Praca, ciężka sytuacja.

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
ibag
Gość
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 08, 2013 10:48 pm

wt gru 10, 2013 12:26 pm

Witam,
Bardzo proszę o pomoc. Razem z mężem i 10cio miesięczna córeczka mieszkamy w Southampton od 4 miesięcy. Maz pracowal w Ikei jako cleaner, dziś dowiedział się, ze nie zostanie mu przedluzony kontrakt. Jesli ktos wie o jakiejkolwiek pracy, nawet pare dni w tygodniu, pare godzin prosze o wiadomosc. Maz w Polsce pracowal na stolarnii oraz jako kierowca dostawczy. Angielski na niskim poziomie. Ja w Polsce pracowalam jako ksiegowa, angielski na poziomie B2. Jednak z racji tego, ze mamy malutka coreczke, ktora musze sie zajac, wolelibysmy, zeby to maz pracowal. Jesli jednak on nic nie znajdzie, ja pojde do pracy, o ile sie znajdzie. Mam nadzieje, ze znajdzie sie ktos, kto bylby nam w stanie pomoc, poniewaz nasza sytuacja jest ciezka. Z gory bardzo dziekuje za odpowiedzi...
Thom
Gość
Posty: 2
Rejestracja: sob gru 07, 2013 12:01 am

wt gru 10, 2013 4:01 pm

Tak na szybko to najwieksza szansa ze cos znajdziecie to agencje pracy, poza tym maz mozecie szukac online np. na https://jobsearch.direct.gov.uk/
Warto zapytac tez w job center czy mezowi przysluguje zasilek jesli pracowal tu 4 miesiace + okres ostaniej pracy w Polsce
ibag
Gość
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 08, 2013 10:48 pm

wt gru 10, 2013 6:22 pm

Dziękuję za odpowiedź. Szukaliśmy dzisiaj i mąż jest umowiony w poniedzialek na rozmowe o prace. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze.
Leszek_1989
Gość
Posty: 1
Rejestracja: sob gru 14, 2013 11:00 pm

sob gru 14, 2013 11:09 pm

Witam,

czy Pani mężowi udało się już znaleźć pracę?

W okresie przedświątecznym szukają np. w agencji Best Connection do pracy w Debenhams.

W jakiej okolicy Państwo mieszkają? Sami mieszkamy w Southampton od niedawna i też mamy córeczkę, starszą od Państwa (ma już dwa i pół roku), ale na pewno polubiłaby się z Państwa córką. Proszę mi dać znać na priv, czy chciałaby Pani je poznać.

Pozdrawiam,
Leszek
ODPOWIEDZ