zamieszkam z pania

Chcesz poznać ludzi w Soton ? Szukasz przyjaciół ? Chcesz poznać dziewczynę, chłopaka?

Moderator: NaDi@30

Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

śr maja 19, 2010 10:48 pm

Zdzisław: nie chce być chamska, ale czy bezbłędne posługiwanie się j.polskim też wchodzi w grę:)? Bo z ortografią to cieniuuuutko.

Co do kawału - dobre:D ja jednak już bym wolała mieć dłuższe ręce niż krótsze stopy, bo za często zdarza mi się ochlapać wodą kiedy zmywam ;)
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

czw maja 20, 2010 4:11 pm

Zdzisiu , powodzenia w masowaniu czy tam innym mizdrzeniu sie .Jesli sie na to zlapie jakas dziewucha to wiedz ze romantyzmu z nia nie uswiadczysz zamiast tego bedziesz ujezdzany w ostrogach po bagnie w ktore nieswiadomie brniesz . To jest zaproszenie w stylu czy jakas nie chce mi przylozyc bo juz mi since z wczesniejszego kuksanca poschodzily i jakos nie do twarzy mi bez fioletu . Wspolczesne kobiety jak sam zapewne zauwazyles kopia gdzie sie da , a jak odslaniasz garde to latwiej Ci sprzedac prostego w przepone , a na bezdechu dlugo nie pociagniesz .
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

czw maja 20, 2010 6:03 pm

Zgadzam się ;) w dzisiejszych czasach przebojowość i umiejętność pokazania, że ma się "jaja" (w odpowiednim momencie) jest bardzo poszukiwana przez kobiety.

Pogodziłyśmy się już z myślą iż "romantyczni faceci" to gatunek na wymarciu, jednak jest to spowodowane głównie przez nas, gdyż nieustannie dążymy do równouprawnienia.
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

czw maja 20, 2010 8:35 pm

No nie bierz tego az tak doslownie , bo Cie tez za slowka (panie dzentelmen od lasek ) moge łapac :wink:
Ja tylko staram sie panu naswietlic pewien problem nie majacy nic wspolnego z workiem doswiadczen zyciowych . Im ktos wiecej o Tobie wie tym jest mniej ciekawy az sie w koncu znudzi i na strych wyniesie . Ja nie mam nic do kwiatkow w dolniczkach , lecz rzeczywiscie glupio by mi bylo takie ciete w podziece za bycie razem dostarczac . Ja nikomu porad nie daje , ucz sie sam i nie popelniaj tych samych bledow ...i tyle .
PS.Ja nikogo nie obwiniam za doswiadczenia , zycie kopie rowno w tylek mnie , Ciebie czy innych . Stan umyslu to juz kwestia wiary , a ja wierze w odpowiedzialnosc za czyny , bez ucieczek ktore mi przypisujesz
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

pt maja 21, 2010 5:05 pm

Powoli czuje się demoralizowana:P Proszę mi tu nie wypisywać swoich intymnych spostrzeżeń i wspomnień odnośnie łóżka ;)
ODPOWIEDZ