kobiety w zwiazku muzulmanskim

Chcesz poznać ludzi w Soton ? Szukasz przyjaciół ? Chcesz poznać dziewczynę, chłopaka?

Moderator: NaDi@30

ODPOWIEDZ
bartusia84
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 16, 2010 5:48 pm
Lokalizacja: polska

wt mar 16, 2010 5:52 pm

jesli sa jakies kobiety w zwiazku z muzulmaninem prosze o kontakt
to tylko ja... szara myszka w dodatku samotna i nieszczesliwa:((
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

wt mar 16, 2010 7:40 pm

Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

śr mar 17, 2010 8:49 pm

Nie ma to jak milusi odnosnik... :lol:
Serdecznie witam Cie na forum, mielismy raz czynnie piszacego usera- zwala sie chyba nawet Czarna Mamba,niestety wyglada na to,ze dziewczyna na stale wyjechala z Anglii i sluch o niej zaginla- zwyczajnie nie odzywa sie, tak wiec ciezko mi jest powiedziec, czy jest ktos taki wsrod nas moze jednak sie odezwie jakas osoba.
Ty sama zreszta tez mozesz co nieco powiedziec, czy latwo byc w zwiazku z muzulmaninem, moze opowiesz swoja historie,
serdecznie pozdrawiam, lunafly1
Obrazek
bartusia84
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 16, 2010 5:48 pm
Lokalizacja: polska

czw mar 18, 2010 6:32 pm

hehe raz lepjej raz gorzej wiadomo jak zwiazek ale ja nie o tym zalozylam ten temat aby poznac ludzi i ich opinie na temat zycia i pracy w southampton jesli mozecie cos na ten temat napisac to bardzo prosze:))
a tak o mnie to obecnie mieszkam w SWINDON i chce sie porzeprowadzic do SOUTHAMPTON dlaczeg?poniewaz ze wzgledu na prace i ogolnie mam juz dos tego miasta niedosc ze male to niema nic interesujacego tutaj i mam juz dosc tego miejsca musze zmienic otoczenie no i ciagnie mnie nad morze;)))
to tylko ja... szara myszka w dodatku samotna i nieszczesliwa:((
plonker

pn maja 16, 2011 5:12 pm

ja znam pare kobiet w zwiazku muzulmanskim i one sa troche dziwne one zachowuja sie tak jakby sie tego wstydzily,jesli zakochaly sie w osobie z taka wiara to czego tu sie wstydzic,milosc nie wybiera jak to sie mowi.poza tym jak wszedzie wiadomo polacy i hindusi z reguly nie przepadaja za soba a wiekszosc muzulmanow to hindusi i moze dlatego te dziewczyny wstydza sie przyznac,nie mowia ze maja meza hindusa tylko zawsze o moj maz jest brytyjczykiem ,wszystko pieknie tylko po co ten wstyd?
to samo jest z polakami pytamskad jestes? to mowia a warszawa ,krakow,poznan,ale nie powiedza ze sa spod warszawy,krakowa czy poznania,tak jakby sie wstydzili swojego pochodzenia.co o tym myslicie?
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

sob maja 21, 2011 6:08 pm

Znam kilka kobiet w takich związkach i akurat żadna moja koleżanka się tego nie wstydzi, a nawet otwarcie o tym rozmawia, bez tabu :) Wiem jednak iż jest wiele kobiet do tego się nieprzyznawajacych z jednej i bardzo prostej przyczyny - braku tolerancji ze strony rodaków! Często słyszę "ciapaci to, ciapaci tamto..." wiec kobiety robią to z samoobrony, przed publicznym zlinczowaniem. Rożnica polega na tym jak tolerancyjnych ma się znajomych. Nie wszyscy muzułmanie to brudasy, tak jak nie każdy polak to złodziej ;)
ODPOWIEDZ