Praca - planista :)

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Versus
Zasłużony W Boju
Posty: 254
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 9:55 am
Lokalizacja: Znienacka

pt kwie 23, 2010 5:26 pm

1. Teraz jest to jeszcze poloficjalne i "jeszcze nieaktualne" (tak, to nie pomylka) - rozchodzi sie o to, ze o ile wewnetrznie firma nie znajdzie nikogo (a mam watpliwosci..) to wowczas ogloszenie zaczyna zyc wlasnym zyciem tj. robi sie aktualne i pozawewnetrzne (tzn zewnetrzne :P ) - mniej wiecej 7-10 maja.
Zainteresowanych, i spelniajacych wiekszosc (jestem pewny ze nie musza byc wszystkie!) kryteriow, do dnia 10 maja piszcie / pytajcie na priva. Moze bede mogl odpowiedziec na pytania, doradzic na ile dam rade.

2. NIE JA DAJE PRACE. "ja tu tylko sprzatam" wiec nie do mnie nalezy decyzja.Praca pojawia sie w naszym dziale, i szefostwo pytalo, czy nie znamy kogos kto bysie nadaje. A jak tak, to zeby cynkiem rzucic osobie rekomendowanej- wiec i to robie niniejszym, tedy kierujac to w waszym ogolnym kierunku. A nuz tym sposobem wstrzeli sie w umiejetnosci jakiegos rodaka/rodaczki, co to akurat kuka za praca.

3. Tresc ogloszenia ponizej. Italikiem zaznaczylem te bullet points, gdzie w moim subiektywnym odczuciu wymaganie X jest znaaacznie blizej nice-to-have niz must-have i ze tak naprawde NIE jest to oczekiwane.

Job Title: PLANNER
Reporting to: SENIOR DEMAND PLANNER
Location: DELTA PARK (West Fareham, ok 6-7 mil od Southampton Centrum)
Working pattern: Days


The purpose of this role is:
To support the customer demand for CooperVision products by ensuring availability of silver-stock, finished goods and materials to requirements of time-phased planning needs, whilst minimizing group inventory holding in line with local and corporate directives.

The main responsibilities of this role include:
 Manage stock of both materials and finished goods to meet company targets for stock holding and availability for a defined set product lines
 Provide, and where appropriate, execute, detailed plans for inventory requirements to all nodes within agreed business streams
 Manage effective changeover of items (supercession) to ensure continuity of supply while minimizing obsolescence.
 Communicates with customer service on timelines, service levels, and available-to-promise dates
 Balancing multiple planning methodologies to ensure proper inventory requirements
 Ensure all systems and files are kept up to date with regard item set up, planning parameters and forecasts.
 Develop relationship with internal and external contacts, working to achieve excellent inventory profile & customer service.
 Provide timely reporting and analysis on both a defined and ad hoc pattern
 Contribute to team discussions on process and systems improvement.
 Owning and improving agreed Demand Planning key performance indicators for defined product ranges / geographical areas

General role requirements:
 3 years demand planning experience and a thorough understanding of supply chain processes. Must include demonstrable MRP experience in a high velocity / multiple SKU environment
APICS qualification preferred.
 KPI - driven
 BaaN experience preferred
 Planning and organizing skills and the ability to work to demanding deadlines.
 Self-starter
 Ability to identify process and system improvements.
 Strong communication skills and the ability to build relationships.
Perfekcje tworza rzeczy male, lecz ona sama jest wielka.
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

ndz kwie 25, 2010 10:55 am

Zapewne ta praca jest juz sprzedana .... jak wiekszosc ciekawych pozycji w tym zakladzie .Moze sie jednak komus z ulicy uda - co jest dla mnie malo prawdopodobne
Awatar użytkownika
Versus
Zasłużony W Boju
Posty: 254
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 9:55 am
Lokalizacja: Znienacka

śr kwie 28, 2010 9:46 am

thyrfing pisze:Zapewne ta praca jest juz sprzedana .... jak wiekszosc ciekawych pozycji w tym zakladzie .Moze sie jednak komus z ulicy uda - co jest dla mnie malo prawdopodobne
Owszem, w niejednym przypadku bywa i tak (ja tego nie powiedzialem :P) ale czesto oferta naprawde jest otwarta. W tym przypadku wszsystko ale to wszystko wskazuje na to, ze nie jest to oferta pod nikogo konkretnego. Wrecz przeciwnie - jest takie odczucie, ze poprzeczke zawieszono na takim poziomie, zeby nikt wewnetrznie sie formalnie nie zakwalifikowal...
To jest dosc konkretna oferta, wiec kto wie, calkiem niewykluczone ze akurat wsrod paronastotysiecznej Polonii Southamptonowskiej + okolice chowa sie jakis planista z doswiadczeniem co np. lata na mopie, a chcialby sie wkrecic w swoj zawod? szanse powyzej zera, wiec podrzucam :)
Perfekcje tworza rzeczy male, lecz ona sama jest wielka.
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

sob maja 01, 2010 10:28 pm

szanse powyzej zera, wiec podrzucam
Chyba bezwzglednego :) startujemy od - 273
ODPOWIEDZ