Praca w szkole

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
Jessi
Gość
Posty: 1
Rejestracja: ndz lis 14, 2010 6:25 pm

ndz lis 14, 2010 6:28 pm

Witam.
Czy ktoś orientuje się, czy mozna otrzymać prace w szkole angielskiej jeszcze będąc w Polsce?
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

ndz lis 14, 2010 10:29 pm

Ale na jakie stanowisko? sprzątaczka, kucharka, nauczycielka, dyrektorka, itd...?! :roll:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

pn lis 15, 2010 10:17 am

Jessi pisze:Witam.
Czy ktoś orientuje się, czy mozna otrzymać prace w szkole angielskiej jeszcze będąc w Polsce?
a jak chcesz przejsc rozmowe kwalifikacyjna, wirtualnie?? watpie, aby ktoras szkola na to poszla :D ale probuj, bo jak nie sprobujesz, to sie nie dowiesz :)
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
teacher2208
Gość
Posty: 9
Rejestracja: śr gru 09, 2009 12:55 pm
Lokalizacja: Ladek

wt lis 16, 2010 4:04 pm

Zapomnij, nie ma szans. Pierwsze co musisz przejsc CRB, jesli chodzi o kwalifikacje muisz miec przerobione na angielskie, w instytucji zawnej NARIC. Musisz rowniez ubiegac sie o QTS - Qualified Teacher Status. Kolejna przeszkoda jest to, ze 99% szkol nie da Ci szansy pracy w szkole bez doswiadczenia w szkole angielskiej, musisz znac ich core curriculum itd.
Dostanie sie do pracy w szkole jest trudne nawet jesli mieszkasz tutaj, ale bedac jeszcze w Polsce wedlug mnie nie mozliwe.
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

wt lis 16, 2010 7:36 pm

teacher2208 pisze:Zapomnij, nie ma szans. Pierwsze co musisz przejsc CRB, jesli chodzi o kwalifikacje muisz miec przerobione na angielskie, w instytucji zawnej NARIC. Musisz rowniez ubiegac sie o QTS - Qualified Teacher Status. Kolejna przeszkoda jest to, ze 99% szkol nie da Ci szansy pracy w szkole bez doswiadczenia w szkole angielskiej, musisz znac ich core curriculum itd.
Dostanie sie do pracy w szkole jest trudne nawet jesli mieszkasz tutaj, ale bedac jeszcze w Polsce wedlug mnie nie mozliwe.
Czesciowo sie zgodze, tyle CRB wysylasz po ewentualnej rozmowie, a kontrakt podpisujesz w chwili dostania CRB...Ja pracowalam przez 6 tyg. bez CRB, bo tak dlugo to trwalo, dostawalam normalnie pieniadze, ale dokumenty podpisalam w chwili, gdy otworzylam koperte z CRB. a poza tym zostalam przyjeta na "polskim dyplomie" (bez przerabiania ich w NARIC-u), inna sprawa, ze w trakcie robilam (i wciaz robie ) angielskie kwalifikacje na naszym Uni.
Ale zadna szkola nie przyjmie osoby, ktora jeszcze jest w Polsce, bo na jakiej podstwie?? To, ze ktos wysle list i powie, jestem fajna, madra i zdolna i wam niezbedna??? No way :)
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
ODPOWIEDZ