wspólne odchudzanie

Wszystko o naszym zdrowiu i NHS w UK
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
NaDi@30
Zawodowiec
Posty: 1128
Rejestracja: wt lip 24, 2007 8:35 pm
Lokalizacja: So`ton

czw cze 26, 2008 9:02 pm

wiesz Ewelinko Ja ich nikomu nie radze...zreszta dzialaja jak kazde inne leki>Nie ma czegos co jest skuteczne i dlugotrwale :roll: zycie
[img]http://img.userbars.pl/23/4487.png[/img] [img]http://img.userbars.pl/32/6346.gif[/img]


Bóg mnie stworzył,diabeł opętał.Na zawsze będę
grzeszna i święta...

gg:2306643
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

czw cze 26, 2008 9:20 pm

dawaj mi tu nazwę ! :)
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
bruno00
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pt lis 23, 2007 6:41 pm
Lokalizacja: portsmouth

pt cze 27, 2008 1:37 am

w ciagu roku schudłem 15 kg.
śniadanie: 3 kromki chleba (lub bułki) z czym popadło (a raczej co w lodówce było dostępne)
obiad: normalny, na co tylko miałem ochotę
kolacja: podobnie jak śniadanie.
Dużo wody mineralnej.
niczego sobie nie odmawiałem: chipsy, batony czy alkohol. Wszystko w myśl zasady, że "używki" tylko w te dni, w których planowałem trochę (tj. min. 1,5h) się poruszać (siatkówka, tenis stołowy, koszykówka). Wystarczy trochę silnej woli, i współtowarzysz niedoli ;)
:D
son of the blue sky
gg8299338
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

pt cze 27, 2008 5:34 pm

pogratulowac tylko :wink:
Semper fidelis
Awatar użytkownika
didi05-88
Zaczyna Działać
Posty: 163
Rejestracja: pn cze 25, 2007 6:52 pm
Lokalizacja: Southampton, Dolny Slask

pt cze 27, 2008 8:25 pm

oj racja racja.... ja jem rano lekkie sniadanie,na lunch kanapki !!tylko!! czarny chleb, i wieczorem jem tylko jakiegos owoca lub jogurta,i niestety... nic nie schodzi... chce wyprobowac Adipex,albo meride...macie moze jakies doswiadczenie??
Awatar użytkownika
Monte
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr sty 23, 2008 8:42 pm
Lokalizacja: daleko od szosy

pt cze 27, 2008 8:28 pm

Tak, ja znam niezawodny sposob
Sniadanie- papieros na czczo
a dalej szklanka wody+dieta sniadaniowa
tak przez tydzien lub do skutku

Ale podobno dzialaja tylko LMy, niebieskie :D

Don't need to thank me


UWAGA
w mojej diecie sniadaniowej nie wolno laczyc weglowodanow z tluszczami
Awatar użytkownika
didi05-88
Zaczyna Działać
Posty: 163
Rejestracja: pn cze 25, 2007 6:52 pm
Lokalizacja: Southampton, Dolny Slask

pt cze 27, 2008 8:44 pm

przykro mi ,ale nie pale :-) super zdrowa ta Twoja dietka trzeba przyznac... brzmi jak ''opracowana przez instytut matki i dziecka''
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

pt cze 27, 2008 9:07 pm

w mojej diecie sniadaniowej nie wolno laczyc weglowodanow z tluszczami
Musze przyznac ze innowacyjna ta Twoja dieta nie jest ( znam kilka osob ktore juz wczesniej nabawily sie wrzodow w ten sposob )ale z pewnoscia skuteczna do bolu :)
Awatar użytkownika
pauli
Zasłużony W Boju
Posty: 399
Rejestracja: pn mar 26, 2007 9:22 pm

pt cze 27, 2008 9:55 pm

Nie mam doswiadczen z meridia nijakich, ale osobiscie mnie by odstraszaly efekty uboczne i to, ze przeznaczona do leczenie powaznej otylosci ( a jakos nie moge sobie wyobrazic ze likwiduje boczki i brzuch po tym plaski jak stol :twisted: )
Meridia Side Effects: Common side effects that are associated with these pills are dry mouth, anorexia, headache, insomnia and constipation. Some people may experience high blood pressure and heart rate. If you experience new or worsening shortness of breath, or if you experience chest pain, fainting, or swelling of your feet, ankles, or legs, stop taking it and notify your doctor immediately.
Mnie osobisty instruktor od P.T. podpowiedzial, ze najszybciiej sie wage zrzuca jak sie gania owinietym we foliowke, bo mu czasem takie pomysly przynosze jak L'kartynina+ stepper przed telewizornia, albo pasy wyszczuplajace albo inne bajki...Nie probowalam to nie wiem.
Jedyne po czym mi sie schudlo to jak z buta zaczelam sie do pracy udawac( czydziesci minut cale :lol: ), wiem , ze nie dla kazdego...
gg2833495

[img]http://images49.fotosik.pl/33/c0194fb46e7b99ff.jpg[/img]

Everyone is entitled to my opinion.
Awatar użytkownika
didi05-88
Zaczyna Działać
Posty: 163
Rejestracja: pn cze 25, 2007 6:52 pm
Lokalizacja: Southampton, Dolny Slask

pt cze 27, 2008 10:05 pm

no side effects sa...nawet przy braniu apapu :-) wiadomo,ale wlasnie sie dowiedzialam ze moja znajoma brala Adipex i bardzo dobrze sie czula... schudla 15 kg,a wcale nie byla groba!! chyba sie odwaze... ale jeszcze musze sie z ta mysla oswoic
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

pt cze 27, 2008 11:04 pm

pozazdroscic tylko tym ktorzy chudna gdy tylko maja zwiekszona aktywnosc fizyczna.
odnosnie foli to chodzilam przez pol roku prawie codziennie na fitness w stroju ktory nie przepuszcza powietrze, wygladalam jak kosmita wiec na to zakladalam spodnie dlugie i bluze z dlugim rekawem tak wiec biegajac tak pol godziny, pot ze mnie tak sie lal ze chcac zawiazac sznurowke od buta (wiadomo przy tym musialam sie zgiac) z rekawow wyplywala mi rzeka potu. Hmm do tego dieta oczywiscie herbatki i inne supplementy i przez cale pol roku 2 kg mniej. Tylko i w sumie chyba az, bo cud ze schudlam :wink:
Semper fidelis
Awatar użytkownika
pauli
Zasłużony W Boju
Posty: 399
Rejestracja: pn mar 26, 2007 9:22 pm

pt cze 27, 2008 11:30 pm

Madzia, ty nie masz jakichs hormonalnych cyrkow, typu tarczyca czy cus?A w ogole slodko na tym awatarku wygladsz( to niby z czego masz chudnac?); ubrania w size 0 strasznie trudno dostac
gg2833495

[img]http://images49.fotosik.pl/33/c0194fb46e7b99ff.jpg[/img]

Everyone is entitled to my opinion.
Awatar użytkownika
Monte
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr sty 23, 2008 8:42 pm
Lokalizacja: daleko od szosy

sob cze 28, 2008 12:02 am

Didi i Thyrfing
Dieta papierosowa potrzebuje Instytutu, w koncu zostala opracowana przez powszechnie uznany autorytet.

Wrzody za sylwetke - to chyba znośny deal
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

sob cze 28, 2008 2:16 pm

Sztuczki odchudzania


Gubienie zbędnych kilogramów to niestety pasmo wyrzeczeń, wysiłków i walki z samą sobą. W cudowne recepty nie wierzmy. Jest jednak kilka trików, które przynajmniej mogą ułatwić nam tą drogę przez mękę.

Sztuczki odchudzania


Wizualizacja, czyli programowanie swojego mózgu na chudnięcie - codziennie przed zaśnięciem wyobrażasz sobie swoją idealną figurę – w bikini, zwiewnych sukienkach, krótkich szortach. Może brzmieć niedorzecznie, ale nasza podświadomość naprawdę chłonie takie obrazy i ciało zamiast stawiać opór, staje się naszym sprzymierzeńcem. Działanie autosugestii na proces odchudzania potwierdzono wieloma doświadczeniami naukowymi!

Picie wody, oklepane we wszystkich magazynach i artykułach, ale wciąż nie do końca zrozumiane. Klucz do sukcesu to picie 2 litrów wody mineralnej każdego dnia i, co najważniejsze, w małych ilościach, ale ciągle. Wlanie w siebie litrowej butelki za jednym zamachem nie tylko nie przyniesie rezultatu, ale i może nabawić nas bólu żołądka.

Wdychanie mięty…może wydawać się zupełnym szalbierstwem, ale ostatnie eksperymenty naukowców amerykańskich potwierdziły, że codzienne wąchanie liści lub esencji miętowej ogranicza wchłanianie kalorii o 23%!

Ostre przyprawy – pieprz kajeński, imbir czy wasali dodawane do potraw pomagają naszemu organizmowi spalać pochłaniane kalorie. To wsparcie dla metabolizmu powoduje, że pierś z kurczaka w pikantnym sosie może być bardziej niewinny dla figury niż kilka łyżek twarożku.

Praca pośladków. Ładna sylwetka naprawdę wcale nie musi być mozolnie wyrzeźbiona na przyrządach z siłowni. Spinanie pośladków kilkanaście razy dziennie, gdy czekamy na autobus albo myjemy naczynia, doda naszej pupie jędrności i apetycznego kształtu.

Witamina C - działa jak dopalacz wspomagając produkcję kartyniny – białka odpowiedzialnego za spalanie tłuszczów na poziomie komórek. Kobiety, które na co dzień dozują sobie duże ilości kiwi, pomarańczy i sok z cytryny są wedle statystyk znacznie chudsze. 500 mg witaminy C spożyte przed wysiłkiem fizycznym zwiększa eliminacje komórek lipidowych czterokrotnie!
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

sob cze 28, 2008 7:44 pm

no niestety mam, je mam. Dziekuje Pauli ze Ci sie podoba ale wiesz male zdjecie to nie widac wszystkiego, hehe. No a do rozmiaru 0 to mi duzo brakuje, tzn duzo schudnac :wink:
Semper fidelis
ODPOWIEDZ