Z czego mogą być dumni Polacy

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz sie 03, 2008 4:29 pm

no dobra może nie każdy a już na pewno nie ty Tomku :) . Ale tacy polscy DJ w UK. Albo ci co maja dobre głośniki w autach ;)
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

ndz sie 03, 2008 5:07 pm

Z tym samochodem to troche przesadzilas :wink: wiem ze nasi chlopcy maja blisko do kolorowych ale nie namawiaj ....prosze , jesli juz to przynajmniej nie na naszych blachach
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

sob lip 25, 2009 5:12 pm

[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

sob lip 25, 2009 6:23 pm

Nooo to zrobiły blondyneczki zaje.....sty show. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

pn lip 27, 2009 8:28 pm

czytałam o nich w ostatnim numerze "Angory", rzeczywiście coraz głośniej o nich
Semper fidelis
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

śr lip 29, 2009 9:13 pm

Też oglądałam i naprawdę puchnę z dumy :):) , milo posłuchać i milo popatrzyć :)
Obrazek
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz maja 16, 2010 1:58 am

Polski wynalazek robi światową karierę
"Polska The Times": Stworzony przez naukowców z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie rewolucyjny biomateriał do uzupełniania ubytków kostnych robi karierę w świecie.
Zaczęło się w marcu od artykułu w "Kurierze Lubelskim". Najpierw wzbudził zainteresowanie ogólnopolskich mediów, a teraz już także światowych. Pojawił się też koncern farmaceutyczny, chętny do produkcji masowej.

Rozgłos nieco speszył lubelskich naukowców, niemniej ich znakomity wynalazek został już opatentowany w Polsce i jest w trakcie procedury przyznania mu prawnej ochrony międzynarodowej.

Biomateriał do wypełniania ubytków stworzony przez lubelskich odkrywców ma właściwości zbliżone do naturalnych kości człowieka. Jest wytrzymały, elastyczny i łatwo wypełnia braki. Odkrycie może stać się przełomem w stomatologii implantacyjnej i ortopedii - przewiduje "Polska The Times".
8)
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

pn maja 17, 2010 8:27 pm

Dumna jestem z niektorych odslon muzyki uprawianej w Polsce-np T. Stanko...mysle,ze mozemy byc dumni z polskich jazzmanow :)
http://www.youtube.com/watch?v=K6NcBW7P7jQ
Obrazek
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

wt maja 18, 2010 4:46 pm

Ja jestem dumny z naszych politykow ... sic ! minal juz jakis miesiac od Smolenska a ci zamiast rozgrywac swoja pokazowke w wiejskim stylu na sztachety okopali sie w namiotach i przebakuja o jakiejs metamorfozie .Kampania Kaczynskiego jakas mdla , bez wyciagania hakow , nie ma tez pretensji do Tuska ze mu z ruskimi brata ubili i moze nawet Alika wkrotce zostawi na korzysc jakiejs niewiasty , cuda ludzie cuda sie dzieja .Bulterier Palikot milczy na blogu , a nawet ma glebokie przemyslenia ( o ktore niewielu go podejrzewalo) po tragedii ktora nim wstrzasnela tak dobitnie ze byc moze rozda majatek biednym (małpki i wibratory tez ) i w beczce na jakiejs baltyckiej plazy zamieszka . Naprawde dziwie sie tym wszystkim arcymistrzom wprawionym w oglupianiu narodu ze tak dlugo wytrzymuja bez rabanki , jakas inna strategie przyjeli bo ta wczesniejsza juz przestala cieszyc ich socjopatyczne popedy .
Spin-doktorzy chyba nie maja az tak wielkiego oddzialywania i gdzies ta zolc sie wzbiera wiec tylko czekac az ktos cos chlapnie do kamery .Poki co jak napisalem wczesniej podziwiam ich opanowanie
Awatar użytkownika
hormon_so
Nowicjusz
Posty: 96
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 1:45 pm
Lokalizacja: Solina-Bieszczady, Soton

pn maja 31, 2010 11:40 am

Nic dziwnego Thyrfing. Kto pierwszy zacznie ten przegra.... :) wybory sa dobrym batem. Poczekaj troszkę i się zacznie... :)
A tak na marginesie nie wierzę że Jarek nie wytrzyma i nie chlapnie coś jadowitego....
Anioły są takie ciche, zwłaszcza te w Bieszczadach...
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

czw cze 03, 2010 8:32 am

No fakt , narazie wszyscy trzymaja fason i nawet nie daja sie sprowokowac http://www.youtube.com/watch?v=8yYOZ96EJM8 - Kandydat na prezydenta pan "error komorowski"podczas konferencji w Londynie daje popis swojej nieprzecienej inteligencji stawiajac zabawke palikota na sztorc przed kobieta . Tu juz nie chodzi o takt lub jego brak toz to jakis wyobcowany i oderwany od rzeczywistosci karierowicz co to tylko powtarzac umie wciaz te same brednie serwowane przez aparat partyjny .
Awatar użytkownika
hormon_so
Nowicjusz
Posty: 96
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 1:45 pm
Lokalizacja: Solina-Bieszczady, Soton

czw cze 03, 2010 9:18 pm

Mi się wydaje że i tak mniejszym złem jest Bronek ze swoją uległością wobec przełożonych niż mini dyktator z PIS. Ale to tylko moje subiektywne zdanie.
Ideałem dla mnie był pan Sikorski. :( Ale klakiery partyjne go nie trawią.
Anioły są takie ciche, zwłaszcza te w Bieszczadach...
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

pt cze 04, 2010 6:43 pm

Bronek jest wygodny dla Donka zrobi wszystko a nawet wiecej , taki mierny ale wierny .Wydaje sie ze Donek chce zgarnac cala pule a na to nie mozna mu pozwolic bo monopol na wladze jest dobry tam gdzie demokracje maja w glebokim powazaniu (zakladajac przewrotnosc tego stwierdzenia ). Pan Sikorski ma zydowke w domu , ktora sie z pochodzeniem nie kryje min. . Radek zostal poswiecony w imie wyzszych celow i napewno bylby lepszy od tego lebiody co to nawet wypowiedziec sie poprawnie bez wpadki w dwoch zdaniach nie potrafi . Jakie opcje pozostaja , Jarek oszolom nie wchodzi w rachube , Napieralski pierdzieli jakies bzdety o swieckim panstwie w ktore ja osobiscie nie wierze (jako prezio bedzie szczerzyl kly do pralatow jak jego poprzednicy ) ,moze Olechowski ale nie ma zaplecza , na Mikke sam bym zaglosowal ale jest zbyt radykalny w pogladach inni kandydaci to jakies nieporozumienie . Najlepsza dostepna opcja pozostaje stoicyzm , nie nalezy sie podniecac gdyz wszyscy kandydaci sa w tym samym stopniu beznadziejni jak ich przeciwnicy :)
Awatar użytkownika
pauli
Zasłużony W Boju
Posty: 399
Rejestracja: pn mar 26, 2007 9:22 pm

ndz cze 06, 2010 2:11 am

ale co to za wladza, taki plsaastikowwwy pizdolet
gg2833495

[img]http://images49.fotosik.pl/33/c0194fb46e7b99ff.jpg[/img]

Everyone is entitled to my opinion.
Awatar użytkownika
Versus
Zasłużony W Boju
Posty: 254
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 9:55 am
Lokalizacja: Znienacka

ndz cze 06, 2010 12:38 pm

thyrfing pisze:Bronek jest wygodny dla Donka zrobi wszystko a nawet wiecej , taki mierny ale wierny .Wydaje sie ze Donek chce zgarnac cala pule a na to nie mozna mu pozwolic bo monopol na wladze jest dobry tam gdzie demokracje maja w glebokim powazaniu (zakladajac przewrotnosc tego stwierdzenia ). Pan Sikorski ma zydowke w domu , ktora sie z pochodzeniem nie kryje min. . Radek zostal poswiecony w imie wyzszych celow i napewno bylby lepszy od tego lebiody co to nawet wypowiedziec sie poprawnie bez wpadki w dwoch zdaniach nie potrafi . Jakie opcje pozostaja , Jarek oszolom nie wchodzi w rachube , Napieralski pierdzieli jakies bzdety o swieckim panstwie w ktore ja osobiscie nie wierze (jako prezio bedzie szczerzyl kly do pralatow jak jego poprzednicy ) ,moze Olechowski ale nie ma zaplecza , na Mikke sam bym zaglosowal ale jest zbyt radykalny w pogladach inni kandydaci to jakies nieporozumienie . Najlepsza dostepna opcja pozostaje stoicyzm , nie nalezy sie podniecac gdyz wszyscy kandydaci sa w tym samym stopniu beznadziejni jak ich przeciwnicy :)
Prosto z mostu:

w pierwszej turze: Olechowski.

Remarks: pytanie nieco przewrotne (na ktore nie oczekuej odpowiedzi) - ogolnie z polityka byl nieraz jednak powiazany, wiec kompletnie z choinki sie nie urwal - a ze teraz prawie nie jest- i co z tego, ze nie ma bezposredniego zaplecza? to wcale nie musi byc taki straszny minus!
Przypominam, ze prezydent to funckja reprezentacyjna, a z waznych pozareprezentacyjnych spraw moze blokowac jego zdaniem zle/niedorobione ustawy lub inne "promowac". Moze to dobrze, ze bylby ktos relatywnie niezalezny, kto ma wlasne zdanie? Pomysl

no ale powrot do rzeczywistosci, i II tura: jak juz sie okaze ze Olech dostal te az 2 czy w porywach 3% glosow - to w drugiej Komorowski, i niewazne, ze jest "nijaki taki" bo jaki by byl Kaczynski z grubsza wiemy. I z gory mowie, ze nie nienawidze tego drugiego, ale po prostu to nie jest czlowiek na prezydenta Polski.
Generalnie stara zasada o wyborze mniejszego zla. Nie ma co potem pluc sobie w brode, ze sie nam nie wszystko podoba, bo przeciez nie wybieramy idealu.

A teraz zapraszam serdecznie do linczu :)
Perfekcje tworza rzeczy male, lecz ona sama jest wielka.
ODPOWIEDZ