Polskie Dziewczyny - co jest dla nich wazne????

Chcesz poznać ludzi w Soton ? Szukasz przyjaciół ? Chcesz poznać dziewczynę, chłopaka?

Moderator: NaDi@30

kemot
Gość
Posty: 14
Rejestracja: wt sie 11, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: Southampton

pt gru 04, 2009 12:20 am

Czy ktos moze mi wyjasnic co sie stalo z dziewczynami?
Wiem, ze poruszam teraz temat rzeka, ale musze sie podzielic wlasnymi doswiadczeniami i czekam na opinie.
Przez wiekszosc czasu z ostatnich pieciu lat bylem w zwiazku. Od pol roku jestem wolny i nie ukrywam, ze probowalem kogos poznac, ale teraz juz sobie zupelnie odpuszczam, ale to wszystko ma niewielki zwiazek z tym o co chce zapytac.
Z tego co pamietam piec lat temu liczyly sie wartosci zupelnie nie zwiazane z materialnym statutem chlopakow, w kazdym razie nie w tak duzym znaczeniu. Teraz niezaleznie od tego kogo poznaje, za kazdym razem mam wrazenie, ze finanse to klucz do wszystkiego. Nie wazne co facet soba prezentuje na koncu wybiera sie najsilniejszego - czyli w tych czasach zamozniejszego. Dodatkowo, dziewczyny co sie z Wami dzieje (teraz dopiero podpadne), zamiast sprobowac kogos na poczatku poznac (ja wole szybko, bo wtedy wiem, czy cos z tego bedzie, czy tez nie), bawicie sie w jakies dziwne gierki, zagrywki itd. Jaki jest tego sens? Po co tracic na to czas? po prostu nie rozumie - pisze szczerze.
Jednoczesnie, gdybym byl dokladnie ta sama osoba, ktora jestem teraz, ale jedyna roznica polegalaby na tym, ze w paszporcie miejsce urodzenia mialbym UK, Niemcy, Francja, Portugalia lub Hiszpania (co do tych dwoch ostatnich, z pewnych wzgledow moge zrozumiec :) ), to bez problemow moglbym podrywac polskie dziewczyny, ze srednia jedna na tydzien. Co jest takiego w tych cudzoziemcach, ze mimo tego, ze wcale nie sa madrzejsi od nas itp uwazani sa na wstepie jako 10 razy lepsze partie? Dlatego, tez nigdy nie mowie czym ja sie zajmuje, bo nie chce abys ktos ocenial mnie wg tego co robie, a nie tego kim jestem.
Tak szczerze piszac, czasami jak widze co sie dziej tylko podsmiechuje sie pod nosem, bo mi zal naszej plci pieknej, szczegolnie jak widze pewne zachowania.
W kazdym razie czekam na opinie.
Pozdrawiam
Kemot
kemot
Gość
Posty: 14
Rejestracja: wt sie 11, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: Southampton

pt gru 04, 2009 12:25 am

W powyzszym ''wywodzie'' jest kilka zdan ktore powinny byc sformulowane inaczej, ale jakie ma to znaczenie.
Agus
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pt kwie 27, 2007 12:19 pm
Lokalizacja: Southampton

pt gru 04, 2009 12:16 pm

Zacznij podrywać Hiszpanki i Portugalki, będziesz dla nich atrakcyjny jako cudzoziemiec ;)
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

pt gru 04, 2009 9:37 pm

Kemot sprobuj pomyslec tak. Po co dziewczyna mialaby wyjezdzac z kraju?! Najlepiej zeby poznac zamoznego cudzoziemca :lol:
A tak powaznie, to od najdawniejszych czasow chodzilo o lepsza partie i pieniadze...smutna, stara prawda, a historia lubi sie powtarzac...moze znudzlo nam sie rownouprawnienie...moze to zwyczajnie fascynacja odmienna kultura...mozna gdybac i dedukowac.
Mogles sonde dolozyc do tego tematu :P
Tak czy inaczej, jestem z Toba w kwesti, ze Polacy nie sa gorsi (ja wyjde tylko za Polaka- aczkolwiek nie jestem rasistka, zeby nie bylo :wink: ). Dodatkowo, moze powinienes zadac sobie jeszcze jedno pytanie. Moze to nie z dziewczynami jest cos nie tak tylko z Toba :P Kazdy kij m dwa konce i nie od razu Rzym zbudowano, a pospiech to jest wskazany tylko i wylacznie przy lapaniu pchel wiec glowa do gory bo kazda zmora znajdzie swego amatora :wink:, a wtedy bedziesz z usmiechem wspominl jak to fajnie bylo byc singlem :lol:
When I am good I am good, when I am bad I am very good...;>
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

sob gru 05, 2009 5:30 pm

Cos mi sie zdaje,ze bardziej w Twojej wypowiedzi mozna wyczytac pretensje zranionej osoby niz jakis apel do Polek na emigracji, nie podpisze sie pod tym, bo sama jestem w szczesliwym, kilkuletnim zwiazku z Polakiem i znam duzo takich par tutaj, jak i wolnych dziewczyn ktore nie poszukuja cudzoziemcow na sile. Co do twojej wypowiedzi to nie mozna wszystkiego wsadzac do jednego worka, wszystko zalezy od osobowosci czlowieka i tego co liczy sie w jego zyciu, coz najwyrazniej trafiales kula w plot a moze szukales niewlasciwych kobiet, nie ma na swiecie idealow a ludzie tez bywaja zmienni, dla niektorych liczy sie to co czlowiek, dany mezczyzna ma w glowie, jego osobowosc, to jakich ma znajomych, jego zainteresowania, wyglad czy dla innych bardziej liczy sie to,czy bedzie im przy nim zwyczajnie bezpiecznie. Nie mozna tak generalizowac i nie skreslaj wszystkich kobiet na swiecie bo spotkales na swojej drodze takie, ktore bardziej przygladaly sie zawartosci Twojego portwela czy konta niz Twojego serca i wnetrza.
W prawdziwej milosci tkwi sila, ale trzeba tez uzbroic sie w cierpliwosc...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pianista
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: śr mar 19, 2008 11:21 pm

sob gru 05, 2009 5:35 pm

Mozna tutaj szukać odpowiedzi;
-,,Bo z dziewczynami nigdy nie wie oj nie wie sie,, hit Jurka Połomskiego z lat siedemdziesiątych
lub hit disco polo;
,,Polskie dziewczyny,, grupy Voyager[wokalista z cienkim głosikiem]
Zapraszam do you tube :D
kasiap
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: ndz lip 08, 2007 11:14 pm
Lokalizacja: Southampton

pn gru 07, 2009 9:23 pm

Moglabym to samo pytanie zadac tylko z innej strony. Co sie stalo z tymi facetami? Moze zaczne od tego ze przez 3 lata przebywania w uk nie spotkalam interesujacego Polaka. Dlatego od 2 lat jestem z anglikiem. Spotkalam paru takich sobie ktorzy nosy do gory nosili jak gdyby byli niewiadomo kim. A jak chlopak zarabial 2 funty wiecej na godz niz srednia krajowa to juz zupelnie myslal ze jest bogiem i szukal sobie modelki. Niestety sytuacja Polek w Uk wyglada troche innaczej niz w polek w kraju. Jestesmy bardziej niezalezne, kazda z nas przeszla swoje osiedlajac sie w uk, mamy wybory miedzy polskimi przecietnymi chlopakami a czasami egzotycznymi interesujacymi obcokrajowcami. Niespieszy nam sie do slubu bo potrafimy byc szczesliwe bez tego.
Moj chlopak Anglik jest przystojny, wyksztalcony, czuly, kulturalny. Niestety bardzo czesto Polakom w uk brakuje tego ostatniego. Odnioslam wrazenie.
Awatar użytkownika
Kris
Bardzo odważny
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 08, 2007 10:51 pm
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

czw gru 10, 2009 5:54 am

kasiap pisze:Moglabym to samo pytanie zadac tylko z innej strony. Co sie stalo z tymi facetami? Moze zaczne od tego ze przez 3 lata przebywania w uk nie spotkalam interesujacego Polaka. (...)
Moj chlopak Anglik jest przystojny, wyksztalcony, czuly, kulturalny. Niestety bardzo czesto Polakom w uk brakuje tego ostatniego. Odnioslam wrazenie.
Powiem tak.
Posiadam wszystkie wymienione wyzej cechy, nie wiem czy przystojny, bo to nie mi oceniac, ale jest jeden problem. Jest ktos, kto to 2 lata temu zauwazyl i juz nie jestem do wziecia.
Moze za slabo sie rozgladasz ??
[img]http://img256.imageshack.us/img256/3926/sig2pk.jpg[/img]
Awatar użytkownika
pauli
Zasłużony W Boju
Posty: 399
Rejestracja: pn mar 26, 2007 9:22 pm

sob gru 12, 2009 1:21 am

Kemot, moze mow z amerykanskim akcentem jak Max Kolonko( pamietacie?)ju nol ju nas f london etc. No i moze masz racje, albo sie z nieletnimi zadajesz? Ja tam jak jeszcze bylam sliczna i mloda, to spotkalam armie misiow from POLand z zonami i dziecmi pod pacha. NO jakos niewinnie w rozmowie wyszlo :lol: . Ja bym lasek nie obwiniala :oops: . :)
gg2833495

[img]http://images49.fotosik.pl/33/c0194fb46e7b99ff.jpg[/img]

Everyone is entitled to my opinion.
manek750
Gość
Posty: 6
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 11:50 pm

śr gru 16, 2009 10:06 pm

ja po 4 latach w uk moge stwierdzic ze nielatwo jest znalesc tutaj normalna polke ale i nielatwo jest znalesc normalnego polaka
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

śr gru 16, 2009 11:42 pm

przecie tu jestesmy w tym kraju dla pieniedzy kariery i pracy a nie dla milosci dziewczat chlopcow seksu, to mozna miec na wakacjach na ibizie albo w thajlandii nieprawdasz. takie dywagacje so nic nie warte
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
manek750
Gość
Posty: 6
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 11:50 pm

czw gru 17, 2009 9:45 pm

no coz anglia ma swoje plusy tyle ze trzeba uwazac zeby te plusy nieprzyslonily nam minusow tego kraju
lenuscompany
Gość
Posty: 5
Rejestracja: sob sty 02, 2010 3:43 am

sob sty 02, 2010 3:52 am

MOze to wina zmieniajacego sie swiata braku wartosci seksu na wyciagniecie reki :roll: dawniej bylo to wszystko jakos tajemnica okraszone.Ludzie przestaja szybko wierzyc w milosc kiedy zostana zranieni,ciezko znalesc fajna kolezanke i kumpla a nie mowiac juz o zwiazku
Nie ma mnie ...
Bula88
Gość
Posty: 9
Rejestracja: pt sty 01, 2010 7:39 pm
Lokalizacja: Shirley Road

sob sty 02, 2010 10:20 am

Powiem tak ja jestem po 6letnim zwiazku w polsce...z tego mam 3 letnia sliczna coreczke lecz niestety kobieta z ktora bylem jest teraz moja przyjaciolka ja doradzam jej z facetami a ona mi z kobietami malo tego mam dopiero 21 lat i hehejestem do wziecia:D
666
manek750
Gość
Posty: 6
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 11:50 pm

sob sty 02, 2010 10:28 pm

kiedys wszystko bylo albo czarne albo biale a teraz hmmm pojawila sie amfetamina komputery swiat poszedl do przodu zatarly sie wszelkie granice i przestaly sie liczyc jakiekolwiek wartosci przez co wszystko stalo sie szare
ODPOWIEDZ