Wojenka

Archiwum od 2006
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

wt sie 11, 2009 3:48 pm

A Jimmy możesz mi wyjaśnić co to takiego ten skrypt? co go wkleił? bo nie kumam
Obrazek
Awatar użytkownika
Altair
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: sob paź 20, 2007 12:52 pm
Lokalizacja: Wrocław/Southampton

wt sie 11, 2009 3:52 pm

Może i lamer. Nie wstydzę się tego. Kompromitacji się nie boje, bo za głupi na to jestem. Nie każdy kończył informatykę na Uniwerku. Piszę tylko, żeby coś komuś uzmysłowić.

(Bakteria: nie kończyłem żadnej informatyki, to nie o mnie chodziło)
Ostatnio zmieniony wt sie 11, 2009 3:55 pm przez Altair, łącznie zmieniany 2 razy.
Kazde forum musi miec swojego trolla...
Ale dlaczego dostalem etat akurat na tym?
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

wt sie 11, 2009 3:54 pm

i myślisz że jesteś teraz kim lepszym od nas? bo ukończyłeś uniwerek, to chyba teraz przesadziłeś

przeczytaj to co jest wypisana u dołu na zielono ( to piękne słowa , o których większość ludzi zapomina)

i dzieki Jimmy za wyjaśnienie .
Ostatnio zmieniony wt sie 11, 2009 4:06 pm przez Virus, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

wt sie 11, 2009 4:02 pm

Altair tu nie chodzi ani o kompromitcję ani o wiedzę tylko o sens twojego posta bo tylko za przeproszeniem "idiota" publicznie na forum straszy admina atakiem na serwer...


Bakteria Skrypt ten jest wykorzystywany do ataków typu DDoS na serwery.
DDoS ang. Distributed Denial of Service - jest to atak na system komputerowy lub usługę sieciową w celu uniemożliwienia działania poprzez zajęcie wszystkich wolnych zasobów i jest przeprowadzany równocześnie z wielu komputerów
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
FISHERMAN
Zasłużony W Boju
Posty: 299
Rejestracja: śr gru 05, 2007 10:17 pm
Lokalizacja: Southampton

wt sie 11, 2009 7:42 pm

Ja tez jestem w stanie zobaczyc roznice pomiedzy "wiadomosc prywatna" a "forum publiczne"... hmmm ....


--------------------------------------------------------------------------------------

Inna sprawa to taka ze ostatnio na tym forum zebrala sie garstka ludzi ktorzy robia zamieszanie w postach wypisujac swoje madrosci calkiem nie na temat.
Ogolne wrazenie jest takie ze na forum robi sie smietnik ktos chce ukazac ze jest madrzejszy od drugiego a ten drugi to duren........... daleko sotland tak nie pociagnie i skonczy jak konkurencja o ktorej byla mowa w innym poscie............. Coraz mniej mi sie che tu zagladac bo jak czlowiek cos napisze to zaraz ktos to wysmieje .........


Ahoj !

Adrian
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

wt sie 11, 2009 7:50 pm

Może by nowy dział otworzyć, ja tam mogę się ze wszystkimi kłócić. :D
Szkoda tylko, że niektórym wyobraźni brak !

Ja rozumiem , że nie jestem idealnym Adminem :lol: ale akceptuje to :twisted: :lol: :lol: :lol: .

Jak chce ktoś dołączyć do grona Adminów to niech wali drzwiami i oknami ja go przyjmę z rozłożonymi rękami ! Kiedyś myślałam, że sama będę zachęcać ludzi do brania udziału w zarządzaniu forum ale później niektórzy pokazywali jakieś fochy nie wiedzieć czemu i zrezygnowałam :P
Sami widzicie jaka to odpowiedzialność, nie można nic palnąć itp a jak już się pojawi widmo palnięcia to chcą biednego admina zlinczować.
Moim zdaniem forum nie jest dla za bardzo wrażliwych i takich co wszystko biorą do siebie.

Wracając do tematu, zignoruje wypowiedz Alt(jakoś tam) i Foczki, jak przystało na perfekt admina ;), nie będę wchodzić w dyskusje.
Temat dzielę na 2 części. Jedną pozostawimy zlinczowanemu i biednemu Goliatowi, niech chłopak teraz powalczy na ringu :)
Druga część ta w której się tłuczemy wrzucę do nowego działu jaki niebawem stworzę.
A niech się cieszą czytacze !

Zapraszam do kolejnych wojen. Jeśli uważasz, że ta się nie skończyła, nie krępuj się ... go for it ! :mrgreen:
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

wt sie 11, 2009 8:21 pm

bez sensu ktos podzielil ten temat, nawet nie chce sie domyslac kto - wieszcie mi nie cchcecie zebym sie dolaczyl. ok kontynuujcie, ale nie pochwalam takich zachowan. tak samo jak ujawnianie rozmow na priv ;)

jaja sobie robicie z powaznych ludzi jak np ja, goliat. Altair daj juz spokoj - widzisz przecie, ze laski jesli chodzi o sprawy zwiazane z seksem to nie odpuszczaja - tylko takie tematy wzbudzaja emocje - nie plywanie lodzia po zatoce i nie airshow w eastbourne w ten weekend... ehh :)
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

wt sie 11, 2009 8:30 pm

no to ja podzieliłam, nowy dział teraz będzie. Tutaj będzie można sie klocic i sprzeczać do woli. Coś w stylu spotkań Oazy ale w inną stronę ;)

Przypominam, że w dalszym ciągu regulamin w tym dziale obowiązuje i nie wolno ujawniać rozmów z priva ! 8)
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Wujek Kazek

wt sie 11, 2009 9:05 pm

Skoro ten wątek awansował do rangi osobnego tematu i całe te wywody o kochankach i zdradach możemy potraktować jedynie jako tło dyskusji, a nie temat sam w sobie, to i ja wyrażę swoje przekonanie, że Altair ma rację jeśli twierdzi, że Ewela złamała zasady Netykiety upubliczniając treść prywatnej korespondencji od Goliata.

Status Administratora forum nie daje Ci, Ewelina takiego prawa, aby wykorzystywać na Forum treści wiadomości PRYWATNYCH do osiągnięcia własnych celów. Jako Administrator nie tylko powinnaś przestrzegać zasad obowiązujących wszystkich Forumowiczów, ale wręcz stanowić tego wzór.

Wiem, że Twoje prywatne zdanie może się diametralnie różnić od goliatowego w kwestii poszukiwania przygód pozamałżeńskich, możesz się poczuć zbulwersowana formą, jakiej użył, ja mogę załamywać ręce z powodu jego tragicznej ortografii, ktoś inny jeszcze może próbować brać jego stronę. Jednak dyskusja nie powinna wykraczać poza przyjęte zasady i odmienność poglądów nie może Cię skłaniać do stosowania ciosów poniżej pasa, takich, jak sięganie do treści PRIVA, by rozmówcę przedstawić w jak najbardziej niekorzystnym świetle.

Przed chwilą sama zastrzegłaś w bardzo przezorny sposób, że w tym temacie obowiązuje Regulamin, i że rozmów z PRIVA się tu nie ujawnia, a wcześniej sama tę zasadę złamałaś. Czyżbyś obawiała się, że ktoś postąpi w ten sam sposób? Jakbyś się wtedy czuła? Wykorzystałabyś swoją super-moc Admina i dała delikwentowi bana?

Altair, grożenie zablokowaniem systemu to szantaż - też chwyt moim zdaniem niegodny.. Rozumiem Twoją frustrację, bo masz rację pisząc, że Ewelina nie wyciąga wniosków z historii tego Forum. Niech jedynie motywy Apolonii i Kamila posłużą tu za przykład. Liczmy jednak na to, że skoro wyodrębnił się ten temat jako pole do słownych potyczek, to jest to gest ze strony Adminki mający nam, maluczkim pokazać, że jest otwarta na krytykę.
Wujek Kazek

wt sie 11, 2009 9:44 pm

Ewela pisze:Jak chce ktoś dołączyć do grona Adminów to niech wali drzwiami i oknami ja go przyjmę z rozłożonymi rękami ! Kiedyś myślałam, że sama będę zachęcać ludzi do brania udziału w zarządzaniu forum ale później niektórzy pokazywali jakieś fochy nie wiedzieć czemu i zrezygnowałam :P
Jeśli masz np. mnie na myśli, bo niezaprzeczalnie ta wypowiedź mnie dotyczy, to Twoje zachęcanie do zarządzania Forum polegało na obdarowaniu "godnością" Adminów i Modów grupy osób niezależnie od tego czy tego chcieli, czy nie. Oczekiwałaś od tych osób jednomyślności i poparcia w tym, jak Ty sama zarządzasz Forum, a to co nazywasz "fochami" było po prostu okazaniem przez nas rozczarowania Twoimi metodami.
Ewela pisze:Moim zdaniem forum nie jest dla za bardzo wrażliwych i takich co wszystko biorą do siebie.

Powinnaś w takim razie zrobić selekcję Forumowiczów i odsiać tych co wrażliwszych, żeby swoim narzekaniem nie psuli Ci klimatu na Sotlandzie.
Ewela pisze:Wracając do tematu, zignoruje wypowiedz Alt(jakoś tam)
W bardzo ostentacyjny sposób okazujesz brak szacunku dla rozmówców!
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

wt sie 11, 2009 11:13 pm

Wujek Kazek pisze: Status Administratora forum nie daje Ci, Ewelina takiego prawa, aby wykorzystywać na Forum treści wiadomości PRYWATNYCH do osiągnięcia własnych celów. Jako Administrator nie tylko powinnaś przestrzegać zasad obowiązujących wszystkich Forumowiczów, ale wręcz stanowić tego wzór.
Nie przypominam sobie bym kiedykolwiek uzyła tytułu Admina do spraw PRYWATNYCH! Nie wiem w jakie gry sobie grasz Kazek ale to co napisałeś w tej chwili pokazało tylko jak lubisz grać słowami i oskarżać bezpodstawnie za pomocą populizmu jaki w tej chwili prowadzisz.
Jesli chodzi o Goliata, wyprzedziłam tylko jeden fakt, napisałam zamiast najpierw to zrobić, czyli zmienić nicka. Jakbym to najpierw zrobiła a później napisała nic by nie było... i wszyscy by o tym wiedzieli.. to nie była tajemnica.. a zupełnie coś oczywistego co się wydarzyło.
Wujek Kazek pisze: Przed chwilą sama zastrzegłaś w bardzo przezorny sposób, że w tym temacie obowiązuje Regulamin, i że rozmów z PRIVA się tu nie ujawnia, a wcześniej sama tę zasadę złamałaś. Czyżbyś obawiała się, że ktoś postąpi w ten sam sposób? Jakbyś się wtedy czuła? Wykorzystałabyś swoją super-moc Admina i dała delikwentowi bana?
To jest cios poniżej pasa Kazek ! Nigdy nikogo nie szantażowałam, nigdy, przenigdy w życiu bym tak nie postąpiła. Za takie oskarżenie należy się ban ale Tobie !
Wujek Kazek pisze: Rozumiem Twoją frustrację, bo masz rację pisząc, że Ewelina nie wyciąga wniosków z historii tego Forum. Niech jedynie motywy Apolonii i Kamila posłużą tu za przykład. Liczmy jednak na to, że skoro wyodrębnił się ten temat jako pole do słownych potyczek, to jest to gest ze strony Adminki mający nam, maluczkim pokazać, że jest otwarta na krytykę.
Kazek jakiś ty wszystkowiedzący, jaki ty jesteś wszystkiego pewien, skąd Ci się to bierze ? Znasz całą historię i prawdę o tym co się wydarzyło ? Aby na pewno uważnie czytałeś nasze posty?
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

wt sie 11, 2009 11:26 pm

Wujek Kazek pisze:
Ewela pisze:Jak chce ktoś dołączyć do grona Adminów to niech wali drzwiami i oknami ja go przyjmę z rozłożonymi rękami ! Kiedyś myślałam, że sama będę zachęcać ludzi do brania udziału w zarządzaniu forum ale później niektórzy pokazywali jakieś fochy nie wiedzieć czemu i zrezygnowałam :P
Jeśli masz np. mnie na myśli, bo niezaprzeczalnie ta wypowiedź mnie dotyczy, to Twoje zachęcanie do zarządzania Forum polegało na obdarowaniu "godnością" Adminów i Modów grupy osób niezależnie od tego czy tego chcieli, czy nie. Oczekiwałaś od tych osób jednomyślności i poparcia w tym, jak Ty sama zarządzasz Forum, a to co nazywasz "fochami" było po prostu okazaniem przez nas rozczarowania Twoimi metodami.
Ewela pisze:Moim zdaniem forum nie jest dla za bardzo wrażliwych i takich co wszystko biorą do siebie.

Powinnaś w takim razie zrobić selekcję Forumowiczów i odsiać tych co wrażliwszych, żeby swoim narzekaniem nie psuli Ci klimatu na Sotlandzie.
Ewela pisze:Wracając do tematu, zignoruje wypowiedz Alt(jakoś tam)
W bardzo ostentacyjny sposób okazujesz brak szacunku dla rozmówców!
To były żarty Kazek, cały ten post to żarty i sarkazm a ty to wykorzystujesz przeciwko mnie. Nie wiem jaki jest Twoj cel w tym. Najwyraźniej nic nie wiesz o tym jakie było założenie forum i jakie były plany, najwyraźniej nie czytałeś uważnie tego forum i tego co pisałam i jak pisałam.
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Wujek Kazek

wt sie 11, 2009 11:30 pm

Ewelina,

Po pierwsze: posty czytam uważnie i nietylko ja. Inni Forumowicze też zauważyli i komentują otwarcie Twoje posunięcia.

Po drugie: wiele razy na Forum dawałaś do zrozumienia, że Twoje zdanie jest tu najważniejsze i pomimo tego, że pytałaś w niektórych sprawach o radę, z rad tych nie korzystałaś, tylko stawiałaś na swoim.

Po trzecie: nie gram w żadne gierki, tylko biorę udział w dyskusji. Skoro otworzyłaś taki temat, to chyba nie po to, by niczego tu nie pisać? Zresztą sama wyraziłaś gotowość na "kłótnie" :wink:

Po czwarte: nie uprawiam populizmu - nie interesuje mnie pociągnięcie za sobą mas. To co tu piszę jest jedynie moją prywatną opinią.

Po piąte: nie jestem wszystkowiedzący, ale na Sotlandzie jestem na tyle długo by wiedzieć jak się tu co odbywa.

Po szóste i ostatnie: jeśli masz mnie zamiar straszyć banem, to zrób to teraz. Jeśli nie, to weź udział w tej dyskusji na ogólnie akceptowanych zasadach.
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

wt sie 11, 2009 11:34 pm

Kazek zignorowałeś tematy i oskarżenia które sam napisałeś a ja próbuję się bronić i odpierać oskarżenia. Nie wypowiedziałeś się na temat moich komentarzy, dlatego że jest Ci tak wygodnie, zignorować kogoś kto się broni.
To jest niedopuszczalne, oskarżać i pisać rzeczy nie prawdziwe na forum a później naciągać temat pod własne ,,widzi mi się''

OK Jeśli chodzi o Ciebie, ale sorry. JAko Admin chciałeś zarządzać ludzmi na forum, robić projekty itp ale sam szczerze nei przyłożyłeś rączki do projektu.
Ok byłeś na spotkaniu Soton TV, na tym się skonczylo, zorganizowaliście z zoną Galerię, wykluczając ludzi którzy też chcieli tą galerię organizować ...A na konic tylko zebraliście oklaski,,, a masa ludzi się narobiła.. Czyz nie tak bylo ?
ŁAdnie to tak Kazek wywalać na światło dzienne takie rzeczy ? ŁADNIE ???
Przykro mi ale, twoej projekty jesli chodzi o Sotland skonczyly sie na gadaniu. Faktem jest że świetnie rysujesz i dałeś taki temat, wiersze.. ok .. coś jeszcze?
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Wujek Kazek

wt sie 11, 2009 11:40 pm

Twoja reakcja była przewidywalna: zmiana mojego statusu z pomarańczowego na zielony niemal natychmiastowa :lol:
Nie mam żadnego problemu, ani nie dokonuję żadnej zemsty. To Ty w każdym, kto Cię skrytykuje upatrujesz prowokatora. Ja tylko włączyłem się do rozmowy, a Ty od razu wybuchasz i myślisz, że ja tu urządzam jakąś dywersję. Osobiście denerwuje mnie Twój brak konsekwencji w prowadzeniu forum, o czym Ci już nieraz mówiłem oraz zbyt pochopne działanie.
Zablokowany