jak znaleść ?

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
oxido
Gość
Posty: 1
Rejestracja: sob paź 23, 2010 12:09 am

sob paź 23, 2010 12:23 am

Witam poszukuje pracy
a wlasciwie agencji lub firmy ktora poszukuje spawaczy , magazynierow
czy orientujecie sie moze gdzie w southampton mozna znalesc w/w ?
Spawanie mig do 8mm , certyfikat na wozek widlowy , prawo jazdy kat B ,angielski kounikatywny , doswiadczenie , referencje
patrzylem na spis agencji ale niestety niemam zielonego pojecia ktora agencja potrzebuje takich osob jak ja
bardzo prosze o pomoc z gory dzieki
Awatar użytkownika
Kris
Bardzo odważny
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 08, 2007 10:51 pm
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

sob paź 23, 2010 1:08 am

Witaj ...

Powiem ze jestem w temacie na bierzaco ... recesja jeszcze jest lekka ... zwolnienia grupowe i te sprawy - niewazne. Z tego co sie orientuje i z tego co ja obczailem :
1. Pracy jako spawacz w Soton jest raczej malo, duzo wiecej jest w Bormuf, Poole
2. Jesli jako magazynier z uprawnieniami wozka to wejdz na strone job centre i wpisz `warehouse` lub cos podobnego, zawez wyszukiwania do okolo 30 mil i szukaj ... codziennie, co 2 dni
3. Polecam zarejestrowac sie na stronie moster oraz cv-library (adresy znajdziesz w google)
4. Wypisz sobie slowa kluczowe, ktore odpowiadaja twoim zainteresowaniom, wymaganiom, np. forklift, flt, warehouse, warehouse operative itd ...

Kris
[img]http://img256.imageshack.us/img256/3926/sig2pk.jpg[/img]
michal_24
Gość
Posty: 1
Rejestracja: czw paź 28, 2010 3:41 pm

czw paź 28, 2010 3:45 pm

WITAM MIESZKAM W SOUTHAMPTON SZUKAM PRACY JAKO KIEROWCA C+E MOŻE KTOŚ COŚ WIE NA TEMAT JAKIEŚ FIRMY KTÓRA ZATRUDNIA KIEROWCÓW ZE SŁABYM ANGIELSKIM DZIEKUJĘ MICHAŁ
ODPOWIEDZ