Agencje pracy,jaka wybrac???

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
matrix5
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn sie 09, 2010 4:16 pm

pn sie 09, 2010 4:21 pm

Witajcie...
Jestem nowy w Southampton i oczywiscie szukam pracy....czy mozecie mi podpowiedziec do jakich agencji sie udac,jakie macie z nimi doswiadczenia i na jakie ewentualnie prace mozna liczyc w poszczególnych agencjach...Z góry dziekuje za odpowiedz,serdecznie pozdrawiam forumowiczów!
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

pn sie 09, 2010 8:51 pm

?A może by oprócz stoku pytań napisać czego oczekujesz i czym dysponujesz? Język opanowany? Samochód? Prawo jazdy większe niż tylko B? :)

Aktualnie jest kijowy okres na szukanie pracy po agencjach, bo wszędzie jest busy i albo nie rejestrują. albo wpisują na liste nr tel mówiąc, że jak coś będzie wolnego to postarają się zadzwonić i wcisnąć (z tym że przed nami jest masa innych ludzi na to czekających ).
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

wt sie 10, 2010 9:46 am

mil3czk4 pisze:Prawo jazdy większe niż tylko B? :)
Niektorzy marza o nawet takim prawku. ja bym nie dewalualizowal
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Awatar użytkownika
hormon_so
Nowicjusz
Posty: 96
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 1:45 pm
Lokalizacja: Solina-Bieszczady, Soton

śr sie 11, 2010 2:33 pm

Z tym prawkiem to tak właśnie jest. Narobią ludzie prawko C lub C+E a później się dziwią że nikt go nie chce bez doświadczenia....
Nie traktujcie prawka na ciężarówki jak super wyjścia. Bo o pracę taką jest ciężko. A nawet jak się dostaniecie to zaczniecie od najgorszych tras i często noszenia po 20-40kg na plecach.
Oczywiście jak ktoś chce zostać kierowcą to osiągnie cel i zacznie jeździć.... ale zajmuje to sporo czasu żeby w końcu nie pracować jak wół. Nie liczę pojedynczych farciarzy co przyjechali i wsadzili ich odrazu na zestawy. To było dawno temu...
pozdrawiam
Anioły są takie ciche, zwłaszcza te w Bieszczadach...
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

czw sie 12, 2010 1:17 pm

Zadałam to pytanie jedynie ze względu na dość dużą ilość ogłoszeń dotyczących takiej pracy, nic po za tym ;)
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

pt sie 13, 2010 12:12 am

co do tematu topiku: to nie ty wybierasz agencje to agencja wybiera ciebie, jesli wybiera
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

pt sie 13, 2010 10:28 pm

pablo_el_diablo pisze:co do tematu topiku: to nie ty wybierasz agencje to agencja wybiera ciebie, jesli wybiera

Sluszna uwaga:) ja polecam tylko uzbroic sie w zelazna cierpliwosc, mega zyczliwosc i duzo usmiechu do wszystkich! To pomaga strasznie wiele, bynajmniej mi ;)
esme
Gość
Posty: 5
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 8:41 pm
Lokalizacja: Rzeszów

wt paź 12, 2010 9:06 am

witam mam pytanie czy wie ktos gdzie moge szukc pracy chodzi mi glownie o agencje pracy? interesuje mnie praca na magazynie przy sprzataniu na zmywaku lub cokolwiek. angielski znam podstawy z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam wszystkiech mieszkajacych w Southampton :lol:
esme
esme
Gość
Posty: 5
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 8:41 pm
Lokalizacja: Rzeszów

wt paź 12, 2010 9:08 am

witam mam pytanie czy wie ktos gdzie moge szukc pracy chodzi mi glownie o agencje pracy? interesuje mnie praca na magazynie przy sprzataniu na zmywaku lub cokolwiek. angielski znam podstawy z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam wszystkiech mieszkajacych w Southampton :lol:
esme
ODPOWIEDZ