Płetwonurkowie, ujawnijcie się!

Masz hobby? Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Podziel się swoimi pasjami!
ODPOWIEDZ
Paweł
Gość
Posty: 16
Rejestracja: pt lis 17, 2006 2:06 pm
Lokalizacja: Fareham
Kontakt:

wt cze 05, 2007 9:38 pm

Witam ponownie!
Nie wierzę, że na tyle tysięcy Polaków w okolicach Southampton nie ma żadnych płetwonurków. Co jest? Czy wszystcy tu żyjecie tylko robotą? Ja też dużo pracuję, ale zawsze znajduję czas na to, by minimum raz w tygodniu wleźć do wody - niezależnie od pory roku.
Jeszcze raz apeluję: Miłośnicy podwodnych sportów! Odezwijcie się na: podwodny@ntlworld.com
Paweł
katarina
Gość
Posty: 10
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 9:32 pm

wt cze 05, 2007 9:59 pm

Witam!

Nie prawda, że żyjemy tylko robotą. Ja tez lubię się troche poruszać po pracy, ale nurkowanie nie jest akurat moim sportem(tzn nie wiem nigdy nie próbowałam) :) moze kiedyś, kto wie
Ja natomiast lubię się powspinać na ściance, tutaj jeszcze nie próbowałam. Nie jestem tez jakimś ekspertem w tej dziedzinie, myślałam o zrobieniu jakiegoś kursu przygotowawczego, z tego co wiem na St.Mary's można. Jeśli ktos byłby zainteresowany to czekam na wiadomość :)
Paweł
Gość
Posty: 16
Rejestracja: pt lis 17, 2006 2:06 pm
Lokalizacja: Fareham
Kontakt:

wt lip 24, 2007 7:35 pm

Ponownie Proszę o ujawnienie się miłośników nurkowania i łowiectwa podwodnego. Chodzi o wspólne wyjazdy nurkowe i wymianę doświadczeń na temat nurkowania w UK, a zwłasza tu, na Południu.
Wiem, że w Hampshire i w Dorset są nurkujący i polujacy pod wodą Polacy. Czyżby nie zaglądali do tego Forum?
Paweł
07783931183
ODPOWIEDZ