nowe granie?

Fajne puby, kino, teatr ... jak i gdzie spędzić wolny czas
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz paź 05, 2008 8:08 pm

Wiem,ze nasz dawny zespol już nie istnieje, ale mamy za to nowy, zreszta gra tam nadal nasz, ulubiony gitarzysta :)...niedawno miałam przyjemność się z nim spotkać przez przypadek na lotnisku, mówił o nowej wokalistce z interesującym głosem i zapowiada się ciekawie, na pewno wkrótce będziemy znali szczegóły :)
Obrazek
Awatar użytkownika
cuma
Zawodowiec
Posty: 1371
Rejestracja: czw sie 02, 2007 11:22 pm
Lokalizacja: z zupełnie innej bajki:)

ndz paź 05, 2008 11:52 pm

Lunafly czy masz na mysli Krzysia-Dreatha :?: jeśli wiesz cos więcej poprosze o szczegóły :wink:
trochę węgla ożywia parowiec, trochę serca - człowieka...
[url=http://userbars.pl/][img]http://img.userbars.pl/11/2050.gif[/img][/url]
magda
Nowicjusz
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 19, 2007 1:34 pm
Lokalizacja: lordshill

pn paź 06, 2008 7:48 am

Krzysiek z Gosia mieli dac znac na forum kiedy pierwsze granie.
Z tego co mi wychodzi to chyba w nastepnym tygodniu w Stacji.
Trzeba ich troszeczke zmobilizowac :wink:
Bo mi sie juz spiewac chce
Pozdrowionka
zostawmyz tym nieszczesnym mezczyznom bodaj odrobine przekonania, ze jednak ciagle sa w czyms od nas lepsi...j.chmielewska
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

pn paź 06, 2008 6:59 pm

Tak, tak wlasnie chodzi o Krzysia :), ale z tego co mowil, to narazie sa bardziej na etapie prob, tym bardziej chca bardziej sie przygotowac a nie tylko isc na zywiol. Widzialam go jakies 2 tygodnie i potwierdzil,ze maja zagrac w Stacji PL, jednak z pewnoscia juz teraz to wszystko troszke inaczej wyglada...nic tylko czekac na znak zycia od Krzysia, dalam juz mu znac na priva :)
Obrazek
dreath
Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: pn lip 23, 2007 11:27 pm
Lokalizacja: southampton

pn paź 06, 2008 10:00 pm

No i poszlo w zeszly piatek zagralismy w Stacji.pl .Sorki ze nie dalem znac w pore ale to sie stalo tak nagle .Nastepnym razem sie poprawie.A jezeli ktos ma ochote i chwile czasu zapraszam na probe w sobote 1900 a i piwka mozna sie napic w polskim klubie na portswood.Dzieki za mile slowa (miod na moje serce) pozdrowionka dla Was mordy Wy moje.
ODPOWIEDZ