Podpis notarialny w southampton

Wszystko dla obecnych i przyszłych rodziców.

Moderator: pauli

ODPOWIEDZ
kosmoser
Gość
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 23, 2011 4:53 pm

czw cze 23, 2011 5:01 pm

Witam. Poszukuję osoby, ktora ma mozliwosci prawne do poswiadczenia podpisu. Mam kobiete i dziecko w Polsce i chce ich tu juz sciagnac ale przed wyjazdem do UK nie wyrobilismy dziecku ani dowodu ani paszportu, a do tego potrzeba mojej pisemnej zgody gdyz matce bez zgody ojca nie wydadza dowodu ani paszportu. W sos polonia dowiedzilem sie ze potrzebuje tylko pisemko na ktorym bedzie zawarta moja zgoda na wyrobienie owego dowodu dziecku ale koniecznie musi byc z podpisem notarialnym. Gdzie kogos takiego w sotton moge znalezc i ile taka usluga bedzie kosztowac? jesli ktos sie orientuje mial podobna sytuacje lub zna kogos (moze byc to anglik) to bardzo prosze o pomoc.
Z góry dziekuje i pozdrawiam!
Awatar użytkownika
ANECZKA25
Administrator
Posty: 412
Rejestracja: pn paź 16, 2006 7:30 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz lip 03, 2011 5:02 pm

Notary public = notariusz.
Proponuje wpisac w wyszukiwarke 'notary public Southampton'. Jezeli chodzi o cene potwierdzenia, trzeba sprawdzic w danej kancelarii. W biuletynie EU Welcome od czasu do czasu sa reklamy kancelarii prawnych, gdzie pracuja osoby mowiace po polsku, wiec mozna tez sprawdzic ile te kancelarie sobie zycza za przyjemnosc potwierdzenia podpisu.

Pozdr

A
---Wonderful girl. Either I'm going to kill her or I'm beginning to like her---
ODPOWIEDZ