pani Sachrajda moze widziec gdzie moze taka szkola byc. Chodzi ci o polskich nauczycieli uczacych angielskiego tak?
Sprobuj SOS Polonie, wiem ze prowadzili zajecia z angielskiego dla dzieci i prowadzila je Polka.
Adres:
The Park House 2
Brunswick Place
Southampton
SO15 2AN

Telefon:
02380 233722

Pozdr

A
---Wonderful girl. Either I'm going to kill her or I'm beginning to like her---
Awatar użytkownika
pauli
Zasłużony W Boju
Posty: 399
Rejestracja: pn mar 26, 2007 9:22 pm

pt wrz 26, 2008 11:31 pm

Liloblue, ja mam pytanie: w jakim wieku jest twoj syn? Pracuje tutaj w primary i z takimi dziecmi wlasnie i tak sobie mysle, ze chyba odpuscilabym sobie extra zajecia z angielskiego, zwlaszcza dla dzieciakow w wieku 4-10. Raz, ze i tak w szkole bardzo duzo czasu spedzaja, dwa, ze pewnych rzeczy w pewnym wieku nie da sie przyspieszyc . Wytyczne mamy takie, ze dziecko w primary ma dwa lata na komunikatywne opanowanie jezyka( jak szybciej to b. dobrze i tak sie zwykle dzieje :) ).
Ja bym sie raczej skupila na maths i science; dzieci bez angielskiego, ale za to z dobrze opanowana tabliczka mnozenia potrfia sobie swietnie radzic, itp, itd.
To tak, zeby nie tracic czasu zanim sie nauczy angielskiego i zrozumie co pani mowila...
Aczkolwiek czasem w szkole jest specjalista od home education i mozna popytac jak dziecku pomoc w nauce jezyka.
gg2833495

[img]http://images49.fotosik.pl/33/c0194fb46e7b99ff.jpg[/img]

Everyone is entitled to my opinion.
liloblue
Gość
Posty: 6
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 3:28 pm

sob wrz 27, 2008 10:17 pm

Ma 6 lat chodzi do Sinclair Primary School bardziej nie chodzi mi o kontakt z nauczycielami a z rówieśnikami to jest mała szkoła i maja tylko 3 dzieci Polskich od Listopada też tam będzie chodziła moja córka może wtedy będzie mu rażniej:)
dragongirl
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pt maja 21, 2010 11:29 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

pt maja 21, 2010 11:44 am

Dzięki za informację! Dzwoniłam - oferta szkoły nadal jest aktualna! pozdrawiam;)

________________
ilec
ODPOWIEDZ