praca dla szkutnika, laminatora bądź instruktora żeglarstwa?

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
strumień fotonów
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pt paź 19, 2012 7:48 am

pt paź 19, 2012 7:59 am

Witam,

planujemy osiedlić się w Anglii, do tej pory myśleliśmy o lokalizacji bardziej na północ ale ponoć Southampton to angielska riwiera :)
mój mąż jest szkutnikiem z wieloletnim doświadczeniem, zna się na naprawach łodzi, produkcji od podstaw, wytwarzaniu form, zabudowie wnętrz i wszystkim co z jachtami związane z wyjątkiem spraw stricte związanych z silnikiem (czyli np. silnik zamontuje, podepnie elektrykę ale zepsutego silnika nie naprawi). Nie ma też doświadczenia w spawaniu. Poza tymi dwoma działkami jest w stanie zrobić z żaglówką bądź motorówką wszystko. Jest też polskim instruktorem żeglarstwa.
Ma referencje z Polski, m.in. z miejsca w którym budował jedną z najdroższych polskich jednostek.
Zna język angielski komunikatywnie.

Czy takie doświadczenie wystarczy aby dostać w Southampton pracę na stanowisku szkutnika? Czy takiej pracy szukać przez biuro czy raczej osobiście przejść się po marinach i zostawić CV? czy szkutnie bądź miejsca, w których się naprawia jachty są w marinach cz to osobne miejsca (jeśli osobne to jak się nazywają?)?

Z góry dziękuję Wam za wszystkie rady i sugestie
pozdrawiam :)
mariusz_m
Zaczyna Działać
Posty: 136
Rejestracja: wt gru 29, 2009 5:39 pm
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

sob paź 20, 2012 3:37 pm

Ja radzę poszukać bezpośrednio, nie przez agencje - zarówno w Southampton jak i Portsmouth oraz w Cowes na Isle of Wight. W tych trzech miejscach w okolicy buduje się jachty. Możesz wygooglać takie firmy i potem mejlować CV.
jds
Gość
Posty: 9
Rejestracja: ndz lip 22, 2012 3:27 pm

ndz paź 21, 2012 8:25 pm

Ile osob tyle rad. Ze swej strony powiedzialbym, ze im wiecej CV's tym wieksza szansa na prace. Najpierw agencje, potem osobiscie... A najwazniesze to sie nie poddawac:) No i polecilbym sprawdzic Sunseeker w Southampton lub Poole. Z tego co widuje, a bywam u nich raz w tygodniu, to jest firma szkutnicza az milo... Od lodeczek, po luksusowe jachty. A i rodakow sporo pracuje, wiec znaja nasze mozliwosci :) Zycze powodzenia
cinas
Gość
Posty: 15
Rejestracja: wt cze 15, 2010 12:57 pm

pn paź 22, 2012 10:07 am

Czesc,

Napisz do mnie na cinas111@yahoo.com. Moze bede mogl pomoc.

Pozdrawiam,
Marcin
strumień fotonów
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pt paź 19, 2012 7:48 am

czw paź 25, 2012 12:02 pm

dziękuję za porady i podpowiedzi :)

cinas - przekazałam Twojego maila mężowi, dziś wieczorem się odezwie

pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
gg66
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pn sie 22, 2011 2:57 pm

śr lis 28, 2012 11:12 pm

Polecam mężowi zarejestrować się w Agencji Mploy w Poole (przez internet) Agencja współpracuje z SUNSEEKER jak mąż zna sie na jachtach to ta nazw musi być mu znana(wiem że szukaja chętnych) szybki kontrakt dla znajacych temat laminownia POZDRO!!!! :D
ODPOWIEDZ