BEZ ZOBOWIAZAN, ALE ZE WZAJEMNYM ZROZUMIENIEM I SZACUNKIEM

Archiwum od 2006
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

czw sie 13, 2009 8:50 am

Kemot widze, ze moje intencje zostaly zle odebrane. Absolutnie nie mam zamiaru sie z nikogo nasmiewac, wrecz przeciwnie. Spojrz na to tak, rozwinelam ten temat w celu przyblizenia jaka osoba jestes. Z Twojego ogloszenia wynika, ze jestes szczery i otwarty, ale rozumiesz, dziewczyny czasem chca wiedziec wiecej czyli tym samym podnosze Twoje szanse na spotkanie dzieczyny, ktora z miesca po czytaniu tych naszych "wypocin" skontaktuje sie z Toba jesli bedzie zainteresowana. :wink: Nie kazdy lubi zaczynac znajomosci od kompletnego zera, a takie rozmowy forumowe sa najlepsza droga do "niezobowiazujacej"(zauwazylam, ze lubisz to slowo) pogawedki. :wink: Jesli nie masz ochoty kontynuowac tej dyskusji tutaj, nie tylko nie zmusze Cie :wink: , a nawet wiecej, zakoncze ja z miejsca. Przepraszam jesli Cie urazilam swoja postawa (niestety stosunki miedzy-ludzkie, a zwlaszcza meska natura to juz takie moje hobby :wink:
Mam nadzieje, ze znajdziesz "cos"wiecej niz niezobowiazujaca znajomosc.
Powodzenia.
p.s. niegrzecznie tak pytaniem na pytanie :wink:
Ostatnio zmieniony czw sie 13, 2009 9:41 am przez Foczka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

czw sie 13, 2009 9:28 am

poczytajcie co znalazłem na necie, :D :D
1. Wygląd - wiadomo, nie wymaga komentarza.
2. Powinna połykać, lubić to i sex oralny cenić bardziej niż klasyka. I analny też mile widziany
3. Gotuje, sprząta, prasuje, prowadzi dom. Nie dlatego, ze musi, tylko uważna, ze to jest zadaniem kobiety i robi to z przyjemnością.
4. Inteligentna - umiejąca się zachować, rozmawiać o wszystkim (od polityki bliskowschodniej USA, po przepisy na ogórki kiszone wg receptury babuni)
5. Nie pijąca, nie paląca, nie lubiąca chodzenia do klubów, ani spotkań z przygłupimi przyjaciółkami Oczywiście powinna tolerować to, że jej facet czasem musi wypić i nie powinna wnikać w powody tego, że czasem wróci do domu pijany. Wtedy pomaga mu się rozebrać, układa do snu, a na drugi dzień wita szerokim uśmiechem i z talerzem rosołku w ręku
A tu kolejne i takich jest mnóstwo :D :D
1. inteligentna (dżisus ile tępych bab na tym świecie)
2. ambitna (coś więcej niż malowanie paznokci i solarium)
3. interesujący wygląd (cenie sobie naturalność)
4. aktywna w łóżku ( leżenie jak kłoda odpada)
5. samodzielna (jak się dowiem, że laska nie pracuje, jest na utrzymaniu tatusia, po bzykaniu kop w doopę)
nie koniecznie taka kojelność

moge jeszcze kilka wrzucić jak chcecie
Normalnie boki zrywać :D
Ostatnio zmieniony czw sie 13, 2009 9:41 am przez Virus, łącznie zmieniany 4 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

czw sie 13, 2009 9:30 am

Buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :lol:
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

czw sie 13, 2009 9:40 am

kurcze niemogłem sie opanować, jak to czytałem to w pół leżąco. :D
-powinna mieć przynajmiej podstawową wiedzę na temat życia, chęć poznawania świata, i przynajmiej 2x zastanowić się co chce się powiedzieć ,
-fajnie by było gdyby miła jakies hobby(ale nie chodzi mi o solarium, czy tipsy tylko coś poważniejszego)
Moim zdaniem, idealna dziewczyna powinna mieć coś z normalnego czlowieka.
A najlepsze zostawiłem na koniec jeśli bedziecie chcieli to wstawie
:D :D :D
Ostatnio zmieniony czw sie 13, 2009 9:59 am przez Virus, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
kemot
Gość
Posty: 14
Rejestracja: wt sie 11, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: Southampton

czw sie 13, 2009 9:56 am

Foczka, teraz jestem w pracy i naprawde nie ma czasu glebiej zaglebic sie w glebie Twojej wiadomosci :D odpisze wieczorem. pozdrawiam
ps. chyba wole tego nie konczyc, fajnie sie zapowiada :lol:
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

czw sie 13, 2009 10:00 am

Jasne, nie ma sprawy, tylko, ze akurat moja ostatnia wypowiedz byla bardzo plytka :wink:
Chyba? Czyli jednak jest nutka watpliwosci :wink:
Milego dnia.
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

czw sie 13, 2009 10:05 am

No to posłuchajcie

Jaka powinna być idealna kobieta??
"1. Kobieta powinna być przede wszystkim ładna. Dobrze, jeśli jest piękna, ale w zasadzie ładna wystarczy (zdarzają się mężczyźni, którzy deklarują, że nie przywiązują wagi do wyglądu partnerki. Byłoby dobrze, aby w zabawy erotyczne ładna partnerka angażowała również koleżankę. Co do wyglądu koleżanki nie było wytycznych).

2.
Kobieta powinna dbać o siebie, żeby być atrakcyjną dla partnera, ale niedobrze, jeśli na to dbanie o siebie wydawałaby jakieś pieniądze.

3. Powinna widzieć swoją przyszłość jako zamążpójście i ułożenie sobie życia u boku mężczyzny, ale niedobrze, jeśli okazuje to wyraźnie, bo wtedy może spłoszyć ewentualnego kandydata.

4. Powinna przejawiać silny instynkt macierzyński, ale niedobrze, jeśli przejawia go wyraźnie, bo to oznacza, że chce wpakować swojego partnera w pieluchy.

5. Kiedy pojawi się dziecko, kobieta powinna spełniać się w macierzyństwie, nie angażując w to zbytnio partnera, ale niedobrze, jeśli spełnia się całkowicie, bo wtedy parter czuje się odtrącony i może poszukać sobie innej kobiety.

6. Idealna kobieta powinna być wykształcona i oczytana, ale niedobrze, jeśli to okazuje, bo wtedy jej partner może się poczuć niedowartościowany i zamknie się w sobie.

7. Powinna mieć interesującą i dobrze płatną pracę, ale niedobrze, jeśli ta praca wymaga dyspozycyjności i zaangażowania, bo wtedy partner poczuje się zaniedbywany i poszuka sobie innej.

8. W zaciszu domowym kobieta powinna zajmować się wszystkimi domowymi sprawami, jedną ręką odkurzać, drugą mieszać w garnku, trzecią myć samochód, czwartą prasować, poszerzając jednocześnie swoje intelektualne horyzonty, żeby mogła być odpowiednim partnerem do rozmowy na temat Unii Europejskiej, stanu wojennego oraz przewagi samochodów z silnikiem 2000 cm3 nad tymi z 1600.

9. Powinna akceptować ograniczenia wynikające z racji przynależności do swojej płci, takie, jak niższe niż koledzy wynagrodzenie oraz to, że w razie zwolnień z pracy, ona wyleci wcześniej niż oni.

10. Powinna śmiać się z dowcipów o blondynkach i z zalotnym uśmiechem przyjmować poklepywanie po pupie, ale niedobrze, jeśli uśmiech jest zbyt zalotny, bo to byłaby nielojalność wobec partnera.

11. Wieczorem, kiedy lekcje z dziećmi sa już odrobione, dzieci położone spać, pranie rozwieszone, koszule uprasowane, obiad na następny dzień przygotowany, naczynia po kolacji przy świecach pozmywane, mieszkanie posprzątane, a partnera znudziło już oglądanie telewizji, idealna kobieta powinna przebierać się w koronki i pończochy i serwować swojemu mężczyźnie tantryczny seks.

12. Powinna wiedzieć, że prawdziwy mężczyzna musi mieć chwilę spokoju i samotności, aby przemyśleć sobie spokojnie ważne sprawy świata.

13. Powinna z uśmiechem akceptacji uczestniczyć w imprezach towarzyskich, na których jej partner zalewa się w trupa w towarzystwie kolegów, przetransportować go do domu, położyć spać, a rano czekać ze świeżym kefirem.

14. Powinna mieć świadomość, że partner w każdej chwili może pieniądze zbierane na nową pralkę wydać na zakup najnowszego modelu komórki, a także wiedzieć, że jeśli trzeba wybrać pomiędzy zakupem szafek kuchennych, na czym jej zależy, a zakupem zestawu kina domowego,na którym zależy partnerowi, priorytetem zawsze jest wybór partnera, czyli w tym wypadku kino domowe, bo mężczyzna musi mieć swoje zabawki, żeby się pochwalić kolegom.

15. Powinna wiedzieć, że po czterdziestce jej atrakcyjność się kończy i partner ma pełne prawo poszukać sobie młodszej kochanki."

reszta chyba niema kompletnie żadnego znaczenia.

Miłej lektury :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

czw sie 13, 2009 10:24 am

No to i druga strona :lol:
Oczywiscie obrazki dla Panow musza byc :wink:, a nawet muzyczka sie pojawia :lol:

http://odsiebie.com/pobierz/1818544---7ef4.html
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

czw sie 13, 2009 10:53 am

Foczka pisze:No to i druga strona :lol:
Oczywiscie obrazki dla Panow musza byc :wink:, a nawet muzyczka sie pojawia :lol:

http://odsiebie.com/pobierz/1818544---7ef4.html

nawet fajne i obrazki też :wink:
Obrazek
kemot
Gość
Posty: 14
Rejestracja: wt sie 11, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: Southampton

czw sie 13, 2009 11:52 am

Prosze mnie tu nie gorszyc - w pracy jestem :D :D :D
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

czw sie 13, 2009 11:57 am

Nie sama praca czlowiek zyje :lol:
No i kemot, jakie gorszenie :?: :!: :lol:
Toz to manga, sztuka rysowania :lol:
No ale to chyba dobrze, ze taki wrazliwy jestes :wink:
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

czw sie 13, 2009 12:14 pm

Mam jeszcze poradnik dobrej żony z 1955 roku, też ubaw po pachy
Obrazek
Awatar użytkownika
Versus
Zasłużony W Boju
Posty: 254
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 9:55 am
Lokalizacja: Znienacka

czw sie 13, 2009 12:38 pm

bakteria1131 pisze:Mam jeszcze poradnik dobrej żony z 1955 roku, też ubaw po pachy
O, to to, badz dobra bakteria i wrzuc, przemknelo mi to tez porzez skrzynke kiedys :)
Perfekcje tworza rzeczy male, lecz ona sama jest wielka.
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

czw sie 13, 2009 12:41 pm

na życzenie Versus-a wklejam :wink:



Poradnik dobrej żony z 1955

* Przygotuj obiad. Zaplanuj go wcześniej, nawet poprzedniego wieczora, tak by pyszna potrawa czekała na jego przyjście. W ten sposób dajesz mu znać, że myślałaś o nim i przejmujesz się jego potrzebami. Mężczyzna jest głodny, kiedy wraca do domu i perspektywa dobrego posiłku (zwłaszcza jego ulubionego dania) to część niezbędnego ciepłego powitania.

* Przygotuj się. Odpocznij 15 minut, byś była odświeżona na jego przyjście. Popraw makijaż, zawiąż wstążkę na włosach i wyglądaj promiennie. Pamiętaj, że on właśnie wraca z pracy, gdzie napatrzył się na zmęczonych ludzi.

* Bądź trochę bardziej radosna i trochę bardziej interesująca dla niego. Coś musi rozświetlić jego nudny dzień - to twój obowiązek.

* Posprzątaj. Przed jego przyjściem ogarnij wzrokiem główną część mieszkania.

* Pozbieraj podręczniki, zabawki, papiery itp. i odkurz stoły.

* W czasie zimnych miesięcy powinnaś rozpalić ogień w kominku, by on mógł się zrelaksować. Twój mąż poczuje, że jest w raju, w świątyni odpoczynku i porządku, co tobie również polepszy samopoczucie. Przecież dbanie o jego komfort przyniesie ci ogromną satysfakcję.

* Przygotuj dzieci. Przeznacz kilka minut, by umyć im ręce i buzie (jeśli są małe), uczesać włosy i, jeśli to konieczne, przebrać je. To małe skarby i on chce zobaczyć je w tej roli. Na czas jego przyjścia wyeliminuj hałas zmywarki, suszarki i odkurzacza. Zachęć dzieci, by były cicho.

* Uciesz się, że go widzisz.

* Powitaj go ciepłym uśmiechem i okaż szczerość w twoim pragnieniu ucieszenia go.

* Wysłuchaj go. Być może masz wiele ważnych rzeczy, o których chcesz mu opowiedzieć, ale moment jego przyjścia nie jest właściwy. Niech mówi pierwszy - pamiętaj, jego tematy konwersacji są ważniejsze niż twoje.

* Spraw, by ten wieczór był tylko dla niego. Nigdy nie narzekaj, gdy wróci do domu późno lub wychodzi na kolację lub w inne miejsce bez ciebie. Spróbuj zrozumieć, że żyje w świecie napięć i stresu.

* Twój cel: spróbuj sprawić, by dom był miejscem spokoju i porządku, gdzie twój mąż będzie mógł odświeżyć ciało i umysł.

* Nie witaj go narzekaniem i problemami.

* Spraw, by było mu wygodnie. Zaproponuj, by się oparł na wygodnym fotelu lub by położył się w sypialni. Przygotuj mu coś chłodnego lub ciepłego do picia.

* Ułóż dla niego poduszki i zaproponuj, że zdejmiesz mu buty. Mów cichym, kojącym i miłym głosem.

* Nie kwestionuj tego, co robi, nie podważaj jego sądów. Pamiętaj, to on jest panem domu i zawsze czyni swoją wolę sprawiedliwie i rozmyślnie. Nie masz prawa tego kwestionować.

* Dobra żona zawsze zna swoje miejsce.


Oczywiście przemiłe Panie prosze sie nieobrażać, ale tak to było kiedyś :)

:wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

czw sie 13, 2009 1:27 pm

A ja bylam pewna, ze my tu caly czas o kobietach wyzwolonych :lol:
W sumie biorac pod uwage ostatnie posty w tym dziale, to kurka trzeba byc wyzwolonym i to calkiem niezle :lol:
ODPOWIEDZ